reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marzec 2019

Kiedy założyć wątek zamknięty?

  • 1 miesiąc

    Głosów: 5 100,0%
  • 3 miesiące

    Głosów: 0 0,0%
  • 5 miesięcy

    Głosów: 0 0,0%

  • Wszystkich głosujących
    5
  • Ankieta zamknięta .
Witam Was serdecznie nazywam się Kasia i tydzień temu ujrzałam na teście dwie kreski, jestem bardzo przerażona gdyż to moja 3 -cia ciąża i zupełnie nieplanowana,mam już dwóch synów w wieku 8 i 10 lat. Jutro czeka mnie wizyta u lekarza w celu potwierdzenia . Z kalendarza termin na 21.03.2019
Witaj, gratuluję! :)
 
reklama
Wit
Witam Was dziewczyny.
Nazywam się Sylwia jestem z Bytomia. Mam 9 miesieczna córcie i jestem w 5 tygodniu ciąży. Byłam już u lekarza i trochę sie zmartwilam bo mam krwiaka :/
Witaj, gratuluję!
Nie martw się na zapas, krwaiaki są dość częstą przypadłością w ciąży i w większości przypadków szybko się wchłaniają.
Dbaj o siebie i bierz leki, jeśli lekarz takowe zalecił :)
Trzymam kciuki! :)
 
Witam Was dziewczyny.
Nazywam się Sylwia jestem z Bytomia. Mam 9 miesieczna córcie i jestem w 5 tygodniu ciąży. Byłam już u lekarza i trochę sie zmartwilam bo mam krwiaka :/

To jest nad dwie. Też mam córeczkę. Ma roczek. Chodzi od 7 miesiąca i zastanawiam się jak to będzie z jeszcze jednym dzieckiem i czy dam radę. Dodatkowo jest jeszcze synek i ma 8 lat. I wychodzi na to że zostałam samotną matką.
Wiele krwiaków się wchłania. Spokojnie.
 
To jest nad dwie. Też mam córeczkę. Ma roczek. Chodzi od 7 miesiąca i zastanawiam się jak to będzie z jeszcze jednym dzieckiem i czy dam radę. Dodatkowo jest jeszcze synek i ma 8 lat. I wychodzi na to że zostałam samotną matką.
Wiele krwiaków się wchłania. Spokojnie.
Też się boję o to jak sobie dam rade. Całymi dniami będę sama. Mąż do.17 pracuje...
 
reklama
Do góry