reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marzec 2009

Tak mam jedną koleżanke i jeśli akurat nie będzie w pracy to sie zaopiekuje małym, ale jak będzie to nie wiem i to mnie bardzo przeraża:-( Będzie co ma być może dzidzia wyczuje moment wyjścia:-D

julia, więc tego Ci życzę, aby dzidzia wyczuła odpowiedni moment i oby wszystko było dobrze:tak:
 
reklama
hejka

ja po wizycie wymaz wziety mam nadzieje ze nie bedzie paciorkowca...ech
szyjka miekka ale zamkniete wszystko,


ja nie mam pomocy poza mezem tutaj dlatego zdecydowalam sie ze jak zdazymy to urodze w miescie rodzicow i tesciow bede przynajmniej spokojna ze moj starszak 3 letni jest w dobrych rekach jak ja bede rodzic.... noi maz bedzie mogl byc ze mna...wzial sobie urlop teraz wiec caly kwiecien bedzie z nami...



wiecie co dziewczyny moj Hubcio zapalonko sokrzeli zlapal podobno dobpiero sie wylegalo ale antybiol...

pediatra neantolog pewnie znowu nazwe przekrecilam... powiedziala ze jesli zlapie nas teraz choroba to nie ma co sie w ziolka bawic i babcine sposoby, bo dziecko choruje z nami razem, a teraz juz wiekszosc lekarstw mozeby brac... mam n adzieje ze nie zlapie teraz zapalenia od synka ech....dobija mnie to troche boje sie zeby wsio ok bylo...noi serducho mi peka jak widze mojego Hubcia chorrego straszne........


posmecilam i zmykam spac
 
Caro musi byc dobrze;-) oby dziecko tylko urodziło się zdrowe i przy porodzie nie dawało juz tak popalic jak przez cały okres ciąży:tak:
 
Julia ja tez tak mysle caly czas zeby tylko urodzilo sie zdrowe:tak: to jest najwazniejsze zniose wszystko aby dzidzia byla tylko zdrowiutka :tak:
No i trzymam kciuki zeby dzidzia u ciebie wybrala odpowiedni moment ;-)
 
Dziewczyny ja myślę,że każda z nas ma to jedyne pragnienie: Urodzic zdrową dzidzie. Mam nadzieję, że też tak będzie u każdej z nas. Tego sobie i Wam życzę.
 
Dziewczyny ja zmykam, może jeszcze coś poogląda w TV, albo poczytam, a potem pójdę spać. Kolorowych snów;-):tak:
 
Jery a no mogłyby te Nasze dzieciątka już wyjść:tak: Bo coraz ciężej i leżeć i siedzieć i chodzić i wogóle wszystko boli i nawet problem z ubieraniem:-D
 
Julia - ja też z maluchami siedzę i zastanawiam się co zrobię jak się zacznie. Co prawda nie martwię się o dzieci (poproszę opiekunkę lub teściów), ale zastanawia mnie moja i dzieci reakcja. Czy będziemy umieli się opanować ;-) A z tą koleżanką to dobry pomysł. Na pewno wypali - w takiej sytuacji się nie odmawia.

Myfa - oj, zdrówka życzę... Tyle się już męczysz. Wierzę, że Ci trudno i ściskam Cię gorąco.

Ja dołączam do tych smęcących. Termin z OM miałam na 7 marca. Jeden termin cc już mi przeszedł. Termin z USG mam na 12 marca, a kolejny termin cc zaplanowany na 16 marca. I tak siedzę zawieszona między terminami... Jedno co dobre, to to że brzuszek mi się obniżył (w końcu coś się dzieje :-)) i NIE MAM ZGAGI!!! Och, cudowne uczucie. Wcześniej zjadłam pół jabłka i mi się odbijało i miałam zgagę. Koszmar.
Wczoraj wieczorem miałam kilka surczy co 5 minut. Oczywiście przeszły...
Acha, po obniżeniu brzucha mam mega kłopoty z chodzeniem. Biodro tak mnie boli, że chodzę gorzej niż moja 88-letnia babcia ze zwyrodnieniem stawów po zawale i z rozrusznikiem.

Jutro czeka mnie ciężki dzień - odwieść malutką do przedszkola, pojechać na KTG, potem wizyta u koleżanki i z malutką do dentysty (3 raz z tym samym ząbkiem - panikara). Jak ja dam sobie radę jak nie mogę chodzić???

Buziaki na dobranoc!
 
Ostatnia edycja:
reklama
:-)ja zmykam dziewczyny bo kanapa się już odgniotła odemnie jakaś kąpiel, książka i spanko
dobrej nocki życze a te które marzą o skurczach( jak ja) niech ich dopadną wreszcie i porodówka:-):-D:-):-D
 
Do góry