reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mdłości

W teorii jeżeli nadal nie ma się miesiączki to 21 dni po ostatnim stosunku test jest w 100% wiarygodny

Na ten moment Twoje objawy na 100% nie są spowodowane ciążą bo żeby były objawy ciąży to musi być hcg, a więc pozytywny test. No ale jak nie ma okresu, a jest 27dc to jeszcze jakaś tam szansa od biedy jest musisz czekać albo na okres albo na 38dc
Zobaczymy, tzn. ja już jestem spokojna bo nie sądzę, żeby tego 17dc miało coś wyjść bo nie miewam takich cykli długich więc od "tego dnia" minęło już 18 dni i jestem niemal pewna, że test wyszedłby pozytywnie gdyby coś było. Aczkolwiek co się nadenerwowałam to moje.
 
reklama
Jestem dzisiaj w 22dc i od wczoraj znowu mam takie mdłości i czuję jakby mnie choroba zbierała. Zastanawiam się czy mnie jakiś PMS nie dopadł, nigdy tego nie miałam, po prostu dzień przed brzuch mnie bolał i tyle a teraz mam takie głupie objawy, że się potem boję a nie znam się na tym PMS, żeby wiedzieć jak to wygląda.
 
Jeszcze pytanie, czy przy PMS może występować kołatanie serca? Miałam tak miesiąc temu i mam teraz. Liczę, że to z uwagi na te przedmiesiączkowe sprawy a nie coś poważniejszego.
 
Ja mam od jakiegoś czasu straszne mdłości w drugiej części cyklu. Wydaje mi się, że tak po prostu czasem jest i nie ma czym się martwić.
 
A