reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wyprawka dla maluszka

zamawiamy taki
75.png
 

Załączniki

  • 75.png
    75.png
    131,4 KB · Wyświetleń: 648
reklama
Ja tak myślałam najwcześniej w 25 tyg zacząć coś kupować a większość w 30tyg bo po co już [emoji16]
No ja jeszcze nie kupuje tylko sie rozgladam. Czekam na pewno na polowkowe dla potwierdzenia plci no i pewnoe powoli bede kompletowac.
Dzis np kolezanka urodzila ponad miesiac przed terminem.
 
reklama
W ogóle tak się przyznam, że jak sobie pomyślę o zakupach dla malucha to jestem przerażona. Skąd będę wiedziała ile czego kupić itd. Wiem, dziwne myśli. Bo pewnie jak usiądę i zrobię sobie jakąś listę to nagle wszystko rozjaśnieje, jednak narazie to mnie przeraża.
 
Do góry