reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcówki-codzienne rozmówki:))

dziewczyny czy któraś z was też dostaje do domu za darmo co miesiąc gazetę twój maluszek?

ja od urodzenia jasia dostaję, na niej jest tylko napisany mój adres i co miesiąc mam w skrzynce.
 
reklama
dziewczyny zastanawiam sie czy nie ochrzcic malego tak bardzo bardzo skromnie.
tzn czy nie wziac Chrzestnych, dziecka i rodzicow i nie isc do kosciola.
Bez zadnych zbednych poczestunkow itp.
Kurcze zeby urzadzic impreze dla wszystkich to musialabym wydac kupe kasy.
Pewnie zebraloby sie okolo 30 osob. A ze nie mialabym gdzie ich posadzic to trzeba by w lokalu. No to w 2 tysiach sie to nie zamknie, a cholera mam za duzo dlugow zeby jeszcze sie zapozyczac...
tylko pewnie cholera zaraz bedzie obraza majestatu u rodziny zarowno z mojej jak i meza strony...

nie wiem co mam zrobic..

Pawelek skonczyl 8 miesiecy a tu jeszcze nie jest ochrzczony....

e tam, nie przejmuj sie rodziną. woadomo, że zawsze znajdzie się ktoś, kto strzeli focha za nic. normalnie ludzie powinni zrozumieć. a może połacz to ze swietami?? dwie okazje za jednym razem ;-)
my robilismy poczestunek w knajpie, było 14 osób bodajze i zapłacilismy około 1000- kurcze juz nie pamietam.

nie mogłam obejrzec ddtvn, bo byłysmy w miescie, ale obejrzałam te stronki, które podałyscie.

no i dziś Ol jechała fotelem dla starszych dzieci (znajomych, bo ich autem jechałyśmy) i widzę, że juz czas kupić. oni mieli Britax, nie wiem czy jest dobry, muszę poczytać.

cos się dzieje z Oli brzuszkiem, znowu cos jakby biegunka. ostatnio zmieniliśmy mleko (ta sama firma, ale na następne) i tak myślę, czy to może od tego?? :-( widać, że coś ja męczy, mało je i płacze :-(

a słomianą wdową jestem tylko na kilka dni, ale i tak mi smutno. w ogóle dopiero śniadanie zjadłam...
 
yra ja nie dostaję takiej gazetki niestety
ionka może faktycznie to efekt zmiany mleka, z tego co pamiętam to u nas przy przejściu z 1 na 2 były te kupki jakieś inne i chyba też częściej....

Za jakąś godzinkę będą wyniki Franka, jakoś mam stresa....
 
ionka może faktycznie to efekt zmiany mleka, z tego co pamiętam to u nas przy przejściu z 1 na 2 były te kupki jakieś inne i chyba też częściej....

Za jakąś godzinkę będą wyniki Franka, jakoś mam stresa....


i co?? przeszło?? brzuszek się przyzwyczaił?? czy wróciliście do starego??

o wyniki się nie martw, na pewno bedą ok!
 
dziewczyny czy wiecie moze czy na necie da sie znalesc gdzies ddtvn ten z prawidlowym zachowaniem w czasie ksztuszenia? Bardzo mi na tym zalezy.
 
zapewne będzie na oficjalnej stronie ddtvn, ale na ten moment jeszcze nie ma

edit: Franek ma wszystkie wyniki w normie:-) No ale i tak w piątek mamy się z nimi pokazać u pediatry, zobaczymy co powie bo ostatnio tez miał w normie a i tak coś się tam jej nie podobało
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
Do góry