reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcóweczki 2011

Pinka super kolorki i w salonie i w sypialni a corcia boskie łozko ma;) a wogole to zachwycaja mnie zawsze w angielskich domach te wszystkie ozdobne listwy przy drzwiach,podłodze,oknach,piekne to jest:)
 
reklama
Ola, moze ladne to sa elementy, ale ile sie czlowiek na kolanach najezdzi, zeby cholerstwo odkurzyc i umyc...

Super chalupka pinka, rzeczywiscie Wam sie fajnie trafilo!
I wozek tez :)
 
A ten barwnik czerwony ma jakiś smak? Bo jak nie, to poza wyglądem to ciasto, to chyba nic specjalnego :-p jakby tam jakieś wiśnie dorzucić, to już lepiej :-D
Barwnik bezsmakowy:-).
pastela to zaciskajmy razem bedzie nam razniej :-D i martusia z nami a czy wy pastela i marta zamierzacie rodzic z waszymi eMkami ??
Mój się zapiera i nie ma ochoty i zamiaru mi towarzyszyć, z resztą uważam że obecność faceta jest zbędna:-p:tak:.
Pinka, ale śliczne apartamenty;-):tak:.
 
Widzę, że większość z nas, to dzisiaj słomki;-) co to się dzieje. Tatusiowie instynktownie wyczuwają poród i się zmywają:-D ja sama jeszcze 30 minut. Na pewno nie zdarzę urodzić:laugh2:
Mój em tak się zapierał i bladł na samą myśl o towarzyszeniu mi przy porodzie, że dla niego ta cesarka, to wybawienie:-D odetchnął z ulgą, że będzie stał za ścianą i tylko kilkanaście minut obgryzał paznokcie.

Pinka mieszkanko śliczneeeeeeeeeeee! Ach ta sypialnia, bajerek. Kuchnia też w moim stylu, bardzo przytulna. ja bym z niej już nie wyszła:tak:
 
juliadario, ja też czekoladkę mus codzienne i tez chłopak a brata się nie słuchaj.

a ja wpintalam słodycze jak ciasteczkowy potwór a czekam na córcię :-)

A czy Wam krwawia dziasla? ja wieczorem jak myje zeby to krew bryzga na wszystkie strony, rano nie

mnie też, jakby mi ktoś w szczenę dał :-)
i myślę, że te słodycze wcale mi w tym nie pomagają :-)


Pinuś - fajowo tak się już urządzić prawie do końca - nieeee?? ;-)
 
Pinuś śliczne te Twoje apartamenty , szcegolnie sypialnia;-), bo moja w tych samych kolorach. Wszystko juz gotowe więc czas na Eryka, skoro mamusia juz wszystkim zdążyła:-)
 
Ostatnia edycja:
Tam wyzej jest pytanie :
A czy Wam tez dziasla krwawia...

Przeczytalam A czym Wam te dziasla krwawia? i przez minute sie zastanawialam czym innym mozna krwawic...

Niech sie ta ciaza juz konczy...prosze :-D
 
reklama
wczoraj na wizycie polozna powiedziala ze ciezarne po 35tc maja mega skleroze sa mega niezdarne i niezgrabne ale taki urok ciazy i pocieszajace jest to ze mija zaraz po porodzie :-D
 
Do góry