reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marzec 2009

To w sumie szkoda..
A Ty masz ciągle leżeć..??
Bo mi tak nakazli :(
A moze ja tez plamie od Luteiny(?) a jakie miałaś jeszcze obiawy..??Jak stosowałaś Luteine??

Lekarz powiedzial, że mam poprostu bardzo dużo leżeć, nic nie dźwiagać, nie brać gorących kąpieli, tylko prysznic i też nie za ciepły, zero sexu. Wstawać trochę mogę, do wc, pozmywać itp, ale pozatym tylko wyrko.

A co do Luteiny, to poza plamieniami, nie miałam żadnych innych objawów, ale lekarka w szpitalu powiedziała, że jak się plami, to może to być od podrażnienia przez luteinę, a pozatym jak plamisz, to część leku wypływa i nie dostaje się tej dawki jaka powinna być. I to się zgadza, bo czasami jak się podcierałam, to faktycznie widziałam rozpuszczoną tabletkę na papierze, a starałam się je wkładać w miarę głęboko. Jedyny minus duphastonu, to jego cena, ale cóż, jak chce się mieć dzieciątko, to powinno nas być stać na leki.

Madzia, super weekend, mój niestety wyglądał tak, ze w sobotę pojechaliśmy na wycieczkę do szpitala, a pozatym tylko wyrko, wyrko, wyrko.....
 
reklama
Czesc Dziewczny

Mordoklejka ale fajny weeeknd, wypoczełas sobie... U nas tez był piekny weekend...

Miroslava co ja bym dała zeby sobie lezakowac:baffled:ale moja córka mi nie pozwala...
Ostanio zrobiła sie tak niegrzeczna ze nie moge dac sobie z nia rady :confused:

Ewelcia jak tam po weekendzie?? z tego co pamiatam to ma zwolnieniu jestes??

Wszystkie NOWE MArcóweczki Witam serdecznie !!!!!!!!

Ide troche chatke posprztac ...
Miłego dnia
 
Cześć:-) Po raz pierwszy piszę na Forum.
Obecnie jestm w 6-7 tygodniu, podczas pierwszej wizyty trudno było to stwierdzić, na usg był widoczny tylko pecherzyk:-)
Za tydzień kolejne USG- podobno bedzie widać jak bije serduszko:-)

Pozdrawiam serdecznie wszystkie przyszłe mamy:-)
 
mirus....czytałam o twoich szpitalnych wycieczkach...musiałas byc niezle wystraszona

co do luteiny...moj gin powiedział ze to jedyny prosty progesteron dostapny na rynku, i przez to jest najbardziej netralny dla organizmu, niezle sie wchłania, a ze troche "wypływa"...mnie powiedział ze jesli bedzie tego duzo to mam ranna dawke przerzucic na wieczór i brac jedna tabletke dziennie wiecej- duphaston jest jakas pochodna...

mnie za to dzis głowa peka....juz nie wiem co mam zrobic...a przede mna jeszcze 3 godzin jazdy!
 
Witam wszytskie Nowe Marcóweczki:)


Ja łykam duphaston i feminatal, też mogę tylko leżeć i do toalety i tyle:(((

za tydzień już do ginka i zobaczymy co powie:) wysmarowałam się dziś samoopalaczem żeby się chociaż ciut wakacyjnie poczuć bo słoneczko to tylko zza okna obserwuje.
wczoraj troszkę po domu połaziłami prawie natychmiast zaczął mnie brzuszek boleć i tak dziwnie ciągnąć więc dziś jak codzień leżę plackiem i się nie ruszam:)

trzymajcie się wszystkie leżące mamusie ,a te nieleżące korzystajcie z pięknej pogody:)

Xaldp2.png
 
Widzę Modroklejko żeś koleżanką w nieszczęściu :-) czyli tez uczysz się prowadzić tą przedziwną machinę zwana samochodem, ja jeszcze miesiąc i będę po wyjeżdżonych godzinach i po mam nadzieje ukończonych kursach.Zawiadomiłam mojego instrukora że jestem wciąży i jak sie okazło bardzo dobrze bo powiedział abym postrała się o zaświadczenie od lekarza i mam zapinanie pasów z głowy.Podobno w czasie nie daj boże jakiegos wypadku (albo po prostu lekkiego stuknięcie samochodu z tyłu) zapiete pasy potrafia natrobić więcej szkody ciężarnej niż pożytku)
Jeżeli chodzi o witaminki to ja biorę Feminatal N polecił mi to mój gin.
Dziś idę na II wizytę i jestem strasznie ciekawa czy będzie już słychać serduszko...cudownie by było:tak:
 
wioletko! ja zamierzam kupic adapter do pasów...słyszłam ze bez pasów jest jeszcze gorzej, a poza tym nie chodzi tylko o kurs, ale na codzien sporo jezdze z mezem jako pasazerka i zaczyna mnie ten dolny pas uciskac....a jesli chodzi o kurs to zaswiadczenie od lekarza przyspiesza egzamin...nie wiem jak u ciebie ale u mnie zamiast 3 tyg bede czekała okolo tydzien...
 
A u mnie pada deszcz :sorry2:

I powiem Wam ze zajrzałam sobie do gardło i wyglada strsznie :-( Jutro na bank ide do lekarza, widac jakies biale grudki :-(
Martwie sie troche, ale chyba chore gardło nie zaszkodzi dzicku :confused:

Wioletk daj znac co po wizycie... Moze juz bedzie bic serduszko;-)


 
Witam!! ?Chciałabym się dopisać do Marcówek 2009. To moja 3 ciąża, dwie poprzednie niestety straciłam, widze że nie ja jedna jestem po przykrych doświadczeniach więc miło będzie się powspierać. Termin z moich własnych obliczeń to 7-8 marzec
Pozdrawiam !!
 
reklama
Witam ponownie:-)

A my z fasolinka byczymy się cały dzień w wyrku:-) Spałam prawie cały czas, ale nadal jestem spiąca, ech, fasolcia chyba mocno pracuje nad wzrostem i to nas meczy:tak:

Lilienka, witaj kochanie, ja też już dwa razy poroniłam, a byłaś już u lekarza??

Mirabelle, i Ciebie witam słoneczko, ja już widziałam i nawet słyszałam serduszko, najpiękniejszy dźwięk na świecie, a dlamnie osobiście, to był najlepszy prezent imieninowy:-)

Sofik, jak tatuś wróci do domciu, to niech się zajmie maleństwem, a Ty poodpoczywaj, masz do tego prawo, trzeba być trochę samolubnym:tak:

Madzia, ile Ci jeszcze zostało godzin do wyjeżdżenia, chyba już niedługo egzamin, co??

Wioletk, i co tam na wizycie??

Spokojna, ja też cały czas praktycznie leżę, ale nie żałuję, jeżeli to ma pomóc, to chociaż na głowie będę stała:-D
 
Do góry