reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcóweczki 2011

KOncia, ty masz odwrotnie niz ja :)
Wedlug usg ja mam 6.03, a wedlug OM wlasnie 22-26.02.... Ciekawe jak sie rozpakujemy. Ja jedynie nie chce isc jako jedna z pierwszych...bo tak jakos..no nie wiem...

O kur**.
Juz nawet nie kilkadziesiat, a nascie dni na suwaku zostalo.. 19...i 11...
AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 
reklama
Harash- no sa ogromne:) pomierz sobie w domku 49 cm i wyobraź sobie te moje kochane skarby...moj M np.boi sie i nie zmienia im tylko pieluszek bo sie boi ze zrobi im krzywdę- za to jest w stanie obie wziasc na rece:)hihnhihi

Oki ja uciekam:) bo za chwilkę karmienie mamy:) a moja mama wyprasowała mi pranie i muszę go sobie pochować:)
pa i miłego popołudnia:)
 
Miluś...no to nawijaj cokolwiek- my tu chłonne wiedzy świeżych mam ;-) buziaki dla Ciebie i dziewczynek!!;-*[/QUOT
Coś czuje że najchętniej wszystkie śledziłybyśmy Milutkowe żywoty na bierząca, w końcu to nasz pierwsza mamusia i jest dla nas inspiracją;-)...Moze więc tak reality show??:-D 24h kameryw domu Milutka a my na bierzaco:-D:-D:-D

Co ty na to Mili?:cool2:
 
ja już co nieco porobiłam,zupa gotowa a po południu jak Sammy wróci ze szkoły zrobimy racuchy
oglądacie ''Miedzy kuchnia a salonem''??

No ja oglądam z braku laku, jak się siedzi 24h w chałupie to nie ma wyboru za bardzo
:sorry: Ale taki dziwny prodram nie wiem co o nim myślec...Jakiś taki naciagany, nie umywa się do Dzień dobry TVN:-D
 
Hars a ja się łudzę że na mnie to zadziała! Porównaj moje foty z przed i po. No masakra!!!
 
a ja od 13 szukam mojej suczki :( już 4 razy całą wieś zajechałam, wysiadając co dom i drąc się i gwiżdżąc jak debil... M. przyjechał z pracy też pojechał szukać, potem pieszo, teraz znów ubrał się bo zimno i poszedł...
ani dziury w siatce, ani śladu, Harryś został w domu więc ona sama nigdzie daleko by nie odeszła. Cieczki nie ma. Martwię się, że ktoś ją ukradł, bo ostatnio nasi fachowcy ją widzeli przed gankiem. No i pojechali a ja wyszłam i już jej nie było.
I jak kobieta w ciąży ma zachować spokój? Tabletki na nerwy biorę i tak, meliska się parzy ech Ziuta wróć ;(


buuu
 
ja juz ogarnełam w tych paskudnych szafach:zawstydzona/y::zawstydzona/y: teraz chwila przerwy i do dechy z żelazkiem:-p:-prany ile my mamy ubran to sie w głowie nie miesci:szok::szok: a swoje te z przed ciazy to 2 wory wywaliłam i musze przeprac bo niedlugo zaczne znów z nich korzystac wiec juz 2 automaty wyprałam cos czuje ze cały tydzien bede prac i prasowac ahahah

Milutek- no tupecik maja to fakt ja na szczescie tych problemów nie mam bo kazd zna mnie z tego ze jak sama nie zaprosze to sie nie pokazuja heheh taka wredna jestem:-p:-pa dziewczyny rzeczywiscie giganty hihihi ale po zdjeciach widze ze problemów z odróżnianiem nie masz pawda??? bo nie są az tak bardzo do siebie podobne.......chyba ze takie zdjecie;-)
pastela- to trzymam kciuki zeby psinka sie znalazła;-);-)i sie nie denerwuj!!!!!!!!!!!!!!!! bo to nic nie da................
Marcia- w takim razie grzej sie pod tym kocem i zdrowiej nam tutaj:tak::tak:
koncia-no masz 2 dosc rozbiegłe terminy ciekawe który jest bardziej realny ale zyczeci zebys nie przenosiła bo to nic fajnego
Ewi- to zalezy od genów jak karmiłam i chudłam a moje kolezanki karmia i tyją:tak: wiec to wszystko zalezy od tego jaką miałas przemiane materii przed ciaża jezeli szybko spalałas to teraz tez tak bedzie:-p
ola- ja tez w nocy nie sie (normalka) ale teraz na dodatek wszystko mnie boli ze nawet obrót z boku na bok prawia mi ból................ogromny z resztą:happy2::sorry2:
harsh- a dlaczego nie chcesz byc pierwsza???????? ja tam moge byc wiec trzymajcie kciuki zebym do niedzieli sie juz rozpakowała:-D:tak::-D
katjusza to teraz bedziesz do czasu porodu wylegiwac dupsko na kanapie ehehheh

