reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mazurskie mamy !!!

Witam się i ja wieczornie...
Kucia ja nie jestem na wychowawczym, ale wiem ile moja bratowa dostaje więc wiem, że to śmieszna kwota :dry: Co do ślubu i chrztu nie zadawaj sobie tyle pytań bo będziesz bardziej zestresowana niż to warte, będzie co ma być :tak: Neluszka jest już taaaaaaaaaaka duzia :-p Śliczna pyzulka :laugh2:
Ja raczej nie mam ostatnio planów na weekendy, rano może poprosze tatę, żeby nas zawiózł do siostry, a później na cmentarz do dziadka :-(

Jakoś nie mogę się pozbierać po Jego śmierci, ostatnio straciłam też koleżankę z grupy ze studiów... ehh :sad:

I tym pesymistycznym akcentem zakończę ten wywód, bo łezki się w oczach kręcą...
Dobranoc
 
reklama
Natalko całuję gorąco i ślę troszkę optymizmu :*
Kucia oj wypad był i to bardzo udany :) A ziemniak faktycznie pomógł...już mąż widzi doskonale...hehe ale czy jest z tego zadowolony? Mówi, że dobrze było sobie "podotykać" hehe Ale za to z Jakubkiem byłam dziś u lekarza...jednak odziedziczył po mnie alergię...biduleczek ma katarek...no ale widzę, że od rana leki już pomogły.
Buziaki
 
Witam ija...

Wszyscy śpią.... :tak:

Kucia ja uwazam że taki 5-6 miesięczniak jest najlepszy na chrzest... Wika chrzciłam jak miał 2 bo 5 by skończył w grudniu a zimą nie chciałam, ani tym bardziej na Boże Narodzenie....

Natala nosek do góry... :tak:

Maarta co taki skromniutki post? co u Was?

A ja jutro do doktorka na lasero costam a potem zakupy i do domku mam troche pracy... w koncu trzeba posprzatać, a mąż z dziećmi niech sie bawi... :tak::-)

Miłego Weekendu Wszystkim!
 
Witam mamuśki :tak:

Ale miałyśmy zabiegany dzien dzisiaj :szok: rano zakupy końcowe jeżeli chodzi o chrzest okapnik swieca i takie tam. Póxniej kilka zakupów do domku. Neluszka z tatulkiem dzisiaj była na spacerku. Pogoda nie za fajna u nas ale najwazniejsze że nie padało. Kurcze mała od wczoraj marudzi że ho ho:nerd: wkłada paluszki do buźki i widac że drapie dziąsełka. Popiskuje dałam jej czopka i usneła. Masowałam szczoteczka tez pomogło ale na chwile no i oczywiście żel tez wmasowałam w dziąsla. I tak bywa.... My dzisiaj domowo spedzamy dzionek i wieczorek czyli przed telewizorem:-)

Natala dzielna babka z Ciebie już to kiedyś mówiłam.... głowa do góry

Grubelku co to znaczy ''lasero costam'' nie kojarze?????
Martaja buziaczki dla Jakubka :blink:

Laski za 20 dni ślub!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ale już powoli dochodzi do mnie...........................
 
witam z rańca!
Filol śpi.... mąż w pracy... a ja juz spać jakos nie mogę.
Zaczynamy kolejny weekend dziewczyny!! nie wiadomo czy sie cieszyć czy co.. he

kucia twoja mała jest śliczna! pisałam to nie raz wiem ale te zdjecia:happy: ah slicznie razem wyglądacie. Ja Filolka chrzciłam jak miał 3miesiące i nie narzekam było ok:tak: A wy chrzest i wesele no suuuper!:-)
natala głowa do góry kochana! wiem że ci ciężko kiedys straciłam babcie.. też bardzo to przeżyłam bo mieszkała z nami i byłam z nią bardzo zżyta, ale cóż ludzie przychodzą na świat i odchodzą od nas.. taka kolej losu. Nie smutaj się juz tak,buziak*
marta100 no tak Antos zaraz 2latka skończy! :-) wycałuj Go od ciotki**

miłego dnia!;-)
 
Jak ogladam zdjęcia dziewczynek to od razu córeczki mi się zachciewa;-) chyba trzeba bedzie z meżem porozmawiać:tak:
u nas wekkendzik fajny był, cały poza domem, :-)
urodzinki Antosia bede w sobote ale jeszcze nie wiem kiedy bede je wyprawiać, mam dużo gosci, chociaz teraz bedzie mniej, na roczku było 40 osób:-D ale moja Szwagierka juz prawie rodzi, tzn jest juz w szpitalu, w w-wie i jak urodzi mam do niej jechac na kilka dni i pomóc, niestety ma tak natarczywa teściowa, ze poprosiła mnie zebym przyjechała, zeby tylko tesciowa sie nie oferowała z pomoca bo Babsztyl uparty jest i przekonany o swojej racji. Tak więc wszystko sie rozegra w ciagu kilku dni, najwyzej urodzinki beda w weekend majowy. Zobaczymy bo i na weekend planowalismy dluższy wyjazd;-)
Kinga a jak w nowej pracy??
 
reklama
Hejka Kochane. Pozdrawiaam was serdecznie, ale muszę lecieć, bo mam full roboty. Później coś naskrobię więcej. :-):-):-):-)
A to moja piękniusia
 

Załączniki

  • DSCF1942.JPG
    DSCF1942.JPG
    57,8 KB · Wyświetleń: 25
Do góry