reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcówki-codzienne rozmówki:))

nie udało mi się pospać, za to Gabrynia trochę pobuszowała i jestem spokojniejsza:-)
z mojego ciasta budyniowego, wyszedł deser budyniowy(ale smaczny)wzięłam za dużą blaszkę :eek:
 
reklama
właśnie oglądałam przepisy na ciasta i mam teraz ochotę na coś słodkiego :/

Dziewczyny podzielę się z wami moim pomysłem na ubiór. Wiadomo, że w ciąży ciężko o ciuchy: po 1.są drogie, 2.niezbyt fajne, 3.szybko się w ciąży tyje.
Odkąd jestem w ciąży to kupiłam sobie raptem jedne spodnie ciążowe (za 1zł na allegro:-)) i nie bardzo lubie w nich chodzić, są jakieś niewygodne. Postanowiłam, że już więcej nie kupię spodni.
Odkąd jestem na zwolnieniu, mam dość czasu by chodzić po lumpeksach.
A ubieram się tak:
- kupuję spódnicę taką o rozmiar lub 2 większą, najlepiej z lejącego materiału i...zakładam ją na biust. do tego golfik pod spód, rajstopy grube lub leginsy. Jest elegancko i co najważniejsze wygodnie. Polecam :D
a ja uwielbiam spodnie ciążowe, są mega wygodne:) może żle masz dopasowane albo cuś???
 
Witajcie!
Ja dzisij oszmarnie niewyspana, bo ajpierw na glukozę, potem do pracy, a i spać wcześnie nie poszłam. Więc narazie się tylko witam i idę trochę pokimać, odezwę się jakoś wieczorem. U nas na obiad zupa jarzynowa, zagęszczona kaszą manny i mlekiem. Mniam :-)
 
nie udało mi się pospać, za to Gabrynia trochę pobuszowała i jestem spokojniejsza:-)
z mojego ciasta budyniowego, wyszedł deser budyniowy(ale smaczny)wzięłam za dużą blaszkę :eek:

A u mnie delikatyny kop i dalej nic przez cały dzień:-( Ja jestem tardycjonalistka i u mnie na obiadek rybka:-) staram się chociaz w pt jeść ją:tak:
 
Moja gin twierdzi, ze to normalna fizjologia. Powiedziala, ze nie ma sie czym przejmowac. Nasze pochwy tez w ten sposob sie oczyszczaja:-)
No, inna sprawa, gdy towarzysza temu inne objawy np.: swedzenie, piecznie etc.

Też słyszałam,że kobieta nie powinna mieć orgazmu w ciąży..i może jest w tym ziarno prawdy bo u mnie po tym ostatnio brzuszek stwardniał na moment.Troszkę mnie to wystraszyło.

Jezeli ciaza przebiega prwidlowo, to nie ma jakichkolwiek przeciwskazan. Skurcze macicy wywolane orgazmem to dla naszych Dzieciatek niczym niezagrazajace kolysanie:-) A i na nas bardzo pozytywnie wplywa - endorfinki, endorfinki!!!!
A tu ta krotka szyjka CHOL.... Celibat!!!!:-) Hehehe!!!! Na szczescie nie na cale zycie:-D:-D:-D:-D
 
Hm jesli moge sie dolonczyc do rozmowy o ciuchach to ja nakupywałam sobie duzo w roznych kolorach grobych rajstop(8zł za sztuke) i tez leginsy(30zł) i do tego mam 3 swetry ktore siegaja przed kolano i tak ubieram np fioletowe rajstopy biały sweter i fioletowe dodatki.
Po 1 tanim kosztem mnie to wyszlo niz bym miała wydawac tyle kasy na ciuchy ciazowe gdzie spodnie sa takie brzydkie
Po 2 bardzo sie wygodnie chodzi
Po 3 wyglada sie sexi, bo niektore kobiety w ciazy zaczynaja ubierac sie w "worki" a ja jestem zdania ze w ciazy tez mozna wygladac pociagajaco i sexi. ;-)
 
Kurcze to u mnie juz tez 6 miesiac :szok::szok::szok: ale to zleciało..
Co do uroseptu to sa to ziołowe tabletki chyba wiec niegrozne, ale lepiej zadzwonic i apytac, ja tak zrobilam. ( chociaz niewiele mi pomaga...)
U mnie dzis na obiadek, ziemniaczki, jajko i brokuł w panierce no i kefirek:)
W weekend mnie nie bedzie bo jutro rano zakupy, popołudniu do taty na urodzinki, a wniedziele do tesciowej na obiadek, takze zajrze do was pewnie dopiero w poniedzialek:( Ale bede miec nadrabiania...:-)
Wczoraj pierwszy raz poczułam pod dłonią kopniaka:-):-):-) Milusio:)
Miłego weekendu dziewczynki , do napisania , buziaki w brzuszki :***
 
Witam, dawno mnie tutaj nie było. Jestem aktualnie w 25 tc.:) Mam pytanko,czy są tutaj jakieś marcóweczki,które bedą rodzić w Krakowie??
Pozdrawiam
 
Trzymam za mamusie które mają dziś usg:)
Ja wogóle nie kupowałąm ubrań ciązowych, chodzę wtrochę zamałych spodniach lub w rajstopkach i tunice
O, rybke bym zjadła
 
reklama
Kurcze to u mnie juz tez 6 miesiac :szok::szok::szok: ale to zleciało..
Co do uroseptu to sa to ziołowe tabletki chyba wiec niegrozne, ale lepiej zadzwonic i apytac, ja tak zrobilam. ( chociaz niewiele mi pomaga...)
U mnie dzis na obiadek, ziemniaczki, jajko i brokuł w panierce no i kefirek:)
W weekend mnie nie bedzie bo jutro rano zakupy, popołudniu do taty na urodzinki, a wniedziele do tesciowej na obiadek, takze zajrze do was pewnie dopiero w poniedzialek:( Ale bede miec nadrabiania...:-)
Wczoraj pierwszy raz poczułam pod dłonią kopniaka:-):-):-) Milusio:)
Miłego weekendu dziewczynki , do napisania , buziaki w brzuszki :***
Ja brałam Urosept bo gin mi zalecił bo miałam chory pecherz i powiedział mi ze moge brac bo sa ziołowe. A co do kopniaczków to ja juz czułam jak sie zaczoł 5 miesiac :)
 
Do góry