reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Martwiący wzrost Beta hcg

No niestety zdarza się to dlatego jestem przewrażliwiona. Jak poczytasz różne źródła to szybkości zobaczysz, że usg jest w stanie wykryć pęcherzyk ciążowy przy becie około 1000 dlatego dziwi mnie tak szybkie wykluczenie cp bo na przykład dla mojej ginekolog pęcherzyk, który pojawiłby się tak szybko byłby powodem do niepokoju
Ja też byłam przekonana że powyżej 1000 można zobaczyć pęcherzyk, jednak to nie ja pracuję jako lekarz. A na forach przy pierwszej ciąży też za dużo się naczytałam a było wszystko ok.
Jednak z tego co widzę, te pseudo pęcherzyki w Macicy PRZY cp. Są inne , albo zniekształcone albo tak dziwnie na pół podzielone.
 
reklama
Ja też byłam przekonana że powyżej 1000 można zobaczyć pęcherzyk, jednak to nie ja pracuję jako lekarz. A na forach przy pierwszej ciąży też za dużo się naczytałam a było wszystko ok.
Jednak z tego co widzę, te pseudo pęcherzyki w Macicy PRZY cp. Są inne , albo zniekształcone albo tak dziwnie na pół podzielone.
trzymam kciuki za jak najlepsze zakończenie
 
Dziewczyny dziś byłam na wizycie. Dwa tygodnie temu malutki pęcherzyk ciążowy, dziś zarodek 7mm, akcją serca 142 na minutę. Zdjęcia z USG w załączniku
 

Załączniki

  • IMG_20220426_182619.jpg
    IMG_20220426_182619.jpg
    1,5 MB · Wyświetleń: 111
Tak ,że dziewczyny w moim przypadku przy HCG powyżej 400 lekarz zobaczył pęcherzyk:) nie zawsze widać go tylko powyżej 1000:) ja zaufałam swojemu lekarzowi gdy wykluczył cm , co się okazało słuszne:) co prawda ciąża dwa tygodnie młodsza niż z om chodź jestem pewna kiedy miałam . To lekarz skupił się na rozwoju, maleństwa przez te dwa tygodnie:)
Tak jak HCG kazał się nie przejmować,że się nie podwaja ( po wykluczeniu oczywiście cm) co i tez miał rację! Tak teraz mówi że maleństwo rozwija się prawidłowo ( odnośnie tych dwóch tygodni) i mam się tym nie przejmować bo maleństwo nie wie który to tydzień i rośnie w swoim tempie a poza tym dzieciaczki bardzo szybko nadrabiają.

W wiem coś o Tym . Ponieważ moje pierwsze dziecko miało 1050 gram , a teraz ma 11 lat i jest świetnie rozwijająca się dziewczynka!
Pozdrawiam wszystkich:)
 
Tak ,że dziewczyny w moim przypadku przy HCG powyżej 400 lekarz zobaczył pęcherzyk:) nie zawsze widać go tylko powyżej 1000:) ja zaufałam swojemu lekarzowi gdy wykluczył cm , co się okazało słuszne:) co prawda ciąża dwa tygodnie młodsza niż z om chodź jestem pewna kiedy miałam . To lekarz skupił się na rozwoju, maleństwa przez te dwa tygodnie:)
Tak jak HCG kazał się nie przejmować,że się nie podwaja ( po wykluczeniu oczywiście cm) co i tez miał rację! Tak teraz mówi że maleństwo rozwija się prawidłowo ( odnośnie tych dwóch tygodni) i mam się tym nie przejmować bo maleństwo nie wie który to tydzień i rośnie w swoim tempie a poza tym dzieciaczki bardzo szybko nadrabiają.

W wiem coś o Tym . Ponieważ moje pierwsze dziecko miało 1050 gram , a teraz ma 11 lat i jest świetnie rozwijająca się dziewczynka!
Pozdrawiam wszystkich:)
No i super ! Gratki ! Dawaj znać po wizytach jak tam sytuacja 🤞
 
reklama
Dziewczyny
U mnie zakończyło się tak.
Obudziłam się z okropnym bólem brzucha i skorczami, krwawilam.

Na USG z wieku ciąży okazało się że płód obumar...
Zakończyło się lyzeczkowaniem...
 
Do góry