reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcóweczki 2008 - wątek główny

Skaba 1- wybieramy się do Nart k/Szczytna. Już się nie mogę doczekać. Tam jest taka czyściutka woda(1 st.czystości).
Buziaki!

mój małżonek pochodzi z mazurskich stron (30 km od Szczytna - koło Piecek), dlatego na wspomnienie Mazur zawsze reaguję emocjonlanie:-)
oj przydałoby mi się trochę wytchnienia w pokoiku na poddaszu.. rozmarzyłam się tym bardziej, że w tym roku po raz pierwszy nie jedziemy tam na wakacje..
 
reklama
aaaa Piecki ! Bylam tam ! Malownicza miejscowosc,podobalo mi sie.Jestem razem z moim tata fanka Pana Samochodzika,przeczytalismy wszystkie tomy po kilka razy i kilka lat temu wybralsmy sie na mazurska wycieczke sladami Pana Samochodzika,co to byla za frajda ! Porownywalismy opisy miejscowosci z ksiazki z tym co naprawde widzielismy :tak:
 
Hej Dziewczynki

PrzyszłaMamusia ja te z niestety przytyłam kilogram:zawstydzona/y: W spodenki w prawdzie się dopnę ale już ledwo, ledwo ;-) Ale cóż to.... Kiedy urodzimy, to wszystkie przejdziemy chyba na zbiorową dietkę :tak:

Ninjacorps cieszę się, że w końcu myślisz pozytywnie i się nie zamartwiasz :happy: Będzie dobrze, bo przecież innej opcji nie ma, prawda? ;-)

EwaKrystyna jak fajnie masz... Piękne zdjątka!! I Ty również:-) Strasznie zazdroszczę... Chciałabym się tam wybrać na wycieczkę kiedyś :tak:

To życzę Wam laseczki ( i mam nadzieję, że przez całą ciążę nimi będziemy KINDZIA:-) i po ciąży oczywiście też:cool2:) miłego wieczorku!!!!!!!!!

Ja lecę wyjąć zapiekankę z piekarnika, bo pika mi już od dwóch minut, a chcę zrobić mojemu narzeczonemu niespodziankę;-) No i liczę na romantyczny wieczór:cool2::biggrin2::cool::rofl:
 
czesc marcoweczki ja na badaniach bylam wczoraj odbior w poniedzialek jestem ciekawa jak wyjda mam nadzieje ze dobrze po pierwszej ciazy zostal mi torbiel i nadzerka moj pierwszy gin nie umial sie tego pozbyc dlatego zmienilam zobaczymy teraz troche sie denerwuje a co do papierosow to dalej pale ale ograniczam sie chcialabym tak jak wy zeby miec wstret do nich :zawstydzona/y:az mi glupio wczoraj mialam takiego dola nie wiem z jakiego powodu ze caly dzien bym mogla plakac:no:ale dzisiaj troche lepiej

[url=http://lilypie.com][/URL]
 
Skaba o rany uważaj na siebie i oszzcędzaj się ile mozesz:tak:
Ewa-Krystyna zdjęcia bomba a widoczki to macie cudne w tej Kanadzie :-)
Ninjacorps fajnę ze dziś już lepiej i się nie zamartwiasz:-)
Kindzia ja w pierwszej ciązy przytylam aż 21 kilo:zawstydzona/y::eek::sorry2: waga startowa to było 43 ale wszystko wróciło do normy niestety bo chciałam sobei zostawic tu i ówdzie;-)
Przyszła mamusia ja juz od dawna wsiąkłam w bb vo widać:-D
co do przytycia to pewnie tez mam kilogram więcej ;-)

My we wtorek uderzamy tez na mazury tyle że do Mikołajek:-)
 
hej kobitki!!
ja już na swoim stanowisku pracy.. dobrze, że już piątek:-)
wczoraj poleżałam troszke i wszystko się uspokoiło.. zresztą to było bardzo nieznaczne plamienie, ale jednak troszkę mnie zmartwiło.. weekend przede mną, więc mam szanse poleniuchować:-)

a w sprawie uzależnienia do BB.. hmm.. no cóż.. tak właśnie zaczynam mój dzień i tak go kończę:-)
 
Hej!

skaba1 uważaj na siebie. Faktycznie dobrze, że już piątek to w weekend wypoczniesz sobie :-). Super, że wizyta u gin się udała i widziałaś swojego roztańczonego Bobasa :-). Co do mięśniaka u mnie podobnie. Też nie rośnie i jest już mniejszy od dzidzi więc nie ma już takiego zagrożenia :-). Mnie osobiście bardzo się podoba lista grudniowych mam 2007 - zrobina przez Ataata. Bardzo fajna :-).

PrzyszłaMamusia gratuluję! Super usłyszeć serduszko maleństwa :tak:. No i Dzidziuś bardzo duży :-) Super, że wyniki w normie. Ach same dobre wieści :-). Tak powinno być! Udanego wypoczynku na Mazurach!

ninjacorps dobrze, że jesteś już spokojniejsza. We wczesnej ciąży często nie widać jeszcze Maleństwa. Ja w 6tc zobaczyłam tylko pęcherzyk, a tydzień później już 6mm Bobasa :-D i pięknie bijące serduszko. U Ciebie też tak będzie. Zobaczysz. Beta bardzo ładna :tak:. A co do kosztów badań - szkoda gadać :wściekła/y:

Ewa-Krystyna zdjęcia rewelacyjne :-) Wspaniałe kolory. Wypoczywaj dalej i oszczędzaj się. Buziaki!

mrowa1 kurcze 43kg super, też bym tak chciała :tak:. Tyle to ja ważyłam może na początku podstawówki :-D :-p. Widzę, że pochodzisz z pod Tarnowa. Moja mama pochodzi z Wojnicza, a tata z Dębna. Kocham tamte okolice :-). Właśnie w połowie sierpnia jedziemy powypoczywać nad Dunajcem :-D. A Tobie życzę udanego urlopu w Mikołajkach :-).

Ja juz zaczełam robić ciążowe zakupy :-) Kocham koszulki :cool::rofl2::-D

m_2018.jpg
m_1462.jpg
223571277


KINDZIA100, Silka, dorotaaa26, paulinka123, Amie, Stars1, i całą resztę dziewczyn pozdrawiam i życze miłego weekendu :-D
 
reklama
Hej marcóweczki:-)
AMK to moze kiedys jak będziesz w moich okolicach to sie spotkamy:-) jeśli bys oczywiście chciała:tak:mnie też się podobają takie koszulki:-)
Skaba to dobrze ze palmienie ustąpiło pobycz sie przez weekend i nic nie rób:-)
mnie narazie nudności ustąpily odopukać puk puk;-) i czuje się dobzre pozatym że muszę brać leki i oszczędzać sie to moge teraz śmiało powiedzieć że neiwiem że jestem w ciązy:-)
 
Do góry