reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcówki-codzienne rozmówki:))

reklama
Ja dziś czuję się znacznie lepiej pod względem mdłości, ale xza to gorzej jeżeli chodzi o przeziębienie.. Złapałam katar wczoraj i dziś już zaczyna mnie gardło boleć :( Temperatury naszczęście jeszcze nie mam. Wypije sobie na nnoc gorące mleko z czosnkiem i miodem, i od razu mi przejdzie :)

jestem od rana na maska wnerwiona i przestraszona, bo mi na ustach wywaliło oprychę, jakby mi tego brakowało:wściekła/y:
szlag mnie trafi zaraz,


znacie na nią domowe sposoby?

tylko proszę dziewczyny, nie piszcie, że to może szkodzić dzidzi, bo już się naczytałam i przestraszyłam:-(

Opryszczka to 'choroba' która występuje u połowy populacji ludzkiej. To taki wirus. Nie przechodzi genetycznie, tylko właśnie nie wiadomo na czym to polega, że u jednych jest, a u drugich nie. Mi zwykle pomaga pasta do zębów, ale to zaraz na początku. Później trzeba ją zmyć, i w miejscu opryszczki delikatnie chwile pocierać ręcznikiem. Zadbaj o to by ręcznik później wyprać, bo wirus opryszczki może się przenieść do oczu, przez co można uszkodzić nerw wzrokowy. Nie chcę nikogo straszyć, ale strasznie lubie czytać naukowe książki i artykuły, i stąd to wiem.
 
Dziewczyny a wiecie jak jest z farbowaniem włosów w ciąży?? Qrcze średnio musze farbować co 3mce i już powinnam sie wybrać do fryzjera!! Ale może dla dobra naszej dziecinki przeczekam 1 miesiąc by w ciązy tylko z 2 razy zafarbować ..bo farbnąć się muszę:/
 
Dziewczyny a wiecie jak jest z farbowaniem włosów w ciąży?? Qrcze średnio musze farbować co 3mce i już powinnam sie wybrać do fryzjera!! Ale może dla dobra naszej dziecinki przeczekam 1 miesiąc by w ciązy tylko z 2 razy zafarbować ..bo farbnąć się muszę:/


Hmm moim zdaniem to nie wiem jak to jest... ale mi kompletnie się włosy nie układają w ciąży, nawet jak je prostuje :dry: ja słyszałam, że nawet farba nie przyjmuje jak się jest w ciąży .. a czy to prawda, nie wiem. Sprawdzę może za miesiąc :-D jak mi odrosty bardziej będzie widać , hehe.
 
Hmm moim zdaniem to nie wiem jak to jest... ale mi kompletnie się włosy nie układają w ciąży, nawet jak je prostuje :dry: ja słyszałam, że nawet farba nie przyjmuje jak się jest w ciąży .. a czy to prawda, nie wiem. Sprawdzę może za miesiąc :-D jak mi odrosty bardziej będzie widać , hehe.


heheh mi też włosy sterczą jakby chciały a nie mogły:wściekła/y: Kolor moich włosów to jany brąz wiec też przetrzymam je z miesiac...oby mi sie udało :-) bo cieżko bedzie ale czego sie nie robi dla Kruszynki :tak::tak:
 
heheh mi też włosy sterczą jakby chciały a nie mogły:wściekła/y: Kolor moich włosów to jany brąz wiec też przetrzymam je z miesiac...oby mi sie udało :-) bo cieżko bedzie ale czego sie nie robi dla Kruszynki :tak::tak:

A ja mam naturalny ciemny brąz , a mam na włosach taki blond... ale nie tleniony na szczęście... próbuję powoli schodzić na swój naturalny kolor... bo te odrosty dobijają :no::dry: a noo :-) co się nie robi dla Dzidzi:tak:
 
reklama
Do góry