reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marzec 2009

ufff uspokoiłyście mnie, a ja po prostu włosy sobie wyrywałam prawie że okna otwieram i dziecko przeziębię:-(
przeciągi to jasna sprawa..:-(


ufff teraz mam czyste sumienie:-D g
 
reklama
u nas też ciągle okna otwarte, w nocy też nawet tam gdzie mała śpi. I tak jest ciepło.
Czapki też nie zakładam, przecież jak lezy w gondoli to osłonięta jest a po co ma się dodatkowo pocić.

Naszło mnie dziś na kulinarne zakupy i kupiłam foremkę do muffinek i formę do tarty.Jutro muffinki jagodowe:-D uwielbiam pichcić:-D:-D:-D
 
U nas też upał. Dopiero przed chwilą wyszlyśmy ta dwór, bo wcześniej słońce prażyło b. mocno. SIedzimy w ogrodzie, tzn ja siedzę z notebookiem na kolanach, a Natalia śpi we wózku. Wreszcie śpi. Strasznie dziś marudna i płaczliwa, spała dwa razy po pół godz tylko, a powodów tego niecodziennego zachowania może być kilka:
1. upał
2. ćwiczenia zalecone przez rehabilitantkę, które próbuję z nią wykonywać, a które ją wkurzają
3. ząbkowanie, bo ślini się jak szalona

Do tego jutro mamy drugie szczepienie:baffled:

Mała śpi w samym bodziaku z krótkim rękawem. W salonie mamy dość chłodno, bo dom dobrze zaizolowany, ale na poddaszu jednak duszno od dachu - Mała śpi przy otwartym oknie, dopiero gdy my się kładziemy się spać późnym wieczorem, to zamykam.
 
no tak jak ja miałam się wybrać z dzieciakami na dwór to zaczęło padać:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:i do tego grzmi no ja to mam pecha a po drodze chiałam zaliczyć sklepik i zrobic małe zakupy i teraz zostałam bez chlebka:-(
 
czesc /mamuski
ja tez ostatnio sie zaniedbuje ale teraz dopiero widze co to znaczy nie miec czasu. Jednak ta sesja mnie przerosla i mam na pewno 1egzamin na wrzesien a moze i 2beda:-( I to jeszcze kobyła taka- fizjologia-po prostu dla mnie jest to nie do wyuczenia! Boje sie ze mnie wyrzuca:baffled: ale nie bede tu Wam smecila
Moja mala upaly znosi niezle-ale ja ją w ogole to od poczatku bardziej rozbieram niz ubieram- czapke miala na sobie tylko pare razy jak bardzo wiało a tak to jej nie zakladam.W ogole to cale dnie lezy w wozku w ogrodku w samej pieluchie, tylko do karmienie ją biore do domu :tak:A okna mam pootwierane caly czas, mimo ze mam dosyc chlodno w domu- ale jakas rotacja powietrza musi byc. Jak narazie nic jej nie jest.
Ewelcia, z ta rana po cc to rzeczywiscie tak dziwne, ja strupki mialam doslownie kilka dni, przy zdejmowaniu szwow juz nic nie bylo. Zreszta polozna na wizycie tej patronażowej sprawdzala- a do Ciebie jak przychodzila to nic nie mowila?? Bo w sumie to one maja nie tylko dzieci ogladnac ale tez kobitki i rany po porodzie
 
Myśmy dzisiaj z Patrycją dużo czasu spędziłyśmy na dworze :-). Najpierw byłyśmy w ogrodzie około 11 pół godziny, później o 13 przyszła moja koleżanka i wybraliśmy się na spacer :tak: a o 15 jeszcze chwilkę do ogrodu poszłam z malutką :-). Teraz Patuś już śpi, ale mam nadzieje że się jeszcze obudzi bo nie była kąpana :confused: a w taki upał to lepiej codziennie kąpać. Jak nie wstanie to kąpiel sobie odpuścimy dzisiaj... . Malutka była dzisiaj ubrana w krótkie spodenki, bluzeczkę z krótkim rękawkiem i bardzo przewiewną czapeczkę :tak: nie była spocona więc ok :-). teraz śpi w samym bodziaku.
 
hej;-) A my dzis od 13 na dworze:tak: najpierw do 14 spacerek a pozniej przyjechala moja mama i kuzynka (przyjechala w odwiedziny:-p) i pojechalysmy na plaze w domu bylysmy o 18.30 o 19 kapiel i mala teraz spi pod flanelka w samym bodziaku;-) a na dwor ubieram ja w tez w body ale na krotki rekaw lub na ramiaczka albo w bluzeczce i pampersie a czasami jak jest goraco na maxa i nie ma wiaterku to w samym pampersie albo i bez jak na kocyku;-) czapeczek nie ubieram chyba ze czasami nad woda jak zawieje to kapelusik:tak: Okna otwarte mam prawie przez caly dzien wszystkie:tak: a w domu jest raczej zimniej niz cieplej:-p ale choc tak lekko ubieram mala to znowu dostala potowek:-( kapiel dzis byla w krochmalu i przez najblizsze dni tak bedziemy sie kapac poki potowki nie zejda:tak: A ile jest u was stopni? bo u nas caly czas ponad 30:szok: a podobno ma byc jeszcze cieplej (40st.:szok::szok::szok:)
 
no mój Alanek dzis sam ładnie zasnął nie rzucając się godzine w łóżeczku i myslę że dziś był lepiej wypoczęty bo spał popołudniu 3 godziny :tak:
a wogóle to mój synuś taki cyrk mi na spacerze dziś odstawił że masakra ludzie się patrzyli na mnie jak na wariata tak zaczął się drzeć że nie mogłam go uspokoić dopiero jak go porozbierałam ściągłam czapeczkę to się uspokoił ale w wózku nie chciał leżeć tylko na rękach chciał być :szok: dobrze że mój tato ze mną wyszedł na spacer to prowadził wózek a ja małego na rekach trzymałam a ludzie co przechodzili to krzywo patrzyli że dziecko bez czapki w taki gorąc i komentowły stare głupie baby :wściekła/y: a on jak miał czapkę to aż włoski mokre bo mu za gorąco było mimo że czapeczka z siateczki :sorry2:
 
Avanti- olej głupie baby! Lenka dziś na dworze była bez czapki, tylko w body z krótkim rękawem, krótkie spodenki. Było dziś baaardzo gorąco, ale jak ją porozbierałam, to przespała na dworze 3 godz. :-)
 
reklama
dziś było okropnie gorąco i duszno a ja troszkę za ciepło go ubrałam więc go na dworze porozbierałam (założyłam mu długie spodnie body z krótkim rękawkiem i na to koszulę z krótkim) :-D a te głupie stare baby to dziecko w lato ubrały by w długi rękaw i czapkę :szok:
 
Do góry