reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcówki-codzienne rozmówki:))

reklama
Mój dzisiaj walnoł w podłoge,chciał sobie siadnąc z pozycji leżacej zachwiał sie i walnoł głową ale było słychac,popłakał,pozalił sie mamie i dalej sie bawił.
 
Dziewczyny mam plan chce się zając samodzielną produkcją wedlin, robi to ktos z was , bo poki co jestem zielona, narazie odnalzanłam odpowiednie forum i zaczeła czytac o peklowaniu itd, wiecie, nic nie wiem o tym, ale mam nadziejęrobić wkrótce pyszne wedlinki, bo na te sklepowe patrzec nie mogę

My z Mężem trochę robimy. Wcześniej tylko na święta a teraz częściej.
Jeśli jesteś zainteresowana mogę podać Ci sprawdzony przepis na solankę do peklowania i domową kiełbaskę.
Robimy też wędzone udka, które uwielbia cała rodzinka.
Chętnie podzielę się swoją wiedzą. ( ja korzystałam z wiedzy sąsiadki )
Super strona o wędzeniu to wedlinydomowe.pl i jej forum
 
hej ladies,

martini bianko w dłoni i total relax ... przy BB chociaż w piątkowy wieczór mogłoby być inaczej ale o tym póżniej, na ts :)

dzięki za opinie o butach - jednak jako pierwsze kupię rehabilitacyjne - te z memo :) brzydkie :((( ale nie o walory estetyczne tu chodzi ;)

:*** miłej nocki
 
Ciężki wieczór, Filip poszedł spac o 19 a przed 22 obudził sie z takim płaczem jakby go ze skóry obdzierali, później nie mógł zasnąć i co chwile był mega płacz:( dopiero teraz śpi. Nie wiem co sie dzieje czy to zęby czy cos sie sniło. Oby do rana juz było ok.

Ja tez od jakiegos czasu jestem w Streetcom i właśnie dzisiaj mnie kurier zaskoczył i przyniósł napój alkoholowy ten do którego linka podała blueberry.Nie spodziewałam sie, bo żadnego maila z zakwalifikowaniem do kampanii nie dostałam, ot taka miła niespodzianka :)

Kolorowych snów:)
 
heronek, dzięki że pytasz... samo szczepienie z wielkim płaczem, ale w sumie nie tak źle. jakis nowy lekarz był i generalnie pozytywne wrażenie... no ale po powrocie do domu masakra :-( przez ponad godzinę WYŁA, nie dała się uspokoić, tempertury nie ma, ślady na nóżkach tylko tyle, co po igle... nosiłam, spiewałam, przytulałam,
znów płacze :-(
a nie, juz cisza.
bardzo niespokojnie śpi :-(
cos czuję, że nocka bedzie ciekawa, a ja rano do pracy :-(
 
heronek dzięki, że pytasz. W sumie już ok, tylko lekką sapkę ma
karelajna smacznego sushi!
odnośnie streetcom - czy wysyłałyście to oświadczenie podpisane? Ja się zarejestrowałam, ale nie wysłałam i jeszcze nic poza fidbekiem mi nie proponowali...
A i moja kumpelka też dostała 20 butelek tego czegoś;-)
Witam się! Nocka super przespana. Śniadanko zjedzone. Franio od wczoraj ma bunt na kubeczek i pije ze SMOKA!?!?!Dziś w planie porządki, ponoć teściowa ma do mnie przyjechać...A M w szkole:-(
Miłego dzionka:-)
 
hej ladies,

martini bianko w dłoni i total relax ... przy BB chociaż w piątkowy wieczór mogłoby być inaczej ale o tym póżniej, na ts :)

dzięki za opinie o butach - jednak jako pierwsze kupię rehabilitacyjne - te z memo :) brzydkie :((( ale nie o walory estetyczne tu chodzi ;)


:*** miłej nocki

Naughty zobacz.
https://www.babyboom.pl/forum/porad...idealne-buciki-na-spacerki-49776/#post6847387

zrobisz co chcesz ale ja bym nie kupowałam rehabilitacyjnych skoro nie ma na razie zaleceń
 
Saori spadasz mi z nieba :):) czy jestes aniołem ????? :):):):):) kochana pewno że chce , już mąż ma polecenie służbowe wedzak zbudowac, WIESZ ja nic nie wiem odnośnie tego i musiałabyś mi tłumaczyć od podstaw , zupełnych podstaw, a na tej stronie juz się zarejestrowałam i chyba miesiąc bede ją czytac

n&h jak tam po relaksie


Ionka współczucia nas to czeka.
Kalisa miejmy nadzieję ze to zeby, ale czemu to tak boli te dzieciaczki.
Myszowata ja wysłałam podpisane.
 
reklama
Wiolonczela - ja z groupon korzystam. Ostatnio wykupiłam sobie pedicure za 50 zł (zamiast 100). Zapłacił mąż. Dostałam maila z dłuuuugim kodem. Zadzwoniłam do babki i zarezerwowałam termin. U mnie akurat w bardzo dobrym gabinecie jest ta oferta. Nawet z innego zakładu kosmetycznego mi ich polecali, bo to gabinet specjalizujący sie w dłoniach i stopach. Byłam tam nawet na "oględzinach". Bardzo profesjonalne podejście. Pani obejrzała stopy i potwierdziłyśmy termin.
Co do wędlin - my mamy zbudować grilowędzarnie w tym roku. Przy altance ma stać. Ja raczej póki co kupne lub piekę w piekarniku, ale męża szef sam robi wędliny i nic nei kupuje w sklepie. Tylko on ma dobre mięso od rolnika, a nie producenta. Tez muszę sie za takim rozejrzeć, bo co mi z tego że sama zrobię jak mięso będzie już czymś nafaszerowane.
No i zamrażarkę dużo muszę zakupić, żeby sie świnka np poporcjowana tam zmieściła :tak:

Ionka - i jak nocka minęła?

Naughty - my dla Filipka kupowaliśmy profilaktyczne (nie ortopedyczne). Na wizycie u ortopedy jak z nim byliśmy to tez powiedział że nie potrzebnie wydana kasa. Mogą być. W ogóle to powiedział że każde buty są dobre i on nie poleca żadnej konkretnej marki, byle nie były wypaczone, zdeformowane itp. Dziecku ma byc w tym wygodnie. Może chodzic nawet na boso. Tyle że po podłodze to nic nie daje, bo ona płaska.
 
Do góry