reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mazurskie mamy !!!

Necia a konsultowałaś się z lekarzem po jakim czasie powinna być poprawa? Może na efekty trzeba troszkę zaczekać?
 
reklama
Ta okulistka która wykonywała zabieg ogłosiła wszystkim że jeśli po 5 tyg dalej będzie oczko ropieć i łzawić to mamy się tam zgłosić! A tak ciężko było się czegokolwiek dowiedzieć zresztą tam mamy były wszystkie w szoku i żadna z nas nie miała w głowie żadnych pytań bo każda tuliła swojego rozpłakanego i rozżalonego dzieciaczka !A u nas ropki już na oczku nie ma za to ciągle stoi mu ta łza ! Wiem że jeszcze za wcześnie coś stwierdzić na pewno i po cichu mam nadzieję że się to jeszcze zmieni
 
marta03 Filip 2tyg leczenia ma
jutro idę na kolejną kontrol i mam nadzieje że już bedzie dobrze całkiem..
ta jego choroba to koszmar dla nas... ;(
 
Necia to napewno z oczkiem będzie dobrze, widzisz pierwszy sukces jest..już nie ma ropki... Teraz tylko pomału dojdzie oczko do siebie i będzie po kłopocie!
Kinga oby już było ok, bo szkoda jak dziecko jest chore...

My już mamy po gościach. Dzieci śpią...
Ja z mężem mam zamiar porelaksować się przed tv...
A rzadko zdarza się taka okazja :)
 
A mi dziś niedziela wyjątkowo spokojnie minęła. Koleżanka była u mnie na kawce i stwierdziła, że bez dekoracji nie wyobraża sobie roczku u nas...:) Więc zabrałam się za robienie dekoracji. Zrobiony już transparent i wiszące kwiatki:) Zaraz może zabiorę się za księgę pamiątkową, taką, w którą wszyscy goście będą wpisywać życzenia. Jak podładuję baterie do aparatu to może wam tu jakieś fotki wrzucę.
 
Witajcie!
Wiosna miała byś od poniedziałku... a tu nawet słonko nie ma jak się przebić :/
Kasiu gdzie foteczki? Kiedy wyprawiacie roczek?
My w tym roku robimy roczek Mai i cztery latka Jakubka razem... Także impreza z pompą będzie :D:D:D
 
Hej:)
Alex ma urodzinki 1.04 ale wyprawiamy 2.04 w sobotę bo wszystkim tak pasuje. U nas skromnie, 10 osób max będzie razem z nami, także bez szału:)

Ja dziś znowu z rana zdążyłam po mieście polatać i wróciłam na 12 jak Alex akurat wstał:)
Marta28, widziałam Cię pod carrefourem jak spacerowałaś z mamą i z Olcią:) Nie zdążyłam Was zaczepić, bo za szyba stałam:)
 
Ja czekam aż Maja sie obudzi i idę na spacerek...
Była u mnie koleżanka z bliźniętami... :)
Niedługo mąż wraca z pracy...
Oj chyba jakieś przesilenie wiosenne idzie, bo jakaś rozkojarzona jestem :)
 
jejku dawno tu nie zagladalam:)

Martus w tych obcasach z Majunia na rekach to Cie wogole nie poznalam z daleka! gdyby Jakubek mi nie pomachal to wogole bym nie wpadla na to ze to Wy:) Laska z Ciebie jak sie patrzy:)
Kasia ja tez wlasnie rozkojarzona jestem i albo ludzi nie zauwazam albo ich nie poznaje hehe:) dzis to taki spacer bez celu mialysmy:)
Necia biedny Adas...Buziaki dla Niego! napewno z oczkiem bedzie lepiej, pewnie za malo czasu minelo od zabiegu stad jeszcze brak takiego konkretnego efektu. a zabieg byl w wojewodzkim? jesli tak ktora pani dr przeprowadzala zabieg?

my urodzinki Oli wyprawiamy 9kwietnia, w sobote, chociaz Olka swietuje praktycznie za 2tyg :szok: 6kwietnia.... jejuuuuuuuuuuuu kiedy to zlecialo...
dekoracji zadnych nie mam jeszcze chociaz wizja juz mi sie w glowie rysuje:) bedzie kolorowo tyle wiem:) a pod koniec kwietnia, 28 bodajze, bedzie msza o zdrowko dla Oli, wczesniejszych terminow juz nie bylo...

meza mam w domu dlatego na nic jakos czasu nie mam... ale tfu tfu nie zapeszajac musze pochwalic Ole za to jak sie rozgadala i jaka jest grzeczna:) moj babelek najkochanszy:)

a i jeszcze sie pochwale ze kupilam dzis sobie zajebiaszcza bluzke na Olusiowa imprezke :D
 
reklama
Dzięki Martuś za pocieszenie :) ale chyba pomału zdaję sobie sprawę z tego że jednak zabieg nic nie dał! Jest to samo co było przed a poprawy żadnej :( Czytałam też że czasem bywa tak że zabieg trzeba powtórzyć ale ja po raz drugi nie narażę Adasia na ten koszmar !!!
A zabieg robiła ordynator oddziału Ewa Sankowska w szpitalu dziecięcym.
U nas pierwsze urodzinki 22 kwietnia:)
Buziaki dla Waszych dzieciaczków !!!!!
 
Do góry