reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcówki-codzienne rozmówki:))

reklama
myszowata super :-)
tak myślę o tym mleku i sama nie wiem. nie zmianiałam drastycznie, tylko ciągnie się to już ze 2 tygodnie. teraz jesteśmy na etapie 1miarka starego i 5nowego. sama nie wiem :/

duża plansza na temat ratowania dziecka w przypadku zakrztuszenia była w jakimś piśmie dla mam. tam na pewno był rysunek, żeby dziecko położyć sobie na kolanach twarzą do dołu i klepać 5 razy w plecki.
tez chętnie obejrzę sprostowanie ddtvn na necie jak tylko wstawią na stronę.

głowa mi pęka :-( Ol właśnie zasnęła, a ja piję 3 kawę!! pogoda mnie dobija :-( od soboty ani promyczka słońca. Ol dostaje na głowę siedząc w domu, ja zresztą też :-(
jedyne co mnie pociesza, to znowu widzę wielki progres w jej zachowaniu- dlatego myślę że tamto niejedzenie to był skok- gada jak najęta, opowiada cos każdej zabawce, robi baran bęc do misia :-D nasladuje nas :-) pokazuje coś paluszkiem wskazującym i nawija :-D pocieszna jest :-)
 
haha Yra czyżby zachcianki?? :-) echhh pamiętam, jak wcinałam ananasa z solą, ach jak mi smakował, a M. oczy przecierał i był poważnie zaniepokojony, czy nie zwariowałam :-D

poczytałam to nowe opracowanie o skokach, no i jak nic był ten 6 z kolei :-)
 
A ja zrobiłam budyń ( waniliowy z Aldika) z sokiem malinowym niestety nie jem bo dietkę mam buuuu..
młody obiadu nieeeet za to wciagnal 130 kaszki i pol sloika owocow. Teraz walczy z puzzlami a tata siedzi obok i sie zajmuje synkiem :-)
Myszowata swietnie, ze wyniki dobre.
Co do ddtvn to Pan Z. niech pozostanie przy czym innym jak ratownictwo medyczne. Kurcze spaprał i to ostro poprzedni program. Na pewno mu głupio :-) Tylko dziwie sie czemu nie skonsultował się przed programem z kimś czy te metody są OK.

juz sie ciemno robi ale kicha.
 
dziewczyny czy któraś z was też dostaje do domu za darmo co miesiąc gazetę twój maluszek?

ja od urodzenia jasia dostaję, na niej jest tylko napisany mój adres i co miesiąc mam w skrzynce.

Tak ja tez dostaje:)

Bartus znowu ma drzemke mały spioszek z niego.

myszowata to super ze wyniki są dobre:)my jutro idziemy do pediatry.
 
Ostatnia edycja:
Witam!
Strasznie zmeczona jestem po tym wyjezdzie do poradni. Ale na szczescie dr mowi, ze naczyniak ewidentnie znika a jesli trzebaby bylo jakiejs interwencji chirurga to bedzie probowac od wewnatrz jamy ustnej. Ale oby nie!!!! Moje dzieciatko nie spalo dzis wogole, pomijajac kilkuminutowa drzemke w aucie z polotwartmi oczami. Teraz padla jak kawka po kapieli i mleczku.
Mamy smoczkowych urwisow:) jakich smoczkow uzywacie?? Chodzi mi o ksztalt. Jakie sa zdrowsze dla zabkow??
Myszowata super, ze wyniki dobre!!!
Ramari buziaki dla Przemka!!
 
reklama
Zrobiłam sobie net w komórce i teraz leże w wyrku i mogę pisać :-) wczoraj odkryłam że mam założone konto na facebook'u ach ja to się chyba rejestruje wszędzie gdzie się da a potem nie pamiętam ale znalazłam sobie kolejny pożeracz czasu na choinkę nadal się nie mogę zdecydować co chwilę mi się inna podoba poczekam jeszcze na opinię mojej siostry kolorowych snów wam życzę dobranoc
 
Do góry