reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcówki-codzienne rozmówki:))

missiiss1301 kochana to jestesmy juz dwie ja od wczoraj sie z moim nie odzywam :( wku*** mnie i tyle ogolnie staram sie nie denerwowac i sie nie odzywam pogada ,pogada i spokoj :) ale wczoraj tez musialam sie odezwac bo nie raz juz nie da rady :( i teraz ciche dni nie odzywamy sie ,teraz jest w pracy ale caly dzien cisza :(cisza cisza ale jak sniadanie i obiad robie to wtedy wcina i nawet mu podaje pod nos ,ja jakas tez jestem ,jeszcze mu kelneruje .
Ach te chlopy wstretne stworzenia .

Ucieklam juz lulu bo oczka mi sie kleja :)
 
reklama
Witam porannie
Mam do Was takie pytanie, czy miewacie ból od pośladka do połowy uda. Jest taki wstrętny, że lezeć sie nie da w żaden sposób, ani siedziec. Nie boli tylko jak stoję.
Co to jest i jak z tym walczyć, bo oczywiście żadnych środków przeciwbólwowych staram się nie brać.

Właśnie z moim kurczaczkiem weszliśmy w 13 tydzień.
A jutro wielki dzień - zobaczymy go :-)
 
Witam porannie
Mam do Was takie pytanie, czy miewacie ból od pośladka do połowy uda. Jest taki wstrętny, że lezeć sie nie da w żaden sposób, ani siedziec. Nie boli tylko jak stoję.
Co to jest i jak z tym walczyć, bo oczywiście żadnych środków przeciwbólwowych staram się nie brać.

Właśnie z moim kurczaczkiem weszliśmy w 13 tydzień.
A jutro wielki dzień - zobaczymy go :-)

Jedz magnez :) właściwie to weszliście w 14. tydzień :)

Kochane moje :) witam :):*

Ja mam do Was zapytanie.. Wczoraj się troche pomartwiłam, podenerwowałam, popłakałam i postresowałam.. wiem że to niedobrze, ale tak to jest że przez hormony, błache sprawy stają się olbrzymim koszmarem.. heh. I zaczął mnie boleć na wieczór bardzo brzusio.. a przed snem mi stwardnął! :( i jest twardy aż do teraz.. czuje jak mięśnie są tak jakby skurczone.. Myslałam że przez noc przejdzie.. no ale nie przeszło.. Czuje sie jakby mi ktoś deske do brzucha wsadził ;/ Pomóżcie.. Co to może być? To poważne?
 
I zaczął mnie boleć na wieczór bardzo brzusio.. a przed snem mi stwardnął! :( i jest twardy aż do teraz.. czuje jak mięśnie są tak jakby skurczone.. Myslałam że przez noc przejdzie.. no ale nie przeszło.. Czuje sie jakby mi ktoś deske do brzucha wsadził ;/ Pomóżcie.. Co to może być? To poważne?
jesli brzuch stwardniał to powinnas jak najszybciej skonsultowa to z lekarzem!!!!
 
Jedz magnez :) właściwie to weszliście w 14. tydzień :)

Kochane moje :) witam :):*

Ja mam do Was zapytanie.. Wczoraj się troche pomartwiłam, podenerwowałam, popłakałam i postresowałam.. wiem że to niedobrze, ale tak to jest że przez hormony, błache sprawy stają się olbrzymim koszmarem.. heh. I zaczął mnie boleć na wieczór bardzo brzusio.. a przed snem mi stwardnął! :( i jest twardy aż do teraz.. czuje jak mięśnie są tak jakby skurczone.. Myslałam że przez noc przejdzie.. no ale nie przeszło.. Czuje sie jakby mi ktoś deske do brzucha wsadził ;/ Pomóżcie.. Co to może być? To poważne?

Jak to w 14?? Już nie wiem, jak mam liczyc...
Mnie wczoraj tez brzuch przeokrutnie bolal, inaczej niż zwykle i był twardy. zaczęłam sie martwic, ale na szczęście były to tylko gazy...
A jeżeli Tobie przez noc nie przeszło, to wybierz sie dziś do lekarza. Mam nadzieję, że to nic poważnego.
 
