reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mazurskie mamy !!!

Marta28, sorki, że urwała nam się rozmowa na gg, ale sama wiesz, jak jest...:)
I ja poluje właśnie na jakąś spacerówkę, bo wózka już praktycznie nie mam, stoi spakowany do wysyłki a kuriera jak nie było tak nie ma:/ A z tym pakowaniem w parasolkę to już niedługo nie powinno być problemu chyba, no chociaż dziś jeszcze śnieg za oknem ale może już w końcu się ta pogoda poprawi.
 
reklama
spedziliśmy z mężem wieczór poza domem
miło było...
teraz dobry film... jeszcze kilka brrr i spać :]
Dobrej nocy życzę!


marta zadowolona z wizyty mamy i fajnie!!!!

widzę że polujecie na spacerówki! heh powodzenia przy wyborze
paa...
 
Ale wam fajnie:) A my dziś siedzimy w domu:) Jak zwykle zresztą:p Odkąd wyprowadziliśmy się od mamy to trudniej mamy z wyjściami, bo nie mamy z kim Alexa zostawić.
A moje szczęście dopiero się obudziło. Jeden jest tego plus, że mogę rano wyskoczyć po zakupy i wrócić zanim się obudzi, to przynajmniej i Ł się wyśpi, bo wczoraj pracował do 2.

Miłego dnia:)
 
Witajcie:) Kasiu u nas jest tak samo mieszkamy w Olsztynie sami bez rodzinki w pobliżu i niestety na wyjście nie mamy co liczyć bo dzieci nie mamy z kim zostawić także ja też głównie siedzę w domu a mój mężuś wiecznie pracuje i tak wygląda prawie każdy dzień !
Marta 03 i Marta 28 dziękuję za zaproszenie do Iławy może jak będzie cieplej to zawitamy w tamte strony:))) Chętnie bym Was wszystkie poznała osobiście Iławianki :))) Może nam się kiedyś uda zorganizować jakieś wspólne spotkanie ?
Pozdrawiam z deszczowego Olsztyna mam nadzieję że u Was świeci słoneczko:)
 
Witajcie.
My już w domku.
Ja się własnie relaksuje... Nadaję z wanny :)
Bylismy u męża brata...mają miesięcznego synka, sliczny. Taki malenki... Jak to się szybko zapomina jak własne dzieci były takie malenkie :)
Ja dzisiaj jeszcze prasowanie mam...i musze je zrobic bo jutro popołudniu znajomi z dziecmi się zapowiedzieli...
Cos jeszcze chciałam... Ale pisząc z telefonu wenę straciłam :)
 
Hej kochane.
U nas wczoraj imprezka była. Przyszła Łukasza siostra z mężem i synkiem 2,5-letnim i moi teściowie, posiedzieliśmy do 1 a Alex poszedł spać o 3... Nie chciał w ogóle się położyć i stale raczkował za tym małym. A ja dziś po raz kolejny jestem nie do życia:)

Necia, super byłoby sie spotkać. Na pewno jak się ociepli to zaplanujemy jakieś spotkanie mazurskich mam :)
 
Hejka!
Pewnie, że trzeba będzie spotkanie zorganizować ;) Jestem jak najbardziej za... tylko niech ciepełko będzie ;)

My niestety nie mamy tez nikogo na miejscu, żeby mógł się zająć nam maluchami... Jednak jest perspektywa, ze może niedługo moi rodzice przeniosą się do Iławy :)
Póki co mam mamę od czasu do czasu :) O np teraz moi rodzice przyjadą do mauchów 16 kwietnia...a my na koncert Perfectu ruszamy...
Kasiu ale Alex ma godzinki spania :) A jak ty się czujesz? Moja mała też coraz częściej z dupskiem u góry lata :)
Necia jak Adaś się czuje?
Biecia ty dzisiaj też uczelnie masz?
Marta co tam u was? Mijaliśmy Was jeszcze wczoraj po drodze...
Kinga jak zdrowie u Filipa? nic nie piszesz...do przedszkola już go puszczasz?
Aguska a u was co tam? cisza taka ;)
 
reklama
Hej Mamusie :)
Dziękuję Marta że pytasz u Adasia niestety bez zmian :( myślę że zabieg się nie udał i ciężko mi na sercu bo tyle przeżył a na dodatek wygląda na to że na darmo!!!
Ja też czekam aż się cieplej zrobi! Pozdrowienia i trzymajcie się cieplutko
 
Do góry