reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marzec 2019

Kiedy założyć wątek zamknięty?

  • 1 miesiąc

    Głosów: 5 100,0%
  • 3 miesiące

    Głosów: 0 0,0%
  • 5 miesięcy

    Głosów: 0 0,0%

  • Wszystkich głosujących
    5
  • Ankieta zamknięta .
U mnie wystarczyło że dowiedziałam się o ciąży u już brzuch wybijał. Teraz mam nadzieję że będzie inaczej, niech tak ok 5 mięs mi wybija termin mam niby na 1 marzec ale w poprzednich ciążach przenosiłam o 12-14 dni to teraz pewnie też tak będzie.
Oooo, ja też! Ledwo kilka tygodni w ciąży, a już brzuch wystaje ;)
W 3 miesiącu zawsze miałam brzuch jak na 5, więc choćbym chciała to za długo ciąży nie poukrywam :D
 
reklama
Ja tez mam małą (prawie dwuletnią) przylepę ;) Ciagle bierze mnie za reke i oprowadza po mieszkaniu...nie mam chwili spokoju. A ostatnio to juz byl szczyt wszystkiego...mąż wzial młodą rano a ja moglam sobie pospac dluzej....podsluchuje a córa bawi sie sama a mąż przed laptopem :p Mi by w zyciu nie pozwolila na takie leniuchowanie :p
 
Też mam syna który w listopadzie kończy 3 latka i już się boję co będzie dalej. Bo on też przylepa. W nocy mama musi być a najlepiej mu się śpi na moim brzuchu właśnie.
Moja też listopadowa w ogóle na razie nie wyobrażam sobie jak to będzie jak już dzidzia się pojawi .choć młoda matkuje lalkom strasznie.
 
Witam Was serdecznie nazywam się Kasia i tydzień temu ujrzałam na teście dwie kreski, jestem bardzo przerażona gdyż to moja 3 -cia ciąża i zupełnie nieplanowana,mam już dwóch synów w wieku 8 i 10 lat. Jutro czeka mnie wizyta u lekarza w celu potwierdzenia . Z kalendarza termin na 21.03.2019
 
Witam Was serdecznie nazywam się Kasia i tydzień temu ujrzałam na teście dwie kreski, jestem bardzo przerażona gdyż to moja 3 -cia ciąża i zupełnie nieplanowana,mam już dwóch synów w wieku 8 i 10 lat. Jutro czeka mnie wizyta u lekarza w celu potwierdzenia . Z kalendarza termin na 21.03.2019
Witaj gratulacje, trzymam kciuki za wizytę choć możliwe,ze jeszcze jest czas zeby coś bylo widać
 
reklama
Witam Was dziewczyny.
Nazywam się Sylwia jestem z Bytomia. Mam 9 miesieczna córcie i jestem w 5 tygodniu ciąży. Byłam już u lekarza i trochę sie zmartwilam bo mam krwiaka :/
 
Do góry