• Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij

reklama

Marcóweczki 2011

reklama
matko Kochana jak wy piszecie, normalnie szok.

nic nie pamietam, poza tym, ze ktos zle spal, ze dzieci zaprowadzone i nie bylo tragedii i, ze malina i Bosonozka sie wybieraja do UK.
wlasnie,dziewczyny, jakby co,to zapraszam ;-)

My wczoraj zrobilismy kartke dla mamy K. z usg na przodzie...ale wczoraj byla na dlugiej zmianie i wrocila baaaardzo pozno wiec jeszcze spi... a ja z tego stresu i w ogole wylalam na Olafa mleko z platkami.

nie wiem na co mam ochote :baffled: Pomidorki?
 
to ja tego liczenia tygodni też nie rozumiem, lekarz wyraznie mi powiedzial po ostatnim usg ze jestem ( na dzien dzisiejszy w 13tc i 1 dniu) i taki sobie stworzylam suwaczek, to jak to w koncu jest?! jestem w 13 czy 14 tc???:(
 
Ewi bidulko, trzymaj się dzielnie dla swojej kruszynki :) Odkryłam ostatnio, że herbata miętowa działa zbawiennie na mój organizm i samopoczucie (wcześniej średnio lubiłam, bo kojarzyło mi się z grypą żołądkową głównie) - może i Tobie pomoże :)
To nie koncia jedzie, tylko jej rodzice :)

A co do spaghetti, to kupiłam w Lidlu kiedyś speszyl italian makaron i wczoraj ugotowałam go do mojego marchewkowego sosu, ale to był błąd!! Nie doczytalam, że makaron ów miał posmak cytryny fuuuuuuuuuuuj
Małż dzielnie zjadł, a ja tylko tak, żeby zabić głód, marchew, cebula, koncentrat pomidorowy i cytryna to nie za ciekawe połączenie ;P
Sosu zostało i na dzisiaj, ale pójdę już kupić zwykły malmowy makaron spaghetti - najpyszniejszy mmmmmmmmmmmmm

A ja tymczasem siadam do śniadania mistrzów, które serwuję sobie już chyba od soboty: bułka z miodem i miętka ;D
 
Ostatnia edycja:
to ja tego liczenia tygodni też nie rozumiem, lekarz wyraznie mi powiedzial po ostatnim usg ze jestem ( na dzien dzisiejszy w 13tc i 1 dniu) i taki sobie stworzylam suwaczek, to jak to w koncu jest?! jestem w 13 czy 14 tc???:(

Kasiula skoro jesteś w 13 tygodniu i pierwszym dniu to znaczy, że skończyłaś pełne 13 tygodni i "leci" Ci pierwszy dzień 14 tygodnia - czyli jesteś na początku 14 tygodnia (który skończy się za tydzień) jupiiiii!! :-)
 
reklama

Nowe wątki

reklama
reklama
Wróć
Do góry