reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mazurskie mamy !!!

Necia to trochę nie fajna sytuacja, ze w rejonie macie tak mało miejsc w zerówce. Trzymam kciuki, zeby się udało!
Ale mnie dzisiaj muli...chyba to ochłodzenie tak na mnie działa...
 
reklama
Hej kochane.
U mnie dziś poprawa z katarem, ale pogorszenie, bo pojawił się kaszel... Modlę się tylko, żeby na Alexa nie przeszło. Ale za to z rana na mailu czekała na mnie fajna niespodzianka. Wygrałam nosidełko w konkursie:) Takie Womar - serce przy sercu. Produkty - Nosidełko RAINBOW N15 Co prawda nosidełko mam, ale i tak się cieszę, bo fajnie jest coś wygrywać:) No i sprawdza się zasada, że żeby wygrać, trzeba grać:) Kiedyś zawsze użalałam się, że niczego w życiu nie wygrałam, a ostatnio trochę mi się powodzi w konkursach:)

Marta03, wybacz mi, że nie odpisałam Ci wczoraj na smska, ale konto miałam zablokowane i dziś dopiero doładowałam. Poza tym, niewiem czy chciałąbyś mnie taką zakatarzoną u siebie.Mogłabym Ci dzieci zarazić:/

Necia, trzymam kciuki za Pawełka, żeby dostał się do zerówki:) A jak oczko Adasia? Widac juz jakąś poprawę?
 
Kinga a wy gdzie się zastanawiacie nad zerówką? Chyba tam koło was pójdzie, co? Z zerówkami jest już rejonizacja? czy się mylę?
Filip pójdzie do zerówki tu koło nas oczywiście że tak. Mam dwa do wyboru i jeszcze się zastanowimy na pewno.

miłego wieczoru wam życzę
 
Kasiu fajne te nosidełko!! No i gratuluję wygranej ;) Kuruj się kuruj, bo jeszcze naprawdę na Alexa przejdzie...

Majunia mi już od pół godz śpi... Jakubek kończy kolacyjkę i też do łóżka pójdzie...
Wieczór dla siebie mi się marzy :)
Jutro koleżanka wyciągnęła mnie do siebie....i już z rana :/ Będzie trzeba dzieci zapakować i wczesny spacerek sobie zrobić...
W piątek moja mama przyjeżdża... oooo takie wizyty to ja uwielbiam :D
 
ja cały dzień podczytywałam Was ale nie chciało mi się pisać.
Marta trzymam kciuki za urząd...
Kasia gratuluję wygranej;)
na pewno taka rzecz poprawia humor i samopoczucie. a na mnie toochłodzenie źle działa czy co. poza tym pojechałam do kauflandu i tyle kasy poszło:((
jak tu żyć jak wszystko takie drogie???
mąka ziemniaczana prawie 5zł...
na cukier nawet nie patrzyłam- przestałam słodzić hehe
poszłabym do pracy ( o ile bym znalazła) ale chciałabym najpierw się obronić...bo praca,dom,dziecko i praca inż to mogę nie podołać. aha. jeszcze mam działkę:/

spokojnych snów dziewczyny
 
i ja sie witam...
ciezki dzien za mna..Ola tak plakala na cwiczeniach ze nie moglam jej uspokoic...straszne to bylo, tak mocno plakala i patrzyla mi prosto w oczy a ja nie potrafilam jej uspokoic:( nie wiem co jej sie stalo...po zajeciach juz bylo ok...do tego Olka dziwnie zareagowala przy bujaniu na takiej bujaczce, do tej pory bylo tak samo...no i takie zachowanie pojawia sie tez przy podnoszeniu jej do gory po jedzeniu albo po przebudzeniu...nie podoba mi sie to strasznie... poza tym pani powiedziala ze mimo tego ze tak plakala to byla aktywna w cwiczeniach

poza tym uderzylam sie dzis dosc mocno w glowe jak wsiadalam do samochodu, do tej pory jest mi niedobrze, kreci mi sie w glowie no i boli...


