reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mazurskie mamy !!!

reklama
Ufff dopiero niedawno krople puściły...ale aż głowa mnie boli...
Majunia poszła spaciulki, Jakubcio się bawi...idę posprzątać kuchnię :)

Marta u nas astygmatyzm dziedziczny... :/ A z tą wizytą paranoja!!
Necia z tego co wiem astygmatyzm tylko zabiegiem można usunąć...i rozwija sie do pewnego wieku. Tyle tylko, ze u mnie do astygmatyzmu dalekowzroczność dochodzi, tyle tylko, że to u mnie :sezonowe" hehe
Bietka dziękujemy jeszcze raz za odwiedzinki!
 
jejku dziewczyny ja cale popoludnie przespalam z Olka...dalam jej jesc o 14, ona wtedy zasnela, ja polozylam sie obok kolo 15 i dopiero wstalam..Ola na chwile sie przebudzila ale teraz znowu dostala jesc i spi dalej...kurcze nie wiem czy nie powinnam sie martwic tym jej spaniem...


necia pewnie potrzeba czasu zeby oko doszlo do siebie po takiej ingerencji lekarza. ale napewno to minie i wiecej juz nie bedziecie mieli problemow z lzawiacym czy ropiejacym oczkiem

u nas jutro znowu olsztyn i cwiczenia...
 
Marta może taka pogoda , albo przesilenie wiosenne i mała tak śpi.....
Marta0307 to ja dziękuję za herbatę;) jak wróciłyśmy to mała padła...
Necia pewnie będzie poprawa,tylko na razie wszystko jest świeże...
Kasia a ja placki tortilli sama robię i są dużo lepsze:)
 
Necia jak tam oczko maluszka?
Marta ale sobie drzemke strzeliłaś... :)

Do mnie zaraz przychodzi koleżanka z córcią na kawkę :)

A dzisiaj środa... ja jestem już po rozmowie kwalifikacyjnej w ug, ale dzisiaj złożę jeszcze aplikację do um... może coś się jednak uda ;)
Było miło...nawet bardzo, zobaczymy... w każdym razie mam po stresie :)
 
Marta trzymam kciuki :)
Co do oczka to bez zmian budzi się z zaklejonym ropką i krwią wiem że się musi oczyścić ale w ciągu dnia jak obserwuję to niestety łezka nadal mu stoi tak jakby jednak ten zabieg nic nie dał no ale zobaczymy może rzeczywiście trzeba czasu ! Na razie przez 5 dni muszę mu wkrapiać antybiotyk robię to przez sen bo inaczej nie daje sobie nic z oczkiem zrobić tak biedulek się boi :(
Dziś piękne słoneczko za oknem życzę wszystkim Mamusiom MIŁEGO DNIA :-) BUZIAKI dla Waszych CUDOWNYCH SKARBECZKÓW :-)
 
u nas wnioski składa się od kwietnia.. Filip też do zerówki wędruje od września. Tylko jeszcze nie zdecydowaliśmy gdzie go damy tz do jakiego..

pozdrawiam
Miłego...
 
Słonko świeci zaraz idziemy na spacerek :)

Necia na pewno z każdym dniem będzie poprawa! Co do kropelek ja się wcale nie dziwię, ze nie daje sobei zakrapiać...ja wczoraj u okulisty 3x miałam zakrapiane i za każdym razem to samo uczucie jak coś do oka wpada :/ A nei jest tak, ze zerówka obowiązkowa?
Kinga a wy gdzie się zastanawiacie nad zerówką? Chyba tam koło was pójdzie, co? Z zerówkami jest już rejonizacja? czy się mylę?


Majulka załapała sylaby... teraz cały czas słyszę "badabetababpapatatababdba" itd...
No i pomału raczkuje to moje małe szczęście... Starsze póki co nie narzeka i ładnie sie bawi z małą... Oby tak dalej :)
Za to teraz mam wyprawę... Maja w wózku Jakub na rowerze...idziemy na pocztę :D
-----------------------------------------------------------------------------------------

Ale cisza...
My po spacerku... Taki zimny wiaterek wieje...
Ale bym sie spać położyła...
Chyba kawy mi trzeba...
Ale zaraz ma przyjść szwagierka z kilkoma ciuszkami dla mnie, może coś wybiorę i kupię :)
To kawki się napiję...
 
Ostatnia edycja:
reklama
Marta zgadza się zerówka jest obowiązkowa tylko że w tej szkole gdzie chcemy go posłać jest ograniczona liczba miejsc choć jest ona w naszym rejonie to niestety pewności nie mamy ! W razie nie dostania się w formularzu musieliśmy podać 2 rezerwowe przedszkola na wszelki wypadek by Pawełek nie został na lodzie!
Marta brawa dla Majeczki za te sylaby i za raczki :-):tak:;-)
 
Do góry