reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mazurskie mamy !!!

Witajcie!
Ja dzisiaj wypoczęta słoneczko pięknie nas obudziło... Co prawda bardziej to najmniejsze w rodzinie słoneczko ale zawsze :)
Do mnie dzisiaj przyjeżdżają rodzice. Tato ma pare służbowych spraw do załatwienia a mama przy okazji do nas w odwiedzinki... Chyba muszę poprosić tatę o zatrudnienie, bo wiezie mi kolejną porcję papierów do przejrzenia heh
No ale ja będę miała chwilkę, bo kolejną aplikację idę złożyć... może w końcu się coś uda heh

Necia ja mam nadzieję, ze jeszcze stan oczka sie poprawi... A co do oczu to skarbówka mogłaby mi wreszcie zwrócić pieniążki to okulary bym sobie wykupiła :/
Martuś no nie przesadzaj, że mnie nie poznałaś... no fakt jak kurdupel załozy obcasy to nie do poznania heh :-D A z laską to mi pojechałaś... chyba gdyby było pare kg mniej to mogłabym polemizować :)

Iławskie mamusie... może jutro jakiś spacer razem czy kawka...co wy na to? No oczywiście nie-iławskie też jak mają ochotę!!
 
reklama
Iławskie mamusie... może jutro jakiś spacer razem czy kawka...co wy na to? No oczywiście nie-iławskie też jak mają ochotę!!

ja jestem za:tak:
dajcie znać o której.
w końcu może wyrwę się z Filipem z domu.

Miłego dnia for all


my urodzinki Oli wyprawiamy 9kwietnia, w sobote, chociaz Olka swietuje praktycznie za 2tyg :szok: 6kwietnia.... jejuuuuuuuuuuuu kiedy to zlecialo...
6 kwietnia to tak jak moja mama!!! :) ma urodziny i imieniny jednego dnia:)
 
Ufff mieszkanko ogarnęłam...prano nastawiłam...
Papiery w zusie załatwiłam...oj dobrze, zę mam tam koleżankę, to od ręki praktycznie wszystko mamy :)
Jeszcze jak Majka wstanie to poodkurzam i podłogi pomyję...

I ruszamy na spacerek!! Pochodzimy troszkę bo śliczna pogoda, może gdzieś na kawkę zahaczymy :)
Muszę coś na obiad kupić a zupełnie nie mam pomysłu co.

Na spotkanko się umówimy...
Ciekawe czy Bietka jest czy już w rozjazdach...
 
Kinga Majka jeszcze śpi... Jak wstanie zje, ja odkurzę w między czasie i będziemy szli
nie wiem ile jeszcze pośpi... za 1-1,5 godz... tak myślę będziemy szli
 
Marta ja chętnie też bym się z Wami na spacer umówiła :)
Pogoda piękna a ja i dzieci nie wyspani sąsiedzi z góry nam dali popaalić do3.20 coś robili ! Mąż był w pracy na noc bo jakby był to by tam poszedł do nich! Ja tylko im postukałam w sufit i nawrzeszczałam kulturalnie ale mnie zlali i dopiero po 3 godzinach dali spokój! Mam dość ciągle coś jakieś fatum na nas spadło czy co?
 
Necia współczuję nocki... Oj ja to jestem z tych nadgorliwych i chyba by mi nerwy puściły!
Kinga no my już pomału będziemy się ubierać... Ale ty z psem idziesz w ustronne miejsce...my to pewnie zakupy i na plac zabaw pójdziemy...moze na rower z Jakubem...
 
reklama
Do góry