reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mazurskie mamy !!!

reklama
ja sie cieszę że to już piątek
wieczorem wychodzimy z mężem się rozerwać troszkę
jakaś dobra kolacja poza domem
może znajomą wyciągniemy ze sobą.

Pozdrawiam was
i życzę miłego weekendu for all
 
hej dziewczyny... u mnie zawrót głowy. teraz wpadlam na chwilę, żeby odsapnąć i poczytać co tam u Was...
Marta2801 no i pogoda nie wypaliła:( oby tylko Olusia miała dobry humor. moja jest trochę meteoropatką- taki dzień jak dzisiaj jest marudny,ospały.
Marta0307 fajnie że mama do Ciebie przyjeżdża. zawsze to dzieciaczkami się zajmie,to coś pomoże:)

ten deszcze mnie przybija:( ciśnienie jakieś jest do bani bo ledwo chodzę.głowa mnie boli...
co za zwariowany czas dla mnie. dzisiaj musze szybko się spakować, ogarnąć mieszkanie. na 16.30 być gotowa, mąż wróci z pracy i zaraz do bydgoszczy jedziemy. na zajęcia zdążę na styk albo się spóźnię. jutro gdzieś pewnie na 22 zlądujemy w domu. niedziela od rana do rodziców, myślę że poniedz. wtorek też tam spędzę bo przyjeżdża moja siostra któej nie widziałam z pół roku..
środa pakowanie- w nocy z śr na czw wyjazd na śląsk do teściów... uff tam mam nadzieję odpocznę trochę i odeśpię:)
trzymajcie się dziewczyny w ten ponury dzień!
 
Hej kochane.
Ale dziś pogoda do bani... Alex spał znów do 12, jestem załamana tym jego spaniem i zastanawiam się, kiedy zaczniemy w końcu żyć normalnie i zaczynać dzień rano a nie w południe:/

Marta03, ale Ci zazdroszczę. Pewnie na zakupki sobie wyskoczysz:)

Marta28, oby podróż wam się udała. Trzymam kciuki!

Bietka, powodzenia na zajęciach:)
 
Necia kurcze nie czytalam juz wczoraj, tylko spac poszlam. bylam na 11.40 u logopedy w szpitalu woj. od 12 mialam godzinke wolna do pociagu, akurat wtedy nie padalo...szkoda ze nie wchodzilam juz wczoraj na forum bo moze bysmy sie jakos umowily:) no ale moze 28marca bede sama z olka w olsztynie, mamy audiologa na niedzialkowskiego cos kolo 11.

Wrocilysmy cale i zdrowe. Pogoda w Olsztynie troche lepsza niz w Ilawie ale i tak rewelacji nie bylo. no grunt ze jakos dalam rade. Ale co sie z rana wkurzylam delikatnie mowiac to szok...odkad jest remont dworca, zawsze idac do pociagu z wozkiem szlam od tylu, przechodzilam pod tym niby szlabanem bezposrednio na peron. a dzis taka dupa...otoz budowlancy zagrodzili wejscie. no szlag mnie malo nie trafil. musialam sie cofnac, prosic kogos zeby mi pomogl zaniesc wozek na peron. a schodkow tam nie malo. normalnie malo mi para z uszu nie poszla taka wsciekla bylam. ale tak tego nie zostawie:) napisze skarge do kierownika budowy, do PKP Intercity tez juz mail wyslany. jeszcze ja jakos dam sobie rade ale co ma zrobic ktos na wozku? noz sie w kieszeni otwiera...
 
Marta szkoda bo tak sobie pomyślałam że Ty biedulka sama z Olcią to chciałam jakoś pomóc i wysłać męża by Cię odebrał z dworca i przywiózł Was do logopedy a po wizycie byśmy się spotkały :) Ale jak piszesz jeszcze będzie okazja !
 
Ja już sama :(
Mama pojechała:(
Zresztą i tak latałam cały dzień... do urzędu pracy, dwa razy do urzędu skarbowego :/
Ale za to moje dzieciaczki bardzo zadowolone z wizyty babci.
Jutro jak dobrze pójdzie to moze i my pojedziemy do moich rodziców w odwiedzinki :)

Bietka ja tez nie lubię takiej pogody... ale podobno od poniedziałku wiosna ;) Oj masz teraz aktywny tydzień przed sobą :)
Kasiu no miło by było jakby Aleks chodził spać 3 godz wcześniej i budził się 3 godz wcześniej... Bardziej można czas zorganizować. Ale pewnie z wiekiem mu się zmieni ;) Może latem będzie bardziej wymęczony to szybciej będzie zasypiał...
Marta dzielne dziewczyny z was!! No a z dworcem to naprawdę masakra!! Może jakieś udogodnienia zrobia teraz po remoncie dla wózków..oby...
Necia ty męża w auto pakuj i do Iławy na kawę wpadaj ;)
 
Marta dobrze pisze-necia pakujcie sie z chlopakami i wpadajcie do Ilawy!:)
i dzieki Necia ze chcieliscie mi pomoc:)

co do dworca i braku przejscia to musze lekka spacerowke kupic...tylko w taka pogod szkoda mi w parasolke Olke pakowac...ale nie dam rady inaczej...
 
reklama
Dzisiaj w Elfie mieli dostawę spacerówek ;) A już się na jakąś zdecydowałaś?
Ja musze męża przekabacić na lato na małą spacerówkę bo jak my się na urlop wybierzemy?!

Czy tylko mi bb szwankuje, czy każda z was ma tak dziwnie?
 
Ostatnia edycja:
Do góry