reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wyprawka dla maluszka

dziewczyny, a kupujecie prześcieradło do gondoli, pościel do wózka, śpiworek? mi się to wydaje niepotrzebne, może się mylę? fajnie się ogląda jak wszystko jest tak super dopasowane do wózka
 
reklama
pościel do wózka...ja używałam pieluszki flanelowej zamiast prześcieradła, a dzidziuś w kombinezonie, pokrywa i ewentualnie koc. Poduszki do 18 m-ca niewskazane, jeśli dziecko ulewa, to już lepiej troszę unieść dno w gondoli. Zastanawiam się tylko nad jakimś wkładem nieprzemakalnym do gondoli, bo kokosowy materac nie nadaje się do prania. Jeszcze mi się nie zdarzyła wpadka w gondoli, ale jak się nie ma to potrzebne a jak się ma to leży;-)
 
patrzcie jakie "cudo"
 

Załączniki

  • 44139902_1157580531073511_6334392831007784960_o.jpg
    44139902_1157580531073511_6334392831007784960_o.jpg
    220,8 KB · Wyświetleń: 156
reklama
fajny ale cena pewnie tak samo super...
dokladnie, to futerko to przesada, a co do ceny, moim zdaniem dobra relacja do jakości. Kupiłam smoky gray i bardzo nam odpowiada i wykończenie, i materiały widać, że porządne i składanie. Jestem bardzo zadowolona. Jeszcze stówkę rabatu urwliśmy, bo były dni otwarte.
 
Do góry