reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marzec 2019

Kiedy założyć wątek zamknięty?

  • 1 miesiąc

    Głosów: 5 100,0%
  • 3 miesiące

    Głosów: 0 0,0%
  • 5 miesięcy

    Głosów: 0 0,0%

  • Wszystkich głosujących
    5
  • Ankieta zamknięta .
A czy stwarza zagrożenie dla dzieci? W sensie uzasadnienia odebrania praw zamiast ograniczenia? A kontakty realizuje? Nawet odebranie praw nie znosi prawa do kontaktów.
Nie mieszkacie w pl? Pytam w kontekście zakazu zbliżania, bo o ten w pl jest trudno.

Tak. Stwarza zagrożenie. Nigdy, ale to nigdy bym go o to nie podejrzewała. Na dzień dzisiejszy nie może się do nas zbliżyć. Rozprawa za kilka dni. Nie mieszkam w Polsce, a tu o zakaz zbliżania się bardzo łatwo z dowodami, jakie mam. Z tego co pisze do mnie, to on chce się całkowicie zrzec praw. Cytuję „chcę zacząć wszystko od nowa, bez zbędnego balastu i historii” - znaczy się bez nas. Najlepiej jeszcze bez płacenia alimentów.
 
reklama
Witam. Też się splakalam czytając Wasze wpisy i bardzo współczuję tak ciężkich przeżyć i takiego traktowania.
Ja dzięki Bogu dziś wolne bo cały dzień mdłości i ból głowy. Nawet musiałam młodego zmusić do drzemki w ciągu dnia tak się źle czułam że musiałam iść spać.
Trzymam kciuki za jutrzejsze wizyty i dopisuje się do listy. Przełożyłam z piątku na jutro na 18.40 bo niepokoja mnie te bóle brzucha. U mnie jutro 6 tydzień 1 dzień i też chciałabym żeby już coś było widać. W ogóle to chciałam isc na l4 od września ale tak źle się czuję że poszłabym już tylko się zanudze w domu.
 
Tak. Stwarza zagrożenie. Nigdy, ale to nigdy bym go o to nie podejrzewała. Na dzień dzisiejszy nie może się do nas zbliżyć. Rozprawa za kilka dni. Nie mieszkam w Polsce, a tu o zakaz zbliżania się bardzo łatwo z dowodami, jakie mam. Z tego co pisze do mnie, to on chce się całkowicie zrzec praw. Cytuję „chcę zacząć wszystko od nowa, bez zbędnego balastu i historii” - znaczy się bez nas. Najlepiej jeszcze bez płacenia alimentów.
Tak, w innych krajach jeżeli rodzina czuje się zagrożona zakaz zbliżania się jest natychmiastowy, najpierw on, potem dopiero wyjaśnienia. Skoro jaśnie Pan ojciec chce zacząć od nowa to należy puścić go wolno ;) ale totalnie ogołoconego.
 
Fallen jestes dzielną babką! I to w ciazy kiedy to jest mieszkanka humorow, eksplozja hormonów. Sama nie umiem sobie tego wyobrazic. Masz w rodzinie oparcie ?


Dzis powiedzialam szefowej o ciazy, prosząc tym samym o dyskrecję jeszcze. Szefowa się ucieszyla ;) pytala jak się czuje, jak narzeczony zareagował.

Jutro idę na krew, w środę odbior cytologii na nfz.
Piatek i poniedziałek biore wolny, musze odpocząć (tak, mowie to w poniedziałek po wolnym weekendzie ).
W poniedziałek usg, we wtorek wizyta. Nie mogę się doczekać...
 
Hejo dziewczynki kto ma jutro wizytę bo ja mam o 16.40 bardzo się stresuję że będzie coś nie tak nie chciałabym 2 raz przechodzić straty maleństwa
 
reklama
Witam. Też się splakalam czytając Wasze wpisy i bardzo współczuję tak ciężkich przeżyć i takiego traktowania.
Ja dzięki Bogu dziś wolne bo cały dzień mdłości i ból głowy. Nawet musiałam młodego zmusić do drzemki w ciągu dnia tak się źle czułam że musiałam iść spać.
Trzymam kciuki za jutrzejsze wizyty i dopisuje się do listy. Przełożyłam z piątku na jutro na 18.40 bo niepokoja mnie te bóle brzucha. U mnie jutro 6 tydzień 1 dzień i też chciałabym żeby już coś było widać. W ogóle to chciałam isc na l4 od września ale tak źle się czuję że poszłabym już tylko się zanudze w domu.
Ja mam tak samo z tym że w środę 7 tydz zaczynam I dziś po pracy musiałam się położyć i 3 h spałam a i tak zmęczona jestem też mam plan od września iść na l4 ale szczerze też już bym poszła ale końcem sierpnia końcu mi się umowa i muszę poczekać aż ja dostane
 
Do góry