reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcóweczki 2011

reklama
AAAAAAAAAAŁŁŁŁŁŁŁŁŁŁŁŁŁŁŁAAAAAAAAAAAAAAAA!!!!!!!!!!!!!!!!
Mój syn chyba nie chce dziś do lekarza ... :confused2:
Jak on mnie leje - dosłownie, a brzuch mam powyciągany we wszystkie strony .... boli :-(
Kurde miałam tyle pytań do ginka i oczywiście zamiast pisać na bieżąco, to olałam sprawę i teraz nie wiem .... O co pytać laski zakładając, że to ostatnia wizyta przed porodem???
 
A ten barwnik czerwony ma jakiś smak? Bo jak nie, to poza wyglądem to ciasto, to chyba nic specjalnego :-p jakby tam jakieś wiśnie dorzucić, to już lepiej :-D
 
Magnolia, z tym czekaniem z cc na akcję porodową przy ułożeniu miednicowym, to chyba nasza warszawska specyfika. Ty w którym szpitalu planujesz poród/cc? Ja będę na Madalińskiego, jestem już po konsultacji w szpitalu i mam skierowanie szpitalne do cc. No ale na początku skurczy niestety :-( Też wolałabym na termin, bo byłabym spokojniejsza, ale szpital ma takie procedury i już. Tyle dobrego, że z moim ginem ustaliłam, że jak nie zacznę się rozpakowywać do terminu, czyli 6 marca, to 7 marca przychodzę na czczo i on już nie czeka tylko tylko tnie. A ja nerwicy dostaję, bo jeszcze mój lekarz jest od teraz 2 tygodnie na urlopie :-( :-( :-(

Bosa ja będę rodzić w Wołominie i naprawde szpital cudowny!!! Mówię poważnie, jestem zachwycona bo już byłam na interwencji i na zwiedzaniu go i wogóle podejście inne niż w innych szpitalach...Jednym słowem jak w domku:-D Ale...tez karzą czekać na akcje skurczowa...rozumiem to bo wtedy niby zaczyna się cała kaskada hormonalna zapoczatkowana przez dziscko co oznacza że jest wtedy najwłaściwszy dla niego moment przyjścia na świat ale z drógiej strony tyle kobitek miało cesarkę z terminu i nic maluchom to nie szkodziło ze jkabym miał wybierać to tez bym wolała w tym tygondniu...
No ale lekarz kazał czekać i nic tu nie dało się wynegocjować.Ostatecznie jak akcja nie nadejdzie kazał przyjechać 28 luty czyli 1 dzięń przed terminem i na nastepny dzień cięliby...No może sie doczekam, tylko u mnie problem z tym ze mam studia dzienne i ich nie przerywam a semestr zaczyna się 21.02 czyli od przyszłego tygodnia i o ile 1 tydzień mogłabym odpuscić o tyle już dwa nie wchodza w gre.

Uprzedzam komentarze o wyrodnej matce!!!
:angry:Tylko nie myślcie że rzuce dziecko po porodzie dla studiów, bo ja już kończe studia i w tym semestrze mam tylko 2 dni zajęć po kilka godzin więc dam rade i nie ucierpi na tym dziecko napewno:laugh2:
 
pastela to zaciskajmy razem bedzie nam razniej :-D i martusia z nami a czy wypastela i marta zamierzacie rodzic z waszymi eMkami ??
 
magnoliaa, ja mam dokładnie to samo ze studiami i sobie wezmę indywidualną organizację studiów, wtedy prawdopodobnie będę mogła opuścić więcej zajęć;-) czekam tylko na wszystkie wpisy z tego semestru i coś się boję, że się nie doczekam do końca lutego, bo wykładowcy urlopują...
 
Magnolia dziecko może się przewrócić nawet w dzień przed porodem więc na pewno lekarz nie pomylił tyłka z głową! Bo nawet ja patrząc na usg widzę gdzie co jest.

Oczywiście że może się przewrócić, ale u mnie lekarz od USG to nie ten sam co mnie badał palpacyjnie i historia wyglądała w ten sposób ze na USG cały czas była pupa na dole a pomiedzy USG palpacyjnie P. doktor na dole wyczuwała główke...a wątpie żeby w ciągu 2 yg dziecko sie tam przekręcało w te i we wte:tak: Więc na dzień dzisjeszy Pupa na dole wg USG i rzeczywiście tak jest bo również widziałam to na monitorze USG.
 
No ale lekarz kazał czekać i nic tu nie dało się wynegocjować.Ostatecznie jak akcja nie nadejdzie kazał przyjechać 28 luty czyli 1 dzięń przed terminem i na nastepny dzień cięliby...No może sie doczekam, tylko u mnie problem z tym ze mam studia dzienne i ich nie przerywam a semestr zaczyna się 21.02 czyli od przyszłego tygodnia i o ile 1 tydzień mogłabym odpuscić o tyle już dwa nie wchodza w gre.

Uprzedzam komentarze o wyrodnej matce!!!
:angry:Tylko nie myślcie że rzuce dziecko po porodzie dla studiów, bo ja już kończe studia i w tym semestrze mam tylko 2 dni zajęć po kilka godzin więc dam rade i nie ucierpi na tym dziecko napewno:laugh2:

ja studiuje zaocznie ale u mnie tez ostatni rok na szczescie i mam zajecia w soboty i to od 9 do 18 wiec w sumie caly dzien i tez mimo iz mam zamiar karmic chce jak najszybciej wrocic na uczelnie zeby potem nie miec problemow :angry:
 
magnoliaa, ja mam dokładnie to samo ze studiami i sobie wezmę indywidualną organizację studiów, wtedy prawdopodobnie będę mogła opuścić więcej zajęć;-) czekam tylko na wszystkie wpisy z tego semestru i coś się boję, że się nie doczekam do końca lutego, bo wykładowcy urlopują...
A jak się załatwia tą indywidualnąorganizację?? co stusiujesz bo ja weterynarię więc chyba ciężko będzie indywidualnie kiedy są zajęcia głównie na pacjentach:sorry: Ale warto byłoby wiedzieć gdyby były alarmowe sytuacje itp, że mogę odpuścić sobie co nieco
 
reklama
Same samotne zostały na placu boju ;) Mój eMek gdzieś w okolicach Poznania teraz.. A ja czekam na braciszka, poprosiłam, żeby wpał wyprowadzić mi Fredzika i przy okazji zajechał do sklepu po olejdo frytek i paluszki rybne - tak jakoś mnie naszło.. No ale coś nie jedzie..
 
Do góry