reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcówki-codzienne rozmówki:))

reklama
niedlugo wtawię filmik na zamknietym jak Niko sie slizga :-)
Solenizantom buziaczki!!!:******
Niko padł włączyłam sobie kolędy Mariah Carey ale fajnie :-)
Kurcze ja bym chciala juz pierniki zrobic ale czekam za sprzetem bo nie cierpie wyrabiac ciasta ;-P
co do zębów kurcze u nas 3 miesieczny zastój prawie szok...
 
myszowata wszystkiego naj dla Franusia :-)
Dobrze, że twój mąż poszedł na te studia. Ja uważam, ze warto inwestować w siebie. Sama teraz robie taki kurs księgowy przygotowujący do egzaminu. Jak uda mi się go zaliczyć to mogę się starać o wydanie państwowego certyfikatu na usługowe prowadzenie ksiąg rachunkowych.
ajentka dla Marcelka również samych pięknych chwil :-)
 
u nas noc katastrofa, spalam moze ze 3,5 godziny w tym 3 od 3-6.
Albo brzuszek albo alergia, bo nas wysypalo po brzoskwini.


kochana
Szymek po brzoskwini ma takie kolki, że daliśmy sobie na razie z nią spokój
a najlepsze jest to, że wszystko inne wpierdziela i nic mu nie jest

u nas noc średnia wczoraj byliśmy prywatnie u naszej doktor
mały ma początek zapalenia krtani, katar i do tego pierwszy raz pleśniawki - wszystko na raz się bidulkowi zebrało:-(

mielismy jechac dzisiaj,ale jak zadzwoniłam do doktor, że mały pieje jak kogut, to od razu kazała przyjechać
ponoć zapalenie krtani u maluszków może być niebezpieczne


no i siedzimy sobie tydzień w domku
 
hej mamusie :-)

próbowałam nadrobić wczoraj i dziś, ale tyyyyle namachałyście, że juz nie pamiętam co komu :-)

wszystkim chorowitkom zdrówka!
wszystkim solenizantom najlepszego!

monia, u nas brzoskwinia okropnie uczula. a problemy brzuszkowe mamy po budyniu.

a wiecie, że chyba znalazłam winowajcę Olci uczulenia.
podczas jednej z bezsennych nocy (łączę się w bólu- Monia) wymyśliłam, że może to herbatka.
odstawiliśmy herbatę cytrynową i zeszło wszystko! jakies jeszcze mikro szorstkie miejsca zostały, ale widać super poprawę.
 
ccaroline glos oddany.
a ja dzis znowu kursuje. Niech wreszcie wyzdrowieje bo to juz 3 nocka nie przespana.Najgorzej z cora bo jej skacze wysoko temperatura i ciezko jej zbic.A boje sie zeby drgawek nie dostala wiec czowam zeby nie przespac goraczki bo ona nie obudzi sie i nie placze.Kubus zawsze jak ma wyzsza temp. to placze lub jeczy to latwo rozpoznac.

Marcelkowi i Franusiowi stolat dzisiaj.

Mag dawno cie nie widzialam pozdrawiam.
 
reklama
cc glosik oddany:tak:;-)

z ta goraczka to tak jest, ja tez myslalam zeby czuwac i np budzik sobie wlaczac ale moj M stwierdzil ze nie trzeba i faktycznie polozylam sie o 22, byl chlodny i za godzinke juz rozpalony i plakal, oj wspolczuje bo pewnie sie meczycie, przytulam was

ajentka zyczenia dla solenizanta;-)

myszowata
rowniez ucaluj mlodego;-)

ja odsniezylam autko poki mlody spi, mam nadzieje ze nie zasypie go do 15 bo na 15 jedziemy do lekarza,ale bylo zasypane!! a tylko od wczoraj:szok:
 
Do góry