reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marzec 2019

Kiedy założyć wątek zamknięty?

  • 1 miesiąc

    Głosów: 5 100,0%
  • 3 miesiące

    Głosów: 0 0,0%
  • 5 miesięcy

    Głosów: 0 0,0%

  • Wszystkich głosujących
    5
  • Ankieta zamknięta .
reklama
Dziewczyny jestem zatrudniona na umowe zastepstwo w umowie mam napisane ze jestem zatrudniona do czasu kiedy wróci jedna dziewczyna. Czy mogę zostać zwolniona wcześniej?
Wydaje mi się ze nie powinni ale nie mam 100%pewności . Ja jak bylam w 1 ciazy pracowalam w sklepie spozywczym i jak oznajmilam szefowi ze jestem w ciazy na drugi dzien dal mi wypowiedzenie popytalam prawnika i oczywiście nie miał prawa mnie zwolnic dalam sprawe do sądu pracy i wygralam ją. Tez wtedy byłam niby na zastepstwie ale mialam umowe na czas okreslony .
 
A jak tam dziewczyny samopoczucia też tak macie że rano nudzicie się około 6 i wiercicie się z boku na bok bo wam nie wygodnie a chce się wam spać
Ja moglabym spac caly dzien. Męczą mnie biegunki.. myslalam ze to od mleka, ale wczoraj i dziś nie piłam A biegunka fest.. No i aptet mi zmalal... jem 3 posiłki o to male, wiecej nie mogę jesc. No i ta ciągła spiaczka...ehhh
 
Ja moglabym spac caly dzien. Męczą mnie biegunki.. myslalam ze to od mleka, ale wczoraj i dziś nie piłam A biegunka fest.. No i aptet mi zmalal... jem 3 posiłki o to male, wiecej nie mogę jesc. No i ta ciągła spiaczka...ehhh
Ja tez mogłabym spać do tego ta pogoda... za to apetyt mam w szczególności owoce sa na topie [emoji23] wczoraj kupiłam,a dzis juz prawie pusto
 
Trzymam kciki zeby dzis bylo juz serduszko. A ktory dzis tydzien ?

Dziewczyny jak liczycie te tygodnie ?mi jedna aplikacja pokazuje 6t6d nastepna 6t7d a jeszcze inna 7t0d ostatnia @mialam 01.06
6t7d to inaczej 7t0d i tak sie liczy, dziwna ta aplikacja :p
A 7t0d to pelne 7 tygodni, a o tym ze zaczal sie 8 tydzien mozna powiedziec, gdy sie jest od 7t1d.

Ginekolodzy posluguja sie tygodniami skonczonymi, czyli jak np. 7t1d to mowia 7 tydzien. Jak w skonczonych latach :) Jak koncze 20 lat to caly rok mowie ze mam 20 :)
 
Dziewczyny jestem zatrudniona na umowe zastepstwo w umowie mam napisane ze jestem zatrudniona do czasu kiedy wróci jedna dziewczyna. Czy mogę zostać zwolniona wcześniej?

Umowa na zastępstwo jest najmniej chroniona przed zwolnieniem, niestety. Zawsze się kończy z chwilą powrotu do pracy osoby zastępowanej
 
U mnie z kolei warzywa rzadza ;)
Ja lubię warzywa ,ale te z hortexa, czy frosty mrozonki wygoda duza, dzis bede robic zupę wiosenną,ale i tak warzywa z ogródka jeszcze dalam, do tego warzywa po chińsku z frosty kurczakiem te po chinsku sa pyszne. Trzeba zwracać na sklad bo te biedronkowe juz maja dodatki olej ,sol,cukier itp
 
reklama
Do góry