reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mazurskie mamy !!!

Marzenka witaj!!!
Nineczko super ze szykuje Ci sie bankiecik, troche sobie odsapniesz Kobitko!!!! Baw się dobrze!!
Antos bardzo dziękuje za komplementy!!! Wiesz Nineczko Antos może Ci się podoba ale czy Hani przypadnie do gustu??:laugh2::laugh2:
Grubelku jak znosisz upały?? Podejrzewam ,że jest Ci ciężko.
Pogoda jest superasna, my cale dnie spedzamy na podwórku, dzisiaj tylko wychodzimy popołudniu bo postanowiłam w kńcu dom troche posprzatac, zapuściłam przez ostatni czas, bo jak słońce świeci to i mi w głowie świeci i nic nie chce sie robic;-)
Jutro rano wyjezdzam na weekend do Białego, na zakupki, do fryzjera, ale sie ciesze:-D:-D
 
reklama
Marzenko Antos bardzo dziekuję i ja jako Matka ciesze się, że udałonam sie"stworzyć" takiego chłppczyka:-) podobno ładni maja w zyciu łatwiej:tak: Napisz Ty cos więcej o sobie, gdzie mieszkacie itd, jak zajrzys zpare stron wczesniej tam sa informacje o każdej z nas:-)
a co tutaj tak cicho??? no no no!!!:no:
Antos spi, ja pije sobie likier jajeczny, pewnie sie upije:-D:-D wypiłam 2 kieliszki po 3 padnę:-)
Jutro wyjezdzamy, dzis bylismy na rowerze z Antonim, bardzo lubi jezdzic w foteliku, jezdzimy po 3 godz, ciesze sie bo ja troche spalam kalorii i przy okazji nie musze dziecka z kims zostawiac:tak: pochwale sie ze w 3 tyg zeszły mi 4 kg, tak delikatnie sie odchudzam zeby jojo nie było, trzymajcie za mie kciuki:-)
 
Jak wam kobitki minął Dzień Matki? Żyjecie w ogóle?
Byłam na bankieciku w piątek, do domku wróciłam o 3 rano więc o przyzwoitej porze ;-):-p Spałam niecałe 4 h i musiałam się zrywać, bo mój szanowny małżonek nie umie sam zająć się dzieckiem rano :wściekła/y: Ale co się wybawiłam to moje :-D
Jutro raniutko M. wyjeżdza na 5 dni. Może to i dobrze, odpoczniemy trochę od siebie...
Mała dalej cherla. Temp. już nie ma ale kaszle jak stary gruźlik :no: Jutro rano do lekarza - a że go nie było parę dni a ma najwięcej pacjentów - będzie wesoło :no:

maarta - trzymamy kciuki, trzymamy. Chociaż tobie to odchudzanie wychodzi. U mnie nędza... Znowu żrę słodycze na tony. Od dziś basta. Moze to też słodkie ale zawsze mniej niż czekolada - łomoczę jogurty fantazja czekoladowe :dry:
Uciekam na dwór na słoneczko :cool2:
 
Witam!
Znowu upał.... :baffled:
Maarta upały sa dla mnie okrutne... nie mam czym oddychać, duszno mi, spać nie mogę... ja chcę już byc po.... :wściekła/y: Kciuki oczywiście trzymam i widze że ładnie Ci idzie...

Nineczko a może i Ty spróbujesz rowerku.... :confused:
Ja zamierzam pojeździć w przyszłym roku (z ciężarkiem z tyłu oczywiscie... :tak:)

Co do mojego maleństwa to mam nadzieję że tylko chwilowo będzie najmłodsze... tak po kolei mamy jeszcze Madzie, Maarte... Nineczke... hihihi :-D:-D:-D

Miłego dnia dziewczynki!!!
 
hej!!! Nineczko to super ze się wybawiłaś:-) zazdroszcze, chociaz i ja za tydz bede na weselichu:tak:
Grubelku Kochaniutka trzymaj się, moze troche niedługo sie ochłodzi.
A tak wogóle to co sie dzieje z Madzią???? dawno tu nie zagladała.
Jestem po fryzjerze, niesttety moja nowa fryzure szlag trafił przez te upały:wściekła/y: Antos też ostrzyżony, tym razem na bardzo krotko, a niech Chłopak ma, bedzie mu lżej:-)
My zaraz spadamy na spacerek nad jeziorko:-)
 
Witam w ten upalny dzień....:-)
No tak upał i nikt tu nie zagląda :wściekła/y: hej hej gdzie jesteście? :confused:
Meldować się i pisac co tam słychać?
Miłego popołudnia! :-)
 
:tak:;-)witam witam i o zdrówko pytam;-);-)
u mnie ciezko z czasem na wszytsko .... ale juz nie bede smęcic;-)ale z pisaneim postów sie kolezanki nie popisały . grubelek z martrą trzymał staż.;-)a nineczko tylko jeden poscik???albo ja żle doczytałma . koleżanka soatanie wirtualnego kopa w dupeczke.:tak:
grubelku ----no no nie zapeszaj......ja narazie nie planuje chociaz jakby było to bym sie strasznie cieszyła....ale nie wiem jak fizycznei bym to wszytsko pogodziła

marta zazdroszcze ci tego wesela . ja nie była chyba z dwa wieki nigdzie. ale chyba wyskocze jak małzonek przyjedzie na jakies przytupańce.:eek::tak::tak::tak:a tak w ogóle dzieki za pamieć:tak:;-)

a natala????????????????????pewnie juz sie chłopem cieszy. hmmmm teraz ja zazdroszcze chociaz u mnie juz tylko 10 dni i koniec rozłąki

grubelku nie zazdroszcze tych upałów . trzymaj sie . leż w domku i odpoczywaj...hmm szkoda ze opalac sie nie mozna :tak::tak::tak::tak::tak::tak::tak::tak:to by chociaz jedna korzysc z tego lezenia była....ale nie ma lekko:-p

no to nic moje sarenusie oddalam sie spac...:cool2::cool2::cool2:słonecznie pozdrawiam
 
reklama
Jestem, jestem :-) Ale w domu mam mały sajgon :szok: M. nie ma, mała choruje (gorączki nie ma ale kaszel straszny i katar) i ma kłopoty ze spaniem (drugi antybiotyk leci i kolejna zmiana syropu), wujostwo i ciotostwo jutro wieczorem wyjeżdza (hip hip hurra :-D). To ostatnie trzyma mnie przy życiu ;-):-) Ciotka we wszystko się wtrąca - jak najgorsza teściowa z kawałów. Wszystko robie źle. Ale już tylko niecałe 2 dni :cool2:
Wczoraj biegałam pół dnia po mojej metropolii a wieczorem mieliśmy gości. Zepsuła mi się kom na amen i teraz noszę grata taty. Powiem wam jedno - motorola v3 to przereklamowany shit!
Zepsuło się chyba wszystko co sie dało :wściekła/y:
Odezwę sie jeszcze wieczorkiem to może uda mi się wrzucić jakieś fotki mojej małej mulatki ;-)
Miłego dnia :-)

 
Do góry