reklama

Mdłości !!!Pomocy

Temat na forum 'Dzieci urodzone w marcu 2006r.' rozpoczęty przez kinia24, 30 Lipiec 2005.

1. kinia24

kinia24 Początkująca w BB

Mam pytanko. Czy ktoś zna jakiś sposób na mdłości. Mnie one męczą nie tylko rano ale przez cały dzień. Proszę o radę. :( :(

2. Mama Boo

Mama Boo Mama Zinella i Whitmona

Słyszałam, ze pomaga bardzo gorzka herbata i picie jej bardzo małymi łykami. Albo ssaniee plasterka cytryny, niestety nie próbowałam, bo nie męczą mnie takie dolegliwości. Trzymam kciuki. Pozdrawiam serdecznie.

3. reklama
  4. agneska

agneska Zaciekawiona BB

Mi mdłości przeszły i mam nadzieję że nie wrócą i tez miałam przez cały dzień. Odnośnie gorzkiej herbaty słyszałam to samo z tym że dodatkowao pomaga wypicie jej rano jeszcze przed wstaniem z łóżka.

5. azik

azik Gość

moja mama musiałacoś zjeść zanim rano wstała... wtedy czułqa się troche lepiej
    a mnie jak tylko dopadają, to musze coś przegryźć - malutko ale zawsze cość.

6. ANIK78

ANIK78 Marzec 2006 i Luty 2009

Kinia, ja polecam migdałki :), bo mi pomogły. Pozdrawiam

7. katiNJ

katiNJ Fanka BB :)

Polecam rumianek, lub herbatke rumiakowa. Do tego pogryzanie czegokolwiek, ale doslownie odrobinke. Powodzenia

8. Pauletta

Pauletta Gość

oj, ja probowalam juz chyba wszystkiego, a mdlosci jak miaalm tak mam nadal:(mam juz dosc...:(

9. monika_pk

monika_pk Gość

Pauletta.....no to mozemy sobie podac dłonie....u mnie jest podobnie...mam tylko nadzieje ze skonczy sie to w II trymestrze:)

10. reklama
  11. felqua

felqua Fanka BB :)

u mnie tez sie zaczelo od kilku dni....i tez nic nie pomaga.....moze jedynie popcorn ;) ahhh no i sen......

Gorace pozdrowionka dla wszystkich!!!
    Trzymajcie sie!!!

12. pytia

pytia Fanka BB :)

Ja typowym mdłosci nie mam, ale kiedy tylko poczuję, że jestem głodna, to natychmiast musze coś zjeść, bo robi mi się niedobrze i słabo. Efekt - co chwile coś jem... ;D

Poleć forum