reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mazurskie mamy !!!

Hej!
a co tu taka cisza?? dziewczyny odzywac sie no co wy;-)
U nas dzis sliczna pogoda jak zwykle, byłam juz z synkiem na spacerku w lesie:-) wybiegał sie na maksa, bylo miło.
Teraz śpi. a ja piję kawke i mysle co zrobic na obiad hmm.

milego dnia!!

 
reklama
Antosiu ciocia pomimo tego, że spóźniona sklada Ci gorące życzenia urodzinkowe i śle buziaczki!!

Dziewczyny wieczorkiem nadrobię zaległości, bo trochę mi się zebrało...aż wstyd :zawstydzona/y:
My po imprezowo udanym weekendziku...tylko spać się chce :) A dzisiaj taka piekna pogoda, że albo na spacerku albo na tarasie siedzimy...
Buziolki kochane!
 
Dziewczyny wpadam na chwilkę, bardzo bardzo dziękujemy za miłe zyczenia urodzinowe:tak:
Jestem w Warszawie. Moja Szwagierka z Malutka caly czas w szpitalu leżą, mała ma ostrą żółtaczkę. Mamy nadzieje ze dzisiaj bedzie juz lepiej, za chwilke do niej jade.
Pozdrawiam cieplutko!!!!
 
Witajcie!
U nas dzisiaj znowu cieplutko. A tu mój brzdąc już sobie drzemkę ucina... Wczoraj cały dzień na dworze to i rano o godzinę dłużej spał hehe
Maarta mam nadzieję, że z malutką już lepiej...i żółtaczka spada.
Całuski!
 
witam!!

marta100 życze z całego serca aby bilirubina spadła jak najszybciej. Wiem jak to jest... bo Filip tez miał żółtaczkę. 3mam kciuki za malutką!:tak:

A ja własnie wróciłam z Filipem z miasta. Zaliczyłam też fryzjera:happy:
Dzis spalismy do 9 mmm supcio normalnie:-) A teraz mój szkrab przysypia a ja ide juz po kawę i troszke odpocznę. Potem trzeba brac sie za obiad;-)
A po obiedzie znowu na spacer bo u nas w Iławie śliczna pogoda!!!

miłego dnia!
 
Witam słonecznie!!!!!!!!!!!

Kurcze ładna pogoda to i pUsto na BB:tak::tak::tak:. Oj laski ile załatwiania z tym ślubo -chrztem :szok:. Pewnie wiecie co mam na myśli. Najgorsze to te ostatnie duperelki są najbardziej pracochłonne:baffled: Wczoraj wybrałam ostatecznie suknie i dodatki sama nie wiem jak ja bede w takiej ogromnej sukni sie poruszać a co dopiero tańczyć:sorry2::sorry2::sorry2: A wybrałam wersje najprostszej kiecy:laugh2: Jakoś to bedzie.... mam nadzieje:-D Jutro fryzjer. pojutrze kosmetyczka i tak dzień mija. zA chwile wychodzimy na spacer z Neluszka ładna pogoda w Olsztynie a pod wieczór robimy ze znajomymi grilka - mam nadziej że pogoda dopisze.:rofl2:

izakasia pewnie że możesz dołaczyc kobitkooooooo witamy cieplutko i serdecznie !!!!! fajnie że jesteś i fajnie że z Olsztyna tak ja. Opowiedz nam coś o sobie i dzieciaczku ? Z tego co widze na fotce masz starsza już córeczke.

Kinga85 cos nowego robiłas z herami?????? koniecznie pochwal się !!!!!!

maarta100 koniecznie pozdrów szwagierke !!! mam nadzieje że już niedługo wyjdzie do domku z maleństwem.

Laski mam do was pytanie. Odkąd karmie Neluszke jedzeniem ze słoiczków kurcze co normalne brudza się jej ciuszki a te plamki mimo zaprania czasmi zostają . Co używacie na plamy ? jakiś dobry proszek ? babciny sposób. Podzielcie sie opniami bede wdzieczna

Bożeeeeeeeeeeeeeeeeeee do ślubu zostało 10 dni!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 
Witam słonecznie!!!!!!!!!!!

