reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mazurskie mamy !!!

Hej !!
no napisałam raz i później ucichłam , ale przy bliźniakach tak ciężko sobie siedzieć przed komputerem na forum. Pracy jest dużo.
Hmmm szkoda że nie trafiłam na nikogo z Ostródy.
Tak w ogóle mam na imię Karolina mam 27 lat wcześniej mieszkałam w Olsztynie ale los a raczej praca męża przygnała nas do Ostródy. Więc nowe miasto zero znajomych zero znanych miejsc wszystko od początku.Tak poza tym jestem mama wspaniałych bliźniaków którzy mają już ponad rok. Chłopców urodziłam 26.03 w Olsztynie.W domu wesoło jest co dnia. Maciuś to jeden mój syn temperamentny - 7 ząbków , Michaś - spokojna duszyczka - 5 ząbków- wiecznie męczony przez brata. Jak chłopcy byli mali byłam umęczona a teraz chłopcy zaczęli stawiać samodzielne pierwsze kroki to żałuję że wtedy narzekałam bo to chyba teraz dopiero powinnam zacząć :-) po prostu leją się na potęgę a to dopiero początek.

Tak naprawdę moje drogie nie jestem w temacie o czym tu piszecie.
Ale dziwne że tych mazurskich mam tak mało tu na ty forum, a wózków na chodnikach pełno :-)
 
reklama
Hejka
Aga ja jak najbardziej za spotkankiem jestem...i mam nadzieję, że zbierze się nas większa grupa :tak:
Karolina wesoło masz ze swoimi szkrabami. Powiem ci, ze moja koleżanka ma już prawie 4 letnie bliźnięta i już tak fajnei ma jak maluchy odchowane. Ale co jest pracy przy dwójce maluszków to jest :tak:

Ja niedługo do domciu wracam. A później jadę do koleżanki na kawusię :) Jakubek pobawi się z Filipkiem (jest między nimi tylko 2 dni różnicy) A Majuśka pobawi się z ich kotkiem :)
 
Hej hej!
Hejka
Aga ja jak najbardziej za spotkankiem jestem...i mam nadzieję, że zbierze się nas większa grupa :tak:
Marta spoko,fajnie.Jakby co mamy ze sobą kontakt :)
Na fb jest grupa,tam będziemy sobie dyskutować.



Słuchajcie internet jest świetny!!!Na fb znalazła mnie koleżanka z podstawówki.W podstawówce byłyśmy papużki nierozłączki :-D potem los nas rozdzielił i kontakt się urwał.Tak się ucieszyłam że znowu los nas połączył.Tyle się u niej i u mnie zmieniło,obydwie jesteśmy mężatkami i mamy dzieci.Mamy tyle wspólnych tematów do omówienia że urlopu mi w pl nie starczy :-DJuż się umówiłyśmy na spotkanie.A dodatkowo wpadłyśmy na pomysł żeby zorganizować spotkanie osób z podstawówki,stworzyłyśmy grupę na fb,ludzie się sami dopisują i są chętni na spotkanie po tyluuuu latach,jestem w szoku.To będzie super spotkanie.Już nie mogę się doczekać :-D:happy2:



W końcu usiadłam odpocząć..
Aga zdjęcia naprawdę jakość bardzo dobra...polecam :)
...aaa widzisz jak zdjęcia fajne to super,polecę to teściowej :tak:



Miłego dnia :D
 
Aga fajnie, że tak się zgrałyście z koleżanką. Super są takie spotkania po latach! Ja mam kontakt z psiapsiółami z podstawówki, tylko rzadko się widujemy, bo każda w innym zakamarku polski mieszka.

