reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marzec 2013

Ja też na razie obiecałam sobie że nic nie kupuje, ale za to moja przyjaciółka (która jest dla mnie jak siostra) taka jest szczęśliwa że będzie "ciotką", że poleciała wczoraj i kupiła jakieś śpiochy, kaftaniki, spodenki i cholera wie co jeszcze:p i już planowała następne zakupy, musiałam ją groźbą powstrzymać bo prośbą nie dawało rady heh. Wolę na razie nie zapeszać.
Ale faktycznie piękne te rzeczy kupiłyście i kusicie mnie;-)
W ogóle dzisiaj czuję się fatalnie :baffled: chciałam trochę posprzątać w mieszkaniu i postanowiłam zacząć od wycierania kurzy, stwierdziłam że się na pewno przy tym nie zmęczę. Ale mojemu Fasolliniemu chyba nie spodobał się zapach tego specyfiku, i takich mdłości i zawrotów głowy dostałam że myślałam że padnę :confused2: cóż, teraz już wiem że wycieranie kurzy nie jest na razie dla mnie. Ale popsuło mi to wszystkie porządkowe plany bo musiałam się położyć na godzinę a później wentylować na balkonie pół godziny i dopiero mi przeszło. Ech co ja z łobuzem mam :-p
 
reklama
mnie mdli po obiedzie a byl taki dobry :-(

szczebiotko mi to mojego szkoda bo chodzi napalony a tu sie na razie nie da nic robic dla dobra maluszka. tylko ze ja sie tam na parterze strasznie sucha zrobilam jak nigdy:confused2:gdzies czytalam ze w ciazy tak czasem jest..:eek:
 
aniu jest czas na to. narazie mysle zeby ta ciaze utrzymac. o reszte zadbam pozniej. moja siorka lezala po porodzie a szwagier dopiero co kupowal wozek i lozeczko ktore mieli upatrzone wczesniej. dla mnie to zdeecydowanie za wczesniej.
ja o zakupach tez nie mysle bo najwazniejsze by dzidzia rosla
Na maliznotkę dałam siostrze ale wrócą jak się okaże wszystko ok.
Żabka na zakupy zawsze czas będzie i mnie ten okres bardzo cieszył;-)
oj to tak jak mnie :))
Witam...deszczowo znowu
Ależ Wy produktywne jesteście Kobietki:-)



Anka
a tak z innej "beczki" to Ty z Laurą codziennie gdziesz biegasz? Fajnie ma Twoja Córeczka:-)

Ja dziś znowu "wyprana" najchętniej bym się zagrzebała pod kołderką bo zimno:-(
staram sie jej jakos zapelniac czas
Albo ZOO, plac zabaw, park ze zwierzatkami, sala zabaw, kino....
kobitki sory ze pytam ale jak tam u was ze wspolzyciem?mozecie? ja sie mam wstrzymac ale normalnie nie moge wytrzymac:eek:
ja musialam sie wstrzymywac w ciazy z Laura nie bylo latwo, wspolczuje abstynencji:cool:
A bol glowy w ciazy normalny jest?? Czy to objaw? Mnie nigdy glowa nie boli a teraz czasami lekko boli, szczególnie jak cos intensywnie mi pachnie lub śmierdzi. A mam mdłości, od 2 dni bardziej intensywne. Czasem boje sie że zwymiotuje, ale predzej dam sie pokroic niz to zrobie. :-)
bol sa normalne
ja wczoraj i dzis w pracy mialam swoj ulubiony serek waniliowy z musem truskawkowym... i co... i to ze waniliowy serek nie smakuje juz tak dobrze... a truskawki smakuja jak skwaszone... a data byla do 27 sierpnia :(
no i brzuszek głodny teraz bedzie
oj smaki sie ymieniaja wiec serek bedzie musial zaczekac:sorry:
 
martusia witam...
anka 27,06 wiem ze smaki sie zmieniaja...ale teraz zastanawiam sie czy faktycznie by sie zepsuł czy ja inaczej czuję :(
 
Macie rację, że ciąża uczy cierpliwości. Ja bym chciała wiedzieć wszystko już teraz, w tej chwili a tu nic... nie da się tego przyspieszyć... :) Ja wczorajj robiłam betę i wyszła mi 363 mIU i zrobię jeszcze jutro, wynik będę miała we wtorek dopiero więc znowu czekanie...
Dziewczyny a boli Was krzyż? Ja jak dłużej pochodzę coś porobię, albo nawet jak siedzę to czuję delikatny ból w krzyżu. Mam nadzieję, że to normalne :)
tak mnie tez krzyż boli dość często ehhhh w poprzedniej ciąży tak nie mialam i wogule taka bez energii jestem ehhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh
 
Jotka współczuję tych mdłości, ale z drugiej strony to dobrze ze nie musisz już tej chemii wdychać.
Już w brzuchu fasolki wyrażają własne zdanie - co im odpowiada a co nie ;-)
Żabka ja ostatnio jestem w takim stresie że sprawy damsko-męskie zeszły na dalszy plan.
Martusia0904 witaj :-)
Bóle głowy jak najbardziej normalne zwłaszcza w pierwszym trymestrze, poza tym też się zdarzają krwawienia dziaseł.
A na zakupowe szaleństwo można otworzyć nowy wątek :-)
 
tak sobie dziewczyny siedze i myśle...chciałabym prowadzić pamietnik z ciąży i pozniej jak dzidzia juz bedzie...
czy zastanawiałyscie sie nad czyms takim?
Chciałabym zapisywac odczucia moje obawy ..moje wymiary i wagę ;)
pamiątka dla mnie i jak dzidzia dorośnie dla niej też :)
 
Witam:)Ale dziś cudna pogoda:) cieplutko, ale nie za:) żyć nie umierać:)
Ileż Wy piszecie:) Jesteście "płodne";) jak nie wiem co;)))
Co do zakupów, to chyba duuużo za wcześnie, ale doskonale Was rozumiem, bo wiem ile mi to przy 1 ciąży frajdy sprawiło:)
aniulkas ja nie prowadziłam przy 1 ciąży takiego dziennika, a teraz przy 2 śmiem twierdzić, że czasu brak:) Więc jak się decydować to teraz:)-Pomysł fajny:)
Pozdrawiam Was ciepło i będę wieczorem, bo teraz czas do garów!!!!!;))))
 
reklama
Do góry