reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marzec 2019

Kiedy założyć wątek zamknięty?

  • 1 miesiąc

    Głosów: 5 100,0%
  • 3 miesiące

    Głosów: 0 0,0%
  • 5 miesięcy

    Głosów: 0 0,0%

  • Wszystkich głosujących
    5
  • Ankieta zamknięta .
U mnie brak apetytu. Niby jestem glodna, zjem trochę i juz niechce. W dodatku mam male plamienia przy podcieraniu. 30 wizyta zobaczymy czy bedzie widać bijace serduszko. Bierzecie juz jakies witaminy? Mi prZepisał kwas foliowy
 
reklama
Ja jestem nauczycielka i powiem wam, ze idzcie od razu na zwolnienie.
Lekko nie jest, ale najgorsze sa choroby i o ile katary czy kaszle ujda w tlumie, to najgorsza dla nas ciezarnych jest cytomegalia, a dzieci masowo ja przechodza niemal bezobjawowo, a na nasze maluszki w brzuchu w 1 trymestrze to zabojcze, w dalszych trymestrach teratogenne :(
 
U mnie brak apetytu. Niby jestem glodna, zjem trochę i juz niechce. W dodatku mam male plamienia przy podcieraniu. 30 wizyta zobaczymy czy bedzie widać bijace serduszko. Bierzecie juz jakies witaminy? Mi prZepisał kwas foliowy
Ja kwas foliowy bralam juz miesiac przed zajściem, a tak biore magne b6 , poki co witaminy w owocach a dalej pewnie kupie w drugim trymestrze femibion. Ja mam za to problem z tym stanem zapalnym niby juz lepiej ale jest suchosc i zolte uplawy, jutro gin może cos doradzi
 
Ja podobnie jak Ty trawię jeszcze tę informację, bo też chciałam się zająć się sobą, zaczęłam nadrabiać wiecznie odkładaną edukację.
Termin z wyliczeń moich przypada na 9.03
Na razie nie byłam jeszcze u lekarza, bo wszystko jest ok, a ja nie chcę jeszcze tego urzeczywistnić .
Ja chciałam zgłosić się do szkoły policyjnej, wyjechałam bym z domu na 8 mięs. To było moje marzenie -zostać policjantką a teraz to już nierealne bo można tylko od 35 roku, no nie wiem może w ostatniej chwili się zalapie. Oj ciężko mi się myśli o tym co miałam zrobić...
 
Ja jestem nauczycielka i powiem wam, ze idzcie od razu na zwolnienie.
Lekko nie jest, ale najgorsze sa choroby i o ile katary czy kaszle ujda w tlumie, to najgorsza dla nas ciezarnych jest cytomegalia, a dzieci masowo ja przechodza niemal bezobjawowo, a na nasze maluszki w brzuchu w 1 trymestrze to zabojcze, w dalszych trymestrach teratogenne :(
Każda choroba jest niebezpieczna dla dziecka w życiu plodowym ,grypa itp po niej powiklania moga byc u dziecka, tym bardziej ze średnio mozna cokolwiek brac.
 
U mnie brak apetytu. Niby jestem glodna, zjem trochę i juz niechce. W dodatku mam male plamienia przy podcieraniu. 30 wizyta zobaczymy czy bedzie widać bijace serduszko. Bierzecie juz jakies witaminy? Mi prZepisał kwas foliowy

Ja już od maja na zalecenie endokrynologa biorę Femibion 1 żeby się odpowiednio wysycić jodem przed ciążą. Teraz w ciąży kontynuuję :-)
 
Ja kwas foliowy bralam juz miesiac przed zajściem, a tak biore magne b6 , poki co witaminy w owocach a dalej pewnie kupie w drugim trymestrze femibion. Ja mam za to problem z tym stanem zapalnym niby juz lepiej ale jest suchosc i zolte uplawy, jutro gin może cos doradzi
Ja dopiero teraz zaczęłam brać bo nie planowaliśmy teraz dziecka. Lena jest jesZcze malutka. Niewiem jak to będzie...boję się że nie donoszę. Corcie trzeba dźwigać i nie mam czasu na odpoczynek. Przy niej to nawet zapominam zjeść...
 
reklama
Hej dziewczyny mają ktoś na dziś może wizyte ja idę o 15.00 dwa tygodnie temu nie było zarodka ani serduszka strasznie się dziś boję
Trzymam kciuki!! Ja dziś miałam wizytę. Ale tylko sprawdził wyniki, wszystko pieknie! Pobrał cytologię bo ostatnio nie zdazyl. Dostalam karte ciazy. WUmówiliśmy się na USG za tydzień,tak dla sprawdzenia czy wszystko ok( miałam USG tydzień temu) i dał mi skierowanie na badania prenatalne, zobaczymy czy się uda zarejestrować bo nie mam 35 lat.
 
Do góry