Kurcze ładna pogoda to i pUsto na BB:tak::tak::tak:. Oj laski ile załatwiania z tym ślubo -chrztem :szok:. Pewnie wiecie co mam na myśli. Najgorsze to te ostatnie duperelki są najbardziej pracochłonne:baffled: Wczoraj wybrałam ostatecznie suknie i dodatki sama nie wiem jak ja bede w takiej ogromnej sukni sie poruszać a co dopiero tańczyć:sorry2::sorry2::sorry2: A wybrałam wersje najprostsza kiecy:laugh2: Jakoś to bedzie.... mam nadzieje:-D Jutro fryzjer. pojutrze kosmetyczka i tak dzień mija. zA chwile wychodzimy na spacer z Neluszka ładna pogoda w Olsztynie a pod wieczór robimy ze znajomymi grilka - mam nadziej że pogoda dopisze.:rofl2:

izakasia pewnie że możesz dołaczyc kobitkooooooo witamy cieplutko i serdecznie !!!!! fajnie że jesteś i fajnie że z Olsztyna tak jak ja:-):-):-) moze się kiedyś wybierzemy na spacer razem??????

Kinga85 cos nowego robiłas z herami?????? koniecznie pochwal się !!!!!!

maarta100 koniecznie pozdrów szwagierke !!! mam nadzieje że już niedługo wyjdzie do domku z maleństwem.
\


baaardzo chętnie!!! :-)

i dzięki za przyjęcie!!! w dodatku takie milutkie :tak:


wiesz, my rok temu organizowaliśmy ślubo-chrzciny, także wiem, jakie zamieszanie to wprowadza :-) i pamiętam, że rzeczywiście ciężko było tańczyć w sukni (a też miałam najprostszą wersję) i marzyłam aby ją zdjąć, choć szkoda mi było :-)
i potem się przywyczaiłam i jakoś poszło...:-) alejak po północy zdjęłam to myślałam że odfrunę - tak lekko było :laugh2:
 
izakasia witaj serdecznie!!! jasne ze mozesz nawet nie pytaj tylko pisz jak najwiecej co tam u ciebie i twojej corki. pokaz nam jakies zdjątka i moze pomyśl o suwaczku forumowym;-) pozdrawiam!

kucia ja jak Filol pobrudzi ubranie to od razu zamaczam i przepieram w ciepłej wodzie z krochmalem, szare mydło czyni cuda!:tak: a potem to juz piore w proszku w pralce normalnie.
no juz ślub za 10dni moja droga!:-) pewnie jest stresik co?;-)
bedzie cudnie zobaczysz!

Filol śpi
a ja ide robic rybe na obiad:happy:
 
reklama
Siedzę już pół godziny i próbuję wrzucić jakieś zdjątko i suwaczek i nic mi nie wychodzi :surprised: ;-)

to może narazie bez zdjęcia parę słów o sobie i mojej córci:

Mam na imię Iza, mieszkam w Olsztynie,
Córcia ma na imię Gabrysia, ma 2 latka, 9 miesięcy i 3 dni (przepisałam z suwaczka :-)) i jest naszą jedyną córeczką-raczkiem (12lipca). Od miesiąca chodzi do przedszkola, z czego jest bardzo zadowolona i gdyby nie jej "bunt dwulatka" powiedziałabym, że jest bardzo spokojnym dzieckiem :-D . Póki co walczymy tak sobie i kłócimy się, bo obie jesteśmy uparte (choć ja przy niej to jestem pikuś :-D)

w avatarze na zdjęciu jest moja ukochana siostrzenica, która "jest już prawie nastolatką" ;-) (ma 10 lat)

forum BB jest pierwszym forum na które się zapisałam, więc jestem takim "trochę" nowicjuszem :-D

Jeszcze raz dzięki za przyjęcie i teraz to tu z Wami będę często :-)
 
Do góry