Martus super z tymi urzedami. a kto bedzie z dzieciaczkami jak sie dostaniesz? bo dostaniesz sie napewno, czuje to!:)
Necia tulaski dla Adasia niech to oczko szybko sie goi
Kasia gratuluje wygranej! ja do tej pory poza konkursami ortograficznymi w podstawowce nie wygralam nic:/
Bietka no ceny rosna w zastraszajacym tempie, ropa juz ponad 5zl na CPNie, prad zdrozal, mi taka niedoplata przyszla ze mi sie nogi ugiely jak otworzylam rachunek, a nigdy w zyciu jeszcze niedoplaty nie mialam...

hmm nie pamietam czy jeszcze komus cos mialam odpisac ale to przez ta moja lepetynke...boli jak diabli...
 
Oj Marta to nie ciekawie z tą bolącą główką musiałaś naprawdę mocno się uderzyć .
Marta co do Oleńki to może ona po prostu takich pozycji nie lubi dlatego reaguje płaczem . Buziaczki dla Niej :)
Kasiu gratuluję wygranej :tak: u mnie wygrana zdarzyła się 2 razy raz wysłałam Pawełka zdjęcie no i się spodobało ( dostał plecaczek :)) A drugi raz nie pamiętam co to był za konkurs ale wygrałam seksowny szlafroczek którego niestety nie dostałam :(
Kinga jak zdrówko bo pisałaś że choróbsko się jakieś pojawiło? Mam nadzieję że to już nie aktualne.
Buziaki dla wszystkich :))))
 
Witajcie!
Ale dzisiaj pogoda...wiatr głowę urywa!!
Ale ja już jestem po wizycie w um... wczoraj nie chciało mi się już iść...więc dzisiaj podjechałam sobie :)
Jeszcze kurcze umówiłam sie z koleżanką...ale nie ma mocnych nie idę na pieszo... Może taksówkę wezmę...ale :confused2: W każdym razie Jakub się nastawił, ze do koleżanki <do swojej żony :) > idzie...
Póki co Jakub zajada groszek ptysiowy od Bieńka... Miśce da od czasu do czasu polizać...bosko te moje dzieciaczki z bitą śmietaną na buźce wyglądają :-p

Bietka strasznie ceny idą do góry... szkoda tylko, ze płace stoją w miejscu :/
Marta może faktycznie Ola nie lubi takich pozycji i się denerwuje... Najważniejsze, ze ćwiczy i robi postępy! Co do urzędów, to ja nie jestem pewna, przeważnie ustawki mają :/
Necia jak oczko Adasia?
Kasiu jak u was zdrówko?
Aguska co tam u was?
Kinga właśnie jak zdrówko?
Agnieszka już tu nie pisze?
 
Ola napewno nie lubi pozycji na brzuchu ale ona MUSI tak lezec bo inaczej nie bedzie dobrze...zreszta ona pierwszy raz miala w tej pozycji tak jakw czoraj dlatego sie tym zmartwilam...jeszcze te raczki jej sie trzesly...mam nadzieje ze dzis bedzie lepiej bo dzis znowu rehabilitacja, jutro logopeda...

poza tym Ola od wczoraj pije z kubka treningowego Lovi, wczesniej nic o podobnym ksztalcie, nawet niekapkow z miekkimi ustnikami (a wyprobowalam z 10rodzajow)nie chciala nawet do buzki wlozyc, od razu usta zaciskala. ten jest dosc twardy ale udaje jej sie pic:) w nocy pol butelki wody wypila:)

a ja znowu przeziebiona, Ola tez ma troche katar..

Martus ale mi smaka na te groszki zrobilas...tylko kurcze kto mi pojdzie kupic...:(
 
reklama
Martuś widzisz jakbym wiedziała, to bym ci podrzuciła... Trzymam kciuki, żeby dzisiejsza rehabilitacja była mniej stresująca dla Olki!
Ale mnie muli ta pogoda...
Wczoraj padłam już po 21... Mąż myślał, ze gorączkę mam jak wrócił...
Wstałam spod koca tylko po to, żeby przenieść się pod kołdrę i spałam do rana :)
 
Do góry