reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcóweczki 2011

iza u nas z nockami na razie marnie tzn. dopóki będe musiała go budzić czyli gdzieś dopóki nie skończy 3 miesięcy bo pytałam i wtedy mogę dać mu spać w nocy do woli atakto wygląda tak że o 21 zasypia po jedzonku i o 1 w nocy nastawiam sobie budzik wstaje szykuje mleko i zaczynam zabawę w obudzcie mnie co trwa godzinkę i potem godzinkę je swoją porcje i do 6 już śpi.
A tak z ciekawostek to znajomej maluch 3 dni młodszy od Wojtka mierzy 110 cm i waży 16 kg i przy nim mój mały wygląda jakby był ze dwa latka młodszy
 
reklama
Patris tak sobie myśle ze może będzie miał skok i podrosnie, najważniejsze żeby byli zdrowi:-)

Madiu to rzeczywiście nie za ciekawie z tymi pobudkami zwłaszcza ze takie maluchy obudzić to trzeba się nagimnastykowac. A nasz Jaś podjada jeszcze 2 razy w nocy. Dostaje kaszę na kolacje ok 19-stej lub 20-stej i budzi się na cyca o 24-tej i tak około 3-4 rano. Tyle ze jak mu zeby nie dokuczaja to zasypia od razu, ale niestety zabkujemy to i czasami jest krzyk przez 2 godziny. Ale damy radę:-)
 
Aleksandra- w jakim sensie normalne? U nas albo są 2 dziennie, albo nic a kolejnego 4. Od najtwardszej do coraz luźniejszej konsystencji:rofl2:. A co się dzieje?
 
mój robi co 2-3 dni z tym ,ze teraz lepij ale byly twarde wielkie kule troche sie unormowaly w ksztalcie , ale pieronek boi sie na nocnik zrobic i przezto na stojaco robi zaciskajac posladki i boli go.
 
Aleksandra Mój robi 1 -4 dziennie czasem nie robi jeden dzień wtedy robi następnego więcej :) Średnio 2 dziennie wychodzi. Kosystencji raczej luźnawej bo je bardzo dużo świeżych owoców sporadycznie zdarzy się twardsza ale zrobiona bez problemowo.

Mój do nocnika w ogóle nie chce robić nawet siusiu sika w majtki w przerwach w wysadzaniu.Drugi dzień walczę i dziś od 6 do 9 już 4 albo 5 razy go przebierałam ,tylko przylatuje jak zrobi już i woła siusiu.U was tak ciężko szło lub idzie na początku?
 
aleksandra87 ... u nas kupki też są problemem. Malwi ma zaparcia, kupki przeważnie twarde, pełno bobków (przepraszam za dosłowność) ...
Od wczoraj znów nie umie zrobić kupy, rano Lactuloza w syropie i nic, potem pół czopka glicerynowego i nic, wycisła go :-( Męczy sie dziecko, jeść nie chce, biega po mieszkaniu z gołą pupą, trzymając sie za pośladki i popłakuje. Nie wiem jak mam jej pomóc, dr poradziła ten syrop ale efekt jest bądź też go nie ma wcale.
 
reklama
Do góry