Ja w pracy... Przed chwilką wyskoczyłam do sklepu sobie coś na lunch kupić, bo planowo przerwę mamy o 13... A już głodna jestem :)
 
Aga fajnie, że tak się zgrałyście z koleżanką. Super są takie spotkania po latach! Ja mam kontakt z psiapsiółami z podstawówki, tylko rzadko się widujemy, bo każda w innym zakamarku polski mieszka.
Marta wiadomo jak ludzie po świecie porozjeżdżani to ciężko jest widywać się częściej ale najważniejsze że kontakt ze sobą macie bo to i tak bardzo dużo :tak:
Ja ze spotkania z podstawówką bardzo się cieszę :-)


Już dziś życzę wam miłego weekendu!!!
Rano zaprowadzę synka do szkoły i idę kupić rolety do sypialni i pokoju syna także rezygnuję z zasłon i inwestuję w kolorowe rolety.Na pewno będzie ładnie i czysto.W pokoju gościnnym już mamy i jest o wiele praktyczniejsza niż zasłona.
W sobotę będziemy montować:D
Klosze także będę zmieniać także kolejne zmiany w domu,uwielbiammmm :-D


Miłego weekendu :tak:
Pozdrawiam was!
 
Witam
Agnieszka to sie ciesze ze terminy sie zgraly
Marta Ty stara :baffled: wez nie przesadzaj co :)

Karoli to masz roboty przy szkrabach ja Ci powiem ze mam dwie coreczki i tez jest co robic Mlodsza jak wrocilismy z wakacji odkryla ze moze wstawc przy wszytskim wiec oczy dookola glowy musze miec bo wszedzie wlazi


Zmykam konczyc obiad
Ja chce juz ciepelko i slonko bo ta pogoda dobija normalnie

Milego dnia
 
Witajcie!!
Ja tak przy wolnym dniu pobudkę miałam o 6 :/
Pogoda wczoraj byłą piękna. Do samej kąpieli byliśmy na dworze. Dzisiaj się tak samo zapowiada. Już pościele wstawiłam do prania :) A wieczorem mamy małą imprezkę :)
Aga ja lubię jak sa okna odsłonięte, tzn bez zasłon. Sama mam firanki ale tylko do ozdoby bo większość okien odsłonięta jest :)
Aniu stara stara :) Oczywiście żartuje (bo czuję się jak <nastolatka> hehe ) ale szczerze mówiąc kilkanaście lat temu myślałam, że taki wiek mnie nie dosięgnie a tu proszę hehe Jaka jest różnica wieku twoich dzieci. JA mam równo 3 lata i też nie narzekam na brak zajęcia :)
 
Witajcie:) Marta u mnie też dziś pobudka o 6 rano ach a ja chciałam choć w weekend troszkę dłużej pospać:tak: Widzę że dziewczyny jakieś spotkanie organizujecie szkoda że ja dalej mieszkam :( bo z chęcią bym się z Wami spotkała:tak:
A co do starości to mój temat hehe bo ja tak się właśnie czuję zresztą patrzeć na mój wiek to też już mi bliżej do czterdziestki stanowczo za szybko ten czas gna:(
A jutro mamy święto mój synuś 2 latka kończy :-)
Pozdrawiam Was Dziewczyny i życzę miłego i słonecznego dnia:-)
 
reklama
Witam
Necia juz dzis skladam zyczenia dla Twego synka bo nie wiem czy jutro bede miala czas zajrzec
Zycze Adasowi samych radosnych dni,duzo zdrowka,szczescia,spelnienia marzen

Marta u nas tez roznica trzech lat jest Nacia w sierpniu 4 latka konczy a Lenuska za miesiac roczek mysle juz nad menu na urodzinki
I tak jak Ty tez mam co robic a jeszcze jak dzieci spia to dziergam teraz jak bede w kraju chce materialy do szycia kupic patchwork
I pytanie tutaj mam do mam z Olsztyna czy znacie jakies sklepy z materialami co maja duzy wybor materialow

I to byl bylo na tyle Nacia w przedszkolu byla limo ma,Lenka teraz spi wiec mam chwile odpoczynku bo przyznam ze w nocy dala nam popalic i w dzien tez takze padam

Milego wieczorku zycze
 
Do góry