reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mdłości !!!Pomocy

Dołączył(a)
23 Lipiec 2005
Postów
1
Mam pytanko. Czy ktoś zna jakiś sposób na mdłości. Mnie one męczą nie tylko rano ale przez cały dzień. Proszę o radę. :( :(
 
reklama
Słyszałam, ze pomaga bardzo gorzka herbata i picie jej bardzo małymi łykami. Albo ssaniee plasterka cytryny, niestety nie próbowałam, bo nie męczą mnie takie dolegliwości. Trzymam kciuki. Pozdrawiam serdecznie.
 
Mi mdłości przeszły i mam nadzieję że nie wrócą i tez miałam przez cały dzień. Odnośnie gorzkiej herbaty słyszałam to samo z tym że dodatkowao pomaga wypicie jej rano jeszcze przed wstaniem z łóżka.
 
moja mama musiałacoś zjeść zanim rano wstała... wtedy czułqa się troche lepiej
a mnie jak tylko dopadają, to musze coś przegryźć - malutko ale zawsze cość.
 
Pauletta.....no to mozemy sobie podac dłonie....u mnie jest podobnie...mam tylko nadzieje ze skonczy sie to w II trymestrze:)
 
u mnie tez sie zaczelo od kilku dni....i tez nic nie pomaga.....moze jedynie popcorn ;) ahhh no i sen......


Gorace pozdrowionka dla wszystkich!!!
Trzymajcie sie!!!
_________________________________________________



 
reklama
Ja typowym mdłosci nie mam, ale kiedy tylko poczuję, że jestem głodna, to natychmiast musze coś zjeść, bo robi mi się niedobrze i słabo. Efekt - co chwile coś jem... ;D
 
Do góry