reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcówki-codzienne rozmówki:))

reklama
a ja dzis znowu kursuje. Niech wreszcie wyzdrowieje bo to juz 3 nocka nie przespana.Najgorzej z cora bo jej skacze wysoko temperatura i ciezko jej zbic.A boje sie zeby drgawek nie dostala wiec czowam zeby nie przespac goraczki bo ona nie obudzi sie i nie placze.Kubus zawsze jak ma wyzsza temp. to placze lub jeczy to latwo rozpoznac.


Mag dawno cie nie widzialam pozdrawiam.

owlrene, oby dzieciaczki szybko wyzrowialy


witam mag !!! sporo Cie nie było ale myślę, że teraz z racji L4 nadrobisz BB :biggrin2: Zdrówka dla Szymka.

bardzo bym chciala nadrobic wszystko na bb, ale nie wiem czy maly mi pozwoli:laugh2:
strasznie marudzi przy chorobie

a bujaka zazdroszcze

urcze maly wlaczyl mi jakis skrot na klawiaturze i teraz nie mam polskich znakow:laugh2:
 
Witam wszystkie mamusie.
Wszystkim solenizantom wszystkiego naj naj i duzo zdrowka. Ja dzisiaj troszke lepiej ale jeszcze nie doszlam do siebie. Zatoki:-( My jeszcze bez zebolka. A mlody dzisiaj przechodzi samego siebie. Kask na glowe buty Gucio i smiga wszedzie. Nie wiem skad te dzieci maja tyle sily. Ja juz padam a ten nie patrzy byle do przodu:-)
Nie wiem jeszcze jak dziekuje sie za posty mam nadzieje,ze ogaarne to niedlugo. Wiec dziekuje wszystkim za dobre slowa
 
my po wizycie u lekarza i na szczescie angina u pawelka leczy sie blyskawicznie:-), ale antybiotyk musze podawac jeszcze zeby nie bylo nawrotu, i kurka zapomnialam zapytac o ten tran, czy ktoras z was podaje?
 
Cc frotka moja mama jest konsultantką, więc znam te kosmetyki - parę razy testowałam też i tusze, fajny był taki z silikonową szczoteczką i bardzo lubię podkład gordani gold, od lat go używam i serię milk&honey:tak:
 
reklama
nesiaa gratki :-)

karalajna oby Pawełek szybciutko był zdrowy :-)

w sumie tez się zastanawiałam nad tranem... pamietam z dzieciństwa to świństwo ;-) obrzydliwe w smaku było, ale chyba teraz sa jakieś "perfumowane"? :-)

byłyśmy na zakupach i kupiłyśmy chispy jabłkowe. Ol bardzi polubiła :-)
kupiłam tez herbatkę bobovity jabłko z melisa. no i sie okazało, ze jest w niej anyz :/ fuj. Ol podziela moje zdanie. szukałam takiej z hippa, bo tam na pewno nie ma tego swinstwa, no i nie mieli.
nie wierm, co ona bedzie piła, bo soczków nie lubi.
 
Do góry