WLASNIE LEPIEJ DMUCHAC NA ZIMNE.... MOZE TO WLASNIE GAZY MOZE TO COS BLAHEGO ALE JAKK COS NAS NIEPOKOI TO TRZEBA SIE SKONSULTOWAC Z DOKTOREM KTORY NAS USPOKOII Z PEWNOSCIA :tak:

SYLVIONTKO NO 14 ZACZYNASZ 14 :) BO NP JAK MASZ 13 TC I 3 DNI WIEC SKONCZYLAS 13 I LECĄ CI DALEJ DNI WIEC JAK BEDZIE 14 TO SKONCZONE 14 TAK JAK Z LATAMI DZIDZIA JAK MA ROCZEK TO SKONCZONY ROCZEK :):-)

KAMIKAA JA TO JAK ZLA JESTEM TO WREDOTA ODE MNIE ZALATUJE NA KILOMETR I NAWET BYM MOJEMU OBIADU NIE PODALA, BA... NAWT BYM GO NIE UGOTOWALA A JAKBY BYL TO BYM MU KAZALA SOBIE SAMEMU ODGZAC JAKBY PYTAL SIE CZY OBIAD BEDZIE. POWIEDZIALABYM MU ZE WIE GDZIE JEST LODOWKA I MIKROFALOWKA :-p NA SZCZESCIE MOJ NIE UMIE SIE DLUGO GNIEWAC.... NARAZIE BO PRZECIEZ TO POCZATEK MALZENSKIEGO ZYCIA :tak: A RAZ JAK SI EPOKLOCILISMY PRZED SLUBEM I POWIEDZIALAM ZE JADE DO DOMU TO SCHOWAL MI KLUCZ EI PORTFEL I WYSZEDL I MNIE ZAMKNAL ZEBYM NIE UCIEKLA NIGDZIE HAHA :-D
 
a wlasnie a co myslicie o basenie w ciazy a nawet teraz w 4 miechu ??
zaluje ze ze swoim bylam ostatnio u gina bo o basen sie zapytalam i mowil ze mozna bo i kregoslup odpozywa ale i ze mozna cos zlapac nie w wodzie tylko np na laweczkach itp bo w wodzie to jest duzo chloru wiec spokojnie nic sie nie zlapie. mowi ze kobiety ktore mialay tendencje do lapania czegos to odradza... mowil ze jest basen niebezpieczny wlasnie z tego powodu i np mozliwosci sie poslizgniecia ... no i moj jak sie zawzial tak amen nie wiem jak go przekonam zebysmy pojechali bo chcialam pojechac do wroclawia do tego nowego parku :-)
nie dosc ze 3 lata nie bylam nad zadna woda basenem morzem to teraz mam ochote... nie chodzilam bo kropki mam jak juz wspominalam ale teraz pieprze kropki i z checia bym pojechala no odciazyc przez chwilke kregoslup ;-):tak:
 
Witajcie !!!!!!!!!!!!

Spozywam sniadanko :-p:-pparóweczki.... tak mnie naszło :) czujemy sie dobrze....wczoraj napisalam tesciowej sms ze sebastian bedzie mial brata albo siostre ( bo tesciowa jest za granica ) i czicie ze nawet mi nie odpisała :/:eek::eek::eek::eek::sorry::sorry:
 
Witajcie !!!!!!!!!!!!

Spozywam sniadanko :-p:-pparóweczki.... tak mnie naszło :) czujemy sie dobrze....wczoraj napisalam tesciowej sms ze sebastian bedzie mial brata albo siostre ( bo tesciowa jest za granica ) i czicie ze nawet mi nie odpisała :/:eek::eek::eek::eek::sorry::sorry:

No i tak to jest :) Rodzice mojego Ł. jeszce nic nie wiedza, a moja cała rodzinka wie już od 6 tyg
 
reklama
Kurcze, to gdzieś mi tydzień uciekł :-D
Ja właśnie robię ciasto marchewkowe, bo ostatnio mam ochotę na różne takie ciasta, bardziej je robić, niż jeść, ale jest smaczne, szczególnie jeszcze ciepłe.
Idę czytać jak mój kurczak rozwija się w 14 tygodniu ;)
 
Do góry