reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcóweczki 2011

reklama
Futro - nie masz co wsadzić do pamiętnika???? To właśnie wymyśliłam: wszystkie obcięte paznokcie, które rosną jak grzyby po deszczu, a w moim wypadku tony wypadłych włosów ;)))) Ochyda :pppppppppppppppppppp Ale musiałam Ci podpowiedzieć ;)
 
Futro - nie masz co wsadzić do pamiętnika???? To właśnie wymyśliłam: wszystkie obcięte paznokcie, które rosną jak grzyby po deszczu, a w moim wypadku tony wypadłych włosów ;)))) Ochyda :pppppppppppppppppppp Ale musiałam Ci podpowiedzieć ;)

haha...spokojnie:-D jeszcze dojdą zdjęcia mojego brzuchola:-D oraz romantyczne wypady ciężarnej futrzakowej z mężulkiem:-D no i za 2 tygodnie parapetówa w domku nad jeziorem:-D będzie co wklejać za zdjęcia.... bo planuję robić serie albumo-pamiętników ... nie tylko ad ciąży ale ogólnie naszego życia:-D hehe... ciąża stała się motywacją do tego przedsięwzięcia:-D


w ogóle mam taki plan że jak już w przyszłym roku będzie cieplej to z dzidziulem i mężulem przeniosę się na ten domek:-) szczegółowych planów nie snuję bo zobaczymy jak wszystko wyjdzie w praniu:-D oczywiście malina, ola, ona - zapraszam na łono natury z waszymi pociechami:-D
 
Ostatnia edycja:

Poniżej był test: Ile będziesz mieć dzieci? No i co? I zrobiłam, odpowiedziałam chyba na 60 pytań, a na koniec wyslij smsa po kod dostępu za 30zł Złamasy!!!!

Fajne przedsięwzięcie Futrzaczku :) Siostra mojego eM robi takie albumy, kiedyś jak byli tylko we dwoje to nawet albumy sami robili z drewna, oklejone liśmi itp. i wklejali foty z podpisami, teraz mają super pamiątkę, ale niestety zagrożoną, bo synuś je uwielbia oglądać, co nie służy ich kondycji ;)
 
Ostatnia edycja:
Czesc dziewczyny.
Ja od rana dzisiaj załatwiałam sprawy urzędowe i wróciłam tak padnięta jak nigdy:-( Ach ta biurokracja... Właśnie wmuciłam łazanki z kapustką i mięskiem, poprawiłam bułką słodką i hmm dalej jestem głodna:-D Idę poszukać jeszcze czegoś dobrego do zjedzenia, ponadrabiam zaległości w pozostałych wątkach, a potem poodpoczywam przed telewizorkiem trochę.
 
malina mnie durną na to naciągnęli!!!!!!!!!!!!!!! :-(tam tak na samym dole mini drukiem pisało jaka jest tego cena, bo wyżej jakaś cena promocyjna była złoty ileś i dałam się wycyckać. abonament mam 40 zł plus to wyłudzone 30 ileś :crazy:przyszło ponad 70 zł! jak się m wściekał kiedy mu powiedziałam za co to kolejne 30!:wściekła/y:
więcej się nie dam nabrać
 
Ojj Scarletko chyba każdy dał się na coś naciągnąć ;) My z eM wysłaliśmy smsa na ten konkurs w dwójce z samochodami, potem jeszcze chyba z 5 kazali, a to imię, a to coś tam innego, aż w końcu przestaliśmy i jeszcze ze dwa tygodnie nas męczyli.. Dobrze, że to były smsy za grosze..
Zawsze czytam regulamin zanim wyślę gdzieś smsa!! Zawsze!!
 
reklama
SZ_17.jpgSZ_1.jpgSZ_13.jpg
Hej dziewczyny:)
byłam dziś na USG, myślałam, że zrobią podstawowe genetyczne do 14 tyg. A tu nic.... Co prawda nie mam badań określających wade Downa itp... ale i tak jestem szczęśliwa.

Okazało się, że to już 15 tyg +6 dni.. co za tym idzie..nie rodze w marcu:((((( już nie będę polegała na dr ***, ex ginekologowi. Tak się pomylić??!!!!!

termin mam na 19 luty... niestety jedynym moim zmartwieniem będzie sesja, bo dzidziuś czuje się dobrze:) Cały czas się rusza!:)

zamieszcze tutaj zdjątko mojej rybki.. :) troszkę was wyprzedziłam, ale nie cieszę się z tego zbytnio..
 
Do góry