reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcóweczki 2008 - wątek główny

Witajcie Marcóweczki,
ja się juz tu witalam ale nie angazowałam jeszcze za bardzo, bo mieliśmy przeprowadzkę. Tydzień pakowania, tydzień rozpakowywania, a zaraz potem moja córeczka złapała rotawirusa i był tydzien gorączki, biegunki i noszenia na rękach. Na szczescie Irenka odzyskuje juz kondycję i humor, a ja moge trochę odsapnac.

Bylam u lekarza, wszystko ładnie pozamykane i napiete, ale na usg muszę poczekać bo mój pan gin pojechał na urlop, a w 6 tyg nie chciał mi robis usg bo mogło byc jeszcze za wczesnie. Ale jestem pewna że z maluchem wszystko w porządku, bo mam mega mdlości, więc również pewność że hormony ciazowe działaja jak należy. Już nawet wolałabym żeby działały ciut słabiej, bo samopoczucie mam kiepskie. Nie wymiotowalam ani razu (w pierwszej ciazy podobnie) ale za to mam calodobowe uczucie że zaraz to zrobię :baffled:
Mdli mnie nawet na widok pastelowych kubeczków do herbaty ktore kupiła ostatnio moja mama ;-) No i wszystko smierdzi. Ale chyba to znacie ;-)

Narazie nie nadrabialam zaległości z poprzednich stron, choć pewnie trzeba będzie żeby dowiedzieć się czegos o Was.
Pozdrawiam Marcoweczki :-)
 
reklama
Witam wszystkie nowe marcóweczki,już się sama pogubiłam ile nas jest.Ja nadal się byczę,jutro ide na wesele ale się nie pobawimy za bardzo bo mam 'leżeć',ale tak naprawde to nie da się non stop leżeć.Też pomału kupuję sobie ciażowe ciuszki,ale te koszulki AMK są super.PoSciagałam trochę stron ze sklepami int.dla ciężarówek i zamawiam jak głupia.Miłego weekendku wam życzę bo chyba zajrzę dopiero w poniedziałek przez ten nasz 'weselny'wyjazd.
 
mrowa1 bardzo chętnie :-) Fajnie, że już mdłości Cię opuściły i że lepiej się czujesz. Jak piszesz "nieciążowo" :-p:-D. Też tak chcę bo ja już jestem wykończona ;-)

remeny witaj!
"Mdli mnie nawet na widok pastelowych kubeczków do herbaty ktore kupiła ostatnio moja mama"
:-):-D:-p współczuję.

mamma80 uważaj na siebie w takim razie. Oszczędzaj się na weselu. Ja też szaleję po sklepach internetowych :-D i po allegro. Chętnie bym nakupowała tysiące koszulek i spodni :rofl2: :-p. Fajny jest sklep piękna mama.
 
Przeglądam wątki ze zdjeciami i mam pomysł - moze założymy zamknięty album, taki tylko dla marcówek? Trzeba taką chęć zgłosić adminowi i pewnie nie będzie problemu. Wtedy tylko my będziemy miały dostęp do naszych zdjęć. W lutówkach 2006 miałyśmy problemy z kradzieżą zdjęć i falszywymi ciężarnymi, niestety, dlatego chyba lepiej chuchac na zimne.
No chyba ze juz rozmawiałyście o tym a ja nie doczytalam :)

Ech, dopisze jeszcze cos, korzystając z okazji ze mąż zajmuje się brzdącem :)
AMK - świetna strona z ciuszkami! Mi się marzy elegancka, ciążowa kiecka, i jak babcie kocham, w tej ciąży sobie kupie choćbym miała stracic majątek :) Duzo ubrań juz mam po poprzedniej ciąży. Ze swojej strony polecam lumpeksy, można znaleźć doskonałej jakości ciuchy, rowniez dla maluchow, i za grosze.

