reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marzec 2009

Martyna śpi juz od 2 godzin miałam z nią pospać ale po kawie mi się odechciało:-)
MM czekałam żeby cię spytać gdzie ty w No kupujesz ciuszki???Tyle fajnych ciuszków ma Amelka chyba tu wydajesz na ni fortunę no jak popatrzyłam na ceny:szok::szok::szok:to normalne szok za 2 pary rajstop 199kr a nie wspomnę o reszcie

przewaznie kupuje w H&M, Cubus, Kappl Alh, Lindex. Duzo rzeczy kupuje na przecenach (sa one ze 3 razy do roku- tak wiec staram sie kupowac na zapas:tak:) a to co jest mi bardzo potrzebne lub bardzo mi sie podoba to wtedy kupuje w normalnej cenie- nawet dosc czesto sie to zdaza:-D) Ale jak bylam teraz w polsce to zauwazylam ze tutaj duzo drozsze niektore rzeczy nie sa. tym bardziej ze gatunkowo sa 100razy lepsze (przyklad kupilam w polsce body po jednym ubraniu zrobila sie dziura pod pacha a po praniu jakies takie powyciagane:sorry:
 
reklama
Sara oj kac nie dobrze nie dobrze:-D:-D
Ja juz chyba 100lat go nie mialam i nie chce miec!!!
Wczoraj wypilam piwko i lampke wina i nagle mojemu m sie zachcialo jesc,zjadl chyba 6kanapek,no to jak on to ja tez:szok::szok::szok:tylko ze ja 2!!!
Zamiast isc do lozka i zrobic to co mielismy w planach to my poszlismy spac bo m sie najadl i mu przeszlo:-D:-D:-Dmoze dzis:eek::eek::eek:
Na dniach dostane okres + juz sie nie moge doczekac:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:

Nocka ok,maly budzil sie 2razy na jedzeniea,ale za to sniadania nie chcial!!!
Marudzi od kad wstal,teraz go wsadzilam do lozeczka bo cos spiacy chyba jest.
Wstal o 8-30 a jest po 10
 
Ostatnia edycja:
Amelia znowu zasnela wiec mam wolna chwile:tak: Pobawila sie na macie poskakala w skoczku i po dwoch godzinkach znowu padla :-D

Ogorkowa wyszla pyszna:-p juz dawno mialam na nia ochote:tak:
Malej zrobilam rosolek troszke zjadla (ale i tak nie wiele) nawet sie tak nie krzywila jak przy sloczkach wychodzi na to ze mama lepiej gotuje:-D Chyba nie potrzebnie zrobilam taki zapas (z Polski) obiadkow deserkow itp:sorry:

Teraz czekam na kolezanke.. tylko ze cos jej nie widac:crazy: narazie czekam nie dzwonie:-p


Maniulka a Ty po jakich sklepach chodzilas???
 
A Zuzia budzi sie dzisiaj tylko po to, zeby płakać...:zawstydzona/y:Masakra, to już trzeci dzień taki w tym tygodniu (nie licząc strasznego poniedziałku - po chrzcinach). Mayślę, że to zęby ale już mam dość a jeszcze jestem słaba więc ledwo sobie radzę... M ma kaca więc zaległ... a ja jeszcze na targi chcę się dzisiaj wybrać - są takie dziecięce. z ciuszkami zabawkami - ale też na przykład są opowieści o tym jak podróżowa z dzieckiem w dalekie strony - np do Indii:tak:
Sara - jak ja starałam się wszystko podczytać to potem nie miałam siły odpisywać. teraz często przelatujęi jak widzę coś ciekawego - czy na coś chcę odpowiedzieć toi się zatrzymuję. przecież każda z nas ma w domu małe dziecko - wiadomo nie ma czasu.

MM - jak tam skoczek? fajna sprawa bo ja się zastanawiam czy kupić Zuzi
 
Witajcie
My juz po wizycie gosci. przyjechali wczoraj po 20 wieczorem i mieli byc cały weekend ale juz pojechali. Byli wczoraj nad morzem i jak przyjechali to starszy Krzys 3 latka mial juz katar i kaszlał:szok: Normalnie bylam zła bo boje sie o Nadie, a maly kaszlał strasznie. Mowią ze niby nad morzem sie przeziebił ale tak od razu by wyszło:eek: No nic. Poszły dzieci spac, my posiedzielismy, popilismy. A dzis rano mały miał 39,6 goraczki:szok: kaszle strasznie, czopek nie zbił temperatury wiec zdecydowali ze wracaja do domu bo nie wiadomo co sie z tego wykluje. No i pojechali a ja sie teraz modle aby mojej Nadii nie zdąrzył zarazić:sorry:

Justyna a bylas u lekarza z tą szyją? Bo wydaje mi sie ze takie cos to nie przelewki, nie zaniedbaj tylko tego
Zycze duzo zdrówka dla Adusi
 
Z tego co pamiętam to nili pisała, że przebiła uszka Sandrze :tak::tak: i dziewczyny już chyba dyskutowały kiedy (o ile) przebiją uszka swoim córom. Ja myślę, że poczekam az Gosia będzie starsza i sama powie, że chce ;-)
 
reklama
Dziewczyny ktore maja coreczki-przebijacie uszka swoim pociechom?Bo ja chce sprawic malej kolczyki po chrzcinach-po,bo znow mam przecieki ze ktos planuje dac zlote kolczyki ale pewna nie jestem,czy to tylko nie plotka:-Djak w razie jednak nie dostanie to sama jej kupie:cool2:Jak ktoras dziewusia juz ma kolzyczki to pochwalcie sie-jak wyglada przebijanie uszek w praktyce,jakie kolczyki najlepsze itp.
ja ali chce przebić 7-8 miesiac.... ja miałam przebijane jak miałam 5 lat a moja kuzynka jak była właśnie taka malutka i wyglądała przecudnie na mojej komunii miała roczek:)))
 
Do góry