moja Tesciowa przylatuje 8 marca:cool2:



kurcze cos bym zjadła ale nie wiem co????????????
 
Harsh, Futrzaczku u mnie to samo było przed @ i przez pierwsze dwa dni - Boże jak przypomnę sobie jakie ja miałam okresy :szok:..... często wymiotowałam z bólu, a ciągnęło się to wszystko przez 9/10 dni czasem - masakra - a ostatnio leżeliśmy z eM w łóżeczku i leciała reklama alwaysów:
eM - kto wymyśla te reklamy podpasek?:confused:
ja - a co to jest podpaska? :-)
eM - (zdziwione spojrzenie, a po sekundce) aaaaaaa nie ma za co kochanie :-D



Clifordziku jutro mam wizytę, tylko wieczorkiem dopiero, bo eM pracuje dłużej, a on by mi nie wybaczył, gdybym poszła bez niego, więc pewnie gdzieś dopiero na 19 pójdziemy... :-(
Stracha się najadłam trochę, ale bałam się, że będzie gorzej, jeśli tak miałabym wyglądać w dniu porodu to może być ;-) a mnie też tak pierwszy raz złapało


Katjusza gratuluję udanego zakupu!!!

Patik witaj w klubie skurczonych ha ha ha :-D

Miluś pisz co u was!!!! - o napisałaś - dobrze, że masz mamę do pomocy :tak:
Oj i życzę szybkiego powrotu do formy, taką śmigającą i uśmiechniętą cię pamiętam, mam nadzieję, że już niedługo dojdziesz do pełni formy :happy2:
A co do wizyt, to masakra to jest to czego się najbardziej boję - kompletnego braku taktu i zrozumienia u ludzi... pewnie już w szpitalu się pielgrzymki zaczną KOSZMARRRRRR!!!!!!! :wściekła/y:
Trudno będę udawać, że śpię :-p , a w domu jak mały będzie spał to nici z oglądania kawa i do widzenia. Może strybią, że nie mam ochoty ani siły na wizyty no chyba, że się mi coś odmieni - ale nie przypuszczam

Ewi kurczę toż to jakaś paranoja z tym oglądaniem przed porodem, a co po porodzie będzie??? :no: kurde powystrzelać takich!!!

Pastelko mam nadzieję, że się piesek znajdzie &&&&&&&&&&&&&&&&
 
Pinka w miarę szybko chudłam ale to chudnięcie było zawsze wspierane ćwiczeniami, dietą i suplementami. Nie wiem jak to będzie po ciąży. L-karnityny np. przy karmieniu nie będę używać a czy na ćwiczenia znajdzie się czas i chęć to też wątpliwa sprawa:(

Mamii niektórzy chyba lubią się dowartościować i spojrzeć sobie na kogoś grubszego hehe a mają ostatnią szansę;)
 
reklama
wpadłam tylko na sekundke zameldować że ledwo żyje ale w moich szafkach w kuchni lśni jaka jestem z siebie dumna :)
No i mam w końcu gaz więc zaraz ide sie wykąpać i oporządzić przed jutrzejszą wizyta na szczęście pasują mi przesiadki z busami i moge jechać bez m

Wy nie straszcie z tymi biegunkami przed bo ja od wczoraj latam co chwile a przed okresem też tak miałam czyżby to już sie zbliżało?


Ewi tak na szybko Ci napisze że w końcu mam karuzele w domu i spokojnie nawet tych miśków odcinac nie trzeba bo one maja takie zaczepy i bez problemu można je wyprać gdybys nadal miała ochote ją kupic i szczerze jest cudna ładniejsza jak na zdjęciach
 
Do góry