reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mdłości !!!Pomocy

Czesc Kolezanki! Mam na imie Monika,jestem z Warszawy.  Moja fasolka ma 7 tygodni. Mdlosci mecza mnie koszmarnie od rana do nocy i nic nie pomaga. Podobno skuteczne ma byc przegryzienie z rana biszkopcika lub sucharkow ale na mnie to nie dziala. Pozdrawiam wszystkie mamy i przyszle mamy.
 
reklama
Dziewczyny każda z nas jest inna, ale mi przeszło albo po tym jak przestałam pić słodką herbatę i słodycze jeść albo to przypadek. Także próbujcie. Trzymam kciukasy aby przeszły jak najszybciej!
 
Zajrzałam, ale miałam jakiś problem, komputerek mnie wylogował bo miałam jakieś ograniczenie czasowe i nie chciał mnie znów zalogować, jak ktoś wie, jak wejść na forum bez ograniczeń to proszę o podpowiedź.
Dzięki przeczytałam wszystkie wiadomości. Zjem migdałki i poczekam na efekty
 
hej dziewczynki, ja też miałam straszne mdłości przez cały dzień, a i nierzadko w nocy. mdłości i nudności (tzn wymiotowałam strasznie). najważniejsze to dużo pić, żeby się mała fasolka nie odwodniła. mi pomagała herbata, zielona i zwykła czarna. oraz paluszki, albo suchary... a tak naprwdę to trzeba chyba przetrwać. najlepiej jest dużo spać i wypoczywać. mnie lekarz chciał dać zwolnienie na ten czas, ale nie wzięłam, a teraz z perspektywy czasu myślę, ze byłam głupia, bo ile sie umęczyłam to moje. ja spałam na stojąco i wciąż wymiotowałam... także jak możecie, to bierzcie zwolnienia albo urlopy :)
 
Czesc dziewczynki! A mnie mdlosci chyba juz przechodza. Dzis z rana troszke bylo mi niedobrze ale teraz jest OK a jeszcze tydzien temu mdlilo mnie od rana do nocy. Nic nie pomagalo. Zadne herbatki ani inne rzeczy. Mysle,ze trzeba jakos sobie z tym radzic. Ja np.ciagle spalam,bo przynajmniej wtedy ich nie odczuwalam. Do tej pory jednak bardzo mnie draznia wszystkie zapachy,zwlaszcza jedzeniowe i kosmetyczne. Pozdrawiam!
 
Czuję się okropnie po Duphastonie, ale tylko wieczorami. Co robić?? Mam bóle brzucha i okropne mdłości (migdałki trochę pomagają, ale ból pozostaje) :(
 
A mi jest strasznie po luteinie. Najchętniej bym ją łyknęła zamiast wkładać sobie pod język :( jest wstrętna i ciągle mi po niej niedobrze. Tak myślę, że to po niej, bo jak nic nie barałam, to czułam się dobrze...
 
reklama
aska00 - zdarza się, że forum jest czasowo zawieszone i nie da się na niego wejść. To z powodu zmian, które wprowadzają. Administrator uprzedzał, że do końca sierpnia mogą występować czasowe problemy z logowaniem.

 
Do góry