reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marzec 2019

Kiedy założyć wątek zamknięty?

  • 1 miesiąc

    Głosów: 5 100,0%
  • 3 miesiące

    Głosów: 0 0,0%
  • 5 miesięcy

    Głosów: 0 0,0%

  • Wszystkich głosujących
    5
  • Ankieta zamknięta .
reklama
Gdyby nie usg prenatalne, też nic bym nie wiedziała. Jedynie przeczucie, bo "celowaliśmy" w płeć. Ostatnio na usg w 16 tyg.ledwo główkę i tułów widziałam i lekarz stwierdził, że za wcześnie na płeć (w sumie racja na takim sprzęcie). :p


Dziewczyny, jakaś taka zdruzgotana jestem. :( Dziś dowiedziałam się, że sąsiadki piesek został skatowany tak, że musieli go uśpić. Mały, biały, puchaty, wyjątkowo grzeczny puszek. Nigdy nie szczekał, nie atakował. Jakiś psychol niemal zabił go tuż pod naszym blokiem. Masakra. Tu bawią się moje dzieci, tu chodzą z psem. :( :(
 
Gdyby nie usg prenatalne, też nic bym nie wiedziała. Jedynie przeczucie, bo "celowaliśmy" w płeć. Ostatnio na usg w 16 tyg.ledwo główkę i tułów widziałam i lekarz stwierdził, że za wcześnie na płeć (w sumie racja na takim sprzęcie). :p


Dziewczyny, jakaś taka zdruzgotana jestem. :( Dziś dowiedziałam się, że sąsiadki piesek został skatowany tak, że musieli go uśpić. Mały, biały, puchaty, wyjątkowo grzeczny puszek. Nigdy nie szczekał, nie atakował. Jakiś psychol niemal zabił go tuż pod naszym blokiem. Masakra. Tu bawią się moje dzieci, tu chodzą z psem. :( :(


Ojeny ... a psiak był sam ? co za psychopata. Sąsiadka to zgłosiła ? :((
 
Mi w pierwszej ciąży w 13tc na prenatalnych powiedział że w tym tygodniu to wszystkie maluchy wyglądają na chłopców A dopiero 4 tygodnie później powiedział że chłopiec. A teraz już w 9tc i powiem wam szczerze że tak się ustawił że coś mu wisiało między posladkami więc i ja widziałam że to chłopiec. No ale zobaczymy bo jak pytałam mojego lekarza to powiedział że czasami dziewczynki też wyglądają na chłopców albo odwrotnie.
 
Generalnie mamy pod blokiem naście pań przesiadujących. I panów z piwkiem. Pieski pląsają radośnie luzem, oszczekując przechodniów, a nobliwe panie opitalają ludzi, gdzie chodzą i po co (chodnik publiczny). :(
Zdarzają się ludzie używający smyczy, ale to wyjątki, rzędu 1:10.
Skatowany piesek był starszym, ciapowatym shih-tzu, chodzacym luzem. Obawiam się, że jakiś frustrat przydybał go za blokiem jak właścicielka rozmawiała z sąsiadkami. :( Był sam, mały, słaby... Idealna okazja dla psychola. Strasznie mi smutno, bo znałam go, lubiłam. Naprawdę fajny, radosny psiak. Nie mogę go odżałować. :(
 
Nam też kiedyś skopali psa że umarł nim zdążyłam wrócić z pracy. Młody fajny przyjazny piesek był. Nie zgłaszałam bo nie wiem kto ani nawet czemu bo nikomu nie przeszkadzał, chodził tylko po ogrodzonej działce. Innym razem pies latał luzem ale mial kaganiec ( bo mlody to rzucal się na kury) i mu zdjeli, było widać że obcięty bo go znalazłam. I już straszyli policja!!!! Takich mam sąsiadów fajnych ... To nic że ich psy latają bez niczego i nawet do obcych domow wchodzą. Psycholi nie brakuje, niestety!!
 
reklama
Gdyby nie usg prenatalne, też nic bym nie wiedziała. Jedynie przeczucie, bo "celowaliśmy" w płeć. Ostatnio na usg w 16 tyg.ledwo główkę i tułów widziałam i lekarz stwierdził, że za wcześnie na płeć (w sumie racja na takim sprzęcie). [emoji14]


Dziewczyny, jakaś taka zdruzgotana jestem. :( Dziś dowiedziałam się, że sąsiadki piesek został skatowany tak, że musieli go uśpić. Mały, biały, puchaty, wyjątkowo grzeczny puszek. Nigdy nie szczekał, nie atakował. Jakiś psychol niemal zabił go tuż pod naszym blokiem. Masakra. Tu bawią się moje dzieci, tu chodzą z psem. :( :(
Matko co to za debile...bo po to nie ludzie !!! Biedna psinka [emoji22]
 
Do góry