• Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij

reklama

Mazurskie mamy !!!

Oj strasznie wieje!
JA to nic nie mówię jak mi tu wieje hehe

Marta to czekamy na wieści jak wrócicie... A Oleńka pewnie będzie grzeczniutka ;)
Agnieszka ja jeszcze dwa tygodnie temu też mieszkałam niedaleko małego jezioraka ;)

Czekam aż moja gwiazda wstanie... a śpi już półtora godziny. Musze poodkurzać bo koleżanka na kawkę się zapowiedziała. MA synka dwa dni młodszego od mojego więc szał i bałagan będą... Ale nie ma to jak dobra zabawa :D
 
reklama
my juz po olsztynie..Ola jak zwykle grzeczna nie byla...:(

troche mnie podlamala ta dzisiejsza wizyta...niech sie wreszcie cos pozytywnego wydarzy bo mi sily juz sie koncza...:(
 
Oj tam Oleńka pewnie grzeczniutka była...
Kochana napewno niedługo pozytywnie będzie... głowa do góry i do przodu!
Zobacz jakaOleńka cudna...a że rozrabia...to takie słodkie rozrabianie ;)

Mi miśka zasnęła o 19, misiek o 20 .... Mam wolny wieczór!!
 
A co to za spanie?
Słoneczko mamy i wiaterek :)

Moja gwiazda śpi... Jak wstanie idziemy do koleżanki na kawkę.
Dzisiaj pierwszy raz testujemy spacerówkę.
Mąż właśnie zszedł do wózkowni poprzekładać co trzeba :)
 
Witajcie:)

Tak tam...
Pisałam, ze kiedyś udzielałam sie na forum ;)
Więc chyba się znamy...
Kiedyś udzielałaś się pod nickiem atra prawda?
A Twój synek to Jakub?
Widzę że urodziłaś córeczkę:)
Faktycznie zniknęłaś z forum i bardzo długo Cię nie było.

my juz po olsztynie..Ola jak zwykle grzeczna nie byla...:(

troche mnie podlamala ta dzisiejsza wizyta...niech sie wreszcie cos pozytywnego wydarzy bo mi sily juz sie koncza...:(

a co się stało,że tak wiary brakuje w lepsze jutro?
 
reklama
Hehe no widzisz, mało tajemnicza jestem.

Tak mam pareczke w domku i już mi starczy :)

A ty się starasz o drugie dziecko? Wnioskuję z pierwszego suwaczka?
 

Nowe wątki

reklama
reklama
Wróć
Do góry