reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcóweczki rosną ;)

reklama
Melanie pisze:
ooo okazały  :)
mój jest młodszy ale rozmiarowo goni Twój  ;)

sporo zalezy od ujecia ;) ja akurat zrobilam przyblizenie i wyglada jak wyglada haha :laugh:
ale faktycznie momentami mam wrazenie, ze sie niezle spaslam :p :p
nasze brzuszki sa teraz na takim smiesznym etapie, ze wygladaja jeszcze nie do konca ciazowo, a bardziej jakbysmy sobie przytyly troszke ::)
dlatego chcialabym juz miec taka porzadna pileczke z przodu, zeby nikt nie mial watpliwosci, ze nosze tam dziecko >:D
 
roksi23 pisze:
:mad: ten brzuch miał kiedyś super mięśnie! ciekawe czy jeszcze wrócą :mad:

spokojnie
jak im troche pomożesz, to wrócą ;)

naprawde zgrabne z was brzuchalki :) :) :)


heheh - teraz wyglądamy jak objedzone, troszke upasione laski :D :D :D
 
Elżbietka pisze:
Malaga, ty powinnąs sie zgłosić do modelowania w ciążowych ciuszkach :) ślicznie i zgrabnie wyglądasz :) tzn nie tylko wyglądasz, ale i jestes taka :)

Agutek pisze:
No nie..normalnie modelka ;D

Dziękuję Wam, ale w ciążowych ciuszkach robią "całościowe" zdjęcia ;) ;D ;D ;D Ja tam wolę sam brzusio fotografować ;)

Cieszę się, że dołączyła reszta marcóweczek :D :D

Brzucholki mamy piękne :D
 
Tak tak -racja Elżbietko!..i wiecie co...? zatęsknicie za brzuszkiem - bo ja tesknie- mimo iż zawartość tulę i kocham, ponad życie:)- to fajnie było tak dumnie nosić brzuszek:)
a męża juz podpytuję ..kiedy drugie?:)..choć Klaudia ma dopiero 3 miesiące:) :laugh:
 
Oj Rusałeczko, na pewno będziemy tęsknić tak jak Ty za brzuszkiem :D A na razie dumnie go nosimy ;) :D

Mam nadzieję, że nie macie mnie jeszcze dość, ale nie mogę się powstrzymać i tutaj nie wkleić ;)

15t3d



Rośniemy!!! :D :D :D
 
reklama
To ja też się dołączę.
17 tydzień, tuż po tygodniowym pobycie w szpitalu (gdzie sie leży, śpi, je, leży, je, śpi...)

W moim tempie to pobiję wagą mojego męża ;)
 
Do góry