Teraz to juz na prawde sie stad wynosze i idę popilnować mojego Pershinga (jestesmy na wsi u babci, własnie gania za kurami :))
 
Przeglądam wątki ze zdjeciami i mam pomysł - moze założymy zamknięty album, taki tylko dla marcówek? Trzeba taką chęć zgłosić adminowi i pewnie nie będzie problemu. Wtedy tylko my będziemy miały dostęp do naszych zdjęć. W lutówkach 2006 miałyśmy problemy z kradzieżą zdjęć i falszywymi ciężarnymi, niestety, dlatego chyba lepiej chuchac na zimne.
No chyba ze juz rozmawiałyście o tym a ja nie doczytalam :)

Jest to dobry pomysł, ale najpierw trzeba zorganizować naszą grupę.
skaba1 juz zaproponowała, że zajmie się zrobieniem listy, ale napewno troszke to potrwa.
Poza tym pasowałoby się najpierw poznać i zobaczyć kto faktycznie udziela się na forum bo trzeba będzie zdecydować kto będzie miał dostęp do wątku zamkniętego. Myślę, że teraz byłoby trudno o tym zadecydować ponieważ sporo dziewczyn się przywitało, ale tylko kilka-kilkanaście się udziela regularnie na forum. Potem może sie to zmienić bo doskonale wiemy, że początki ciąży są ciężkie :happy2: i czasem nie mamy sily pisać.
Ale oczywiście to jest tylko moje zdanie :-).
Pozdrawiam!
 
widze że wy już zakupkowo
jestem za zamkniętym albumem
a ja cały czas jakaś zmęczona jestem, tylko bym spała, mdłości tylko z głodu mam
 
ja tez jestem za zamknietym ale uwazam tak jak AMK że musimy sie poznac i wtedy możemy się wziąśc za wątek zamkniety. My na kwietniówkach mamy wątek zamknięty ze zdjęciami:-)
Ja narazie robię zakupy ciążowe ale tylko spodnie bo ostatnio coś ciasnawe się robia:-p:zawstydzona/y::-D
a na zime mam ubrania ciążowe po poprzedniej więc narazie nie robię i nie myslę;-)
choć w październiku czeka mnie wesele więc anpewno będe musieć coś zakupic;-)
 
czolem :-)
DOROTAAA ja tez pale,tez mnie nie odrzucilo,ale ograniczylam do 8 dziennie.Czy jest jeszcze tu ktos kto pali?Przyznac sie !
MROWA Mikolajki,tam mielismy wynajatey camping gdy podrozowalismy po Mazurach z Panem Samochodzikiem.To byly moje ostatnie wakacje z rodzicami przed wyjazdem do NL
Ciasto mi sie udalo,J mowi ze za slokdkie,ale mnie pasi ;-)
Ja za badania i leki nie place nic,ale Holandia to chyba najgorszy kraj jesli chodzi o opieke medyczna.Do 3 mca nie podczymuja ciazy.Jak krwawisz lub plamisz to masz pecha.Albo ci przejdzie albo nie.Ja chodze do gina,mam wskazania medyczne,ale normalnie ciaze prowadzi pielegniarka i rodzi sie w domu.Badan nie robia takich jak w Pl,wszystko na piekne oczy.
Pierwsza cytologia w 30 r z ostatnia w 60.Nie zrobia mi badan czy dziecie jest zdrowe tak jak wam :wściekła/y:
 
Hej, hej dziewczynki :-)

Ja też za zamkniętym jestem:tak:

I chyba powoli też muszę zabrać się za zakupy ciążowe.
AMK Bluzeczki śliczne. Ostatnio zastanawiałam się gdzie można takie kupić :tak:

Muszę Wam powiedzieć, że czuję się super!!! Kompletnie nie ciążowo :szok: :-)

Buziaczki kochane. Idę właśnie na jazdę :-)
 
reklama
Kinidzia to faktycznie dziwny kraj nei dbają o przysrost naturalny:sick::eek: ja podpalałm ale mnie odrzuciło:-p
teraz mobilizuje męzunia:-D
 
Do góry