reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcóweczki 2011

No to witam moje ciężarówki i już Wam daję zajęcie:-D:-);-)
Tak jak mówiłam wczoraj już nie było jak tu zajrzeć...kolacja w restauracji też została przełożona na jutro bo goście się zeszli i zasiedzieli...no i ot tak wczorajszy dzień zleciał...
Dziś z samego ranca byłam na badaniach ( Bosonóżka witam w klubie)- wyniki po południu więc dam znać czy dobre czy też nie;-) po śniadanku też już ..mam teraz etap tostów z serem i ketchupem...no i w końcu się najadłam Futrzaku tak więc teraz dziękuję :-)
A teraz zabieram się do kolejnego tomu encyklopedii "Baby boom Marcóweczki 2011":-D
Ewi..przyjdzie czas ,że i Wy pobaraszkujecie na całego ;-) no i trzymam kciuki aby wszystko na wizycie poszło pomyślnie!!!
A co do szefa mężulka...szczurami go!!!!!!!:-)
No i przykro mi z okazji pawianka...:-(oby na jednym się skończyło;-)
Scarletka..ale to kolacja nie tylko z mężem ale i z rodzicami bo to ich rocznica ;-)mam jednak nadzieję ,że małż wynagrodził wczorajszy dzień??:-)
Magdzior ..dziękuję, przyda się na jutro ;-) a Tobie życzę miłej rocznicy i najlepszego z jej okazji dla Was :-)
Ola..bądź dobrej myśli bo na pewno wszystko jest dobrze ;-)
Marta..dwa schabowe co to jest , teraz Nam wolno :-)
Milenka...Ty się tak nie stresuj bo to i tak nic nie zmieni, wszystko będzie dobrze i już!! Sukieneczkę masz piękną! A w sobotę się pobawimy :-)
Malina...to forum to po prostu zbawienie i jak widać studnia bez dna :-D:-)
Vioreczka..witam gorąco wśród szalonych mam marcowych dzieci:-)
Koncia...no to bananujemy się razem z Tobą:-D super ,że wszystko oki!!!
Bosonóżka..kochana nie rozkładaj nam się tu...dobrze,że ten mąż dba tam o Ciebie!! Mam nadzieję ,że zaraz będzie lepiej!!!
Vetka..no to trzymamy dalej kciuki!!!! A mi lecieć zabronili więc mam nadzieję ,że chociaż Tobie się uda!;-)
A tak a'propo to nie wiem czy już mówiłam ale miałam zakrzepowe zapalenie żył od leków antykoncepcyjnych i jak narazie do 22 tc muszę brać zastrzyki dzień w dzień w brzuszek dla mojego bezpieczeństwa :-( mam nadzieję,że żadna się z tym więcej nie boryka...
Poziomki..no coś Ty , tak szybko rośnie????;-) a tak na boku zapytam co to jest tak wkładka ciążowa do herbaty?;-)
Katjuszka..też ostatnio walczyłam z porządkami bo same cholerka nie chciały się zrobić ..:-) no i powiem Ci ,że też mam na dłuuuugi czas dość!
Na szczęście mi mamunia pobrała krew i ani śladu :-)
Futrzaczku..buziaki i ściskam Cię ciepło aby humor wrócił!!!!!
Tulip...u Ciebie się zaczął 11 a nie 10...bo to jest 10 skończonych i tak to właśnie liczymy;-)
Noooo a ja lada moment zaczynam 14 tydzień :-):-):-):-):-):-)

Ona..
milusiego nadrabiania a co do zaspakajania to jestem na bieżąco :-)
Kasiulka...
leci Ci teraz 14 tydzień...!

Nooooo w końcu nadrobiłam...Wy to macie tempo ..co ja kończę to Wy już następną stronę macie :-D;-)

Miłego dzionka!!!
 
reklama
Harshka przepis na marchewkowe spaghetti już kiedyś zostawiałam na kulinarnym, polecam, nam strasznie smakuje i raz, dwa razy w miesiącu musimy je mieć :tak:

Mówicie "mielone", wyobraziłam sobie i nawet jakoś może bym przełknęła.. No kurde muszę w końcu zacząć jeść mięso!! Mam tylko nadzieję, że do tej pory Maleństwo nie ucierpiało na tym, że mama z przymusu prawie wegetarianką została..
Postanowione - jutro na obiad będzie mięso! I nie ma odwrotu!! :sorry2:
 
ehhhh... kto dzisiaj wpada na rosołek i spagetti mojego M na obiad :D ?? hehe ja jem tylko rosołek i spagetti z makaronem (mięsko wybieram bo cos mi mieska nie wchodzą) po za tym rano co 2gi dzien jest pawianek....a Scarletka Słonce u Ciebie sie polepszyło ??


I mam pytanko... czy chodzicie juz do Gina z Mezulkami ?? I Badanie Usg po brzuszku jest mniej wiecej w 4tym m-cu ??
 
buuuuuuuuuuu a myślisz, że ja tego nie wiem :no:
no jak mi przez gardło nie przechodzi od półtora miesiąca..
no ledwie spojrzeć mogę :-( a surowe uuuuuuuuuuu :szok:
 
Koncia uważaj co jesz w Tunezji żeby nie dopadła Cię "Złość Machometa". Byłam i przeżyłam, ale ogólnie fajnie było:) Gdzie konkretnie jedziesz?

Ewi, chyba nieprzytomna jeszcze jesteś, moi rodzice jadą do Tunezji :-D
A ja już byłam na początku lipca, to wtedy dowiedziałam się, że jestem w ciąży, ale to były wakacje :-p A byłam w Hammamecie w hotelu Samira Club, a moi rodzice jadą do jakiegoś lepszego, który stoi tuż obok Samiry.
A jeśli chodzi o jedzenie, to nie miałam po nim żadnych problemów (za to w Turcji za każdym razem były). Jedzonko tunezyjskie jest dla mnie wręcz obleśnie tłuste i tam przytyłam swoje pierwsze 1.5kg :-p za to nic nie pobije mojego M, który przed wyjazdem zrzucił 20, a w 2 tyg. przybrał 8 na tunezyjskim papu.
 
reklama
Do góry