reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcóweczki 2011

reklama
ja siedze odpłatnie na m do 29.09 ale szukam pracy i wyobrazcie sobie ze dzisiaj spotkałam moja eks szefowa sprzed 2 lat i były teksty ze jakbym szukała pracy to ona mnie zaprasza:) ha ha ciekawe co jest mi w stanie zaoferowac- powiedziałam ze mozemy sie w tej sprawie spotkac:)
 
Ewi, MalinaJa z też 12 września do pracy...też po ponad roku...na 7h, bo z racji karmienia przysługują mi dwie przerwy po 0,5h i mogę sobie godzinę wcześniej wyjść, eh, nie o to chodzi, że nie chcę do pracy, bo ludzie fajni atmosfera miła, ale mam taki smutek że teraz strasznie dużo mnie ominie z życia młodej...no i nie iwme jak bez niej wytrzymam ;)
Zuza szczęściaro!
 
Witam się na szybko i spadam do pracy :) Stwierdzam że szalik to za gruby będzie więc tylko apaszka lekka i wkraczam do akcji.
Trzymajcie kciuki.

katjusza chyba tak długo jak długo będziesz donosić zaświadczenie o tym, że karmisz...

A resztę postów nadrobię wkrótce :)
 
dzień dobry :-)

troszkę nas nie było ale słyszałam że malinka dzielnie stała na stanowisku moderatora:-)

pewnie nie nadrobię wszystkiego ale postaram się być już na bieżąco:-)

katjusza - jest tak jak barbra mówi!

miłego dnia!

PS. byliśmy dziś na pobieraniu krwi...Piotruś miał pobierane z rączki ale Pani mówiła że zazwyczaj z główki się pobiera! dla mnie kosmos!
 
Katjusza u mnie w pracy do roczku dziecka.

Futrzaczku nie przypominaj, od razu mam przed oczami ten tydzień w szpitalu brrrrrrrrrr a czemu robiłaś krewkę Piterkowi??

O nocy już nie wspominam, było minęło.. Po 6ej eMek wziął Jasia jak pił kawę przed pracą, a ja jeszcze zamknęłam oko, po 7ej mi go przynosi i nie uwierzycie co on miał na sobie hahahaha Na nocnego pajaca eM założył mu krótkie spodenki, skarpetki i bluzę - omal się nie posikałam ze śmiechu, jak dziecko wojny ;p
Za oknem jesień i się tak zastanawiam: zakładacie już rajtki pod spodenki?? A na zimę lepsza kurtka czy kombajnezon??

Buziaki dla wszystkich dzielnych maluchów rozpoczynających rok szkolny!!!!!!!!!!! :*
 
reklama
Malinka - a bo Piotrus przybrał ostatnio w dolnej granicy normy i pediatra chce zobaczyć czy wszystko na pewno jest dobrze:-) przyznam że stresuję się co to będą za wyniki bo ostatnio nie odżywiałam się za dobrze...:/
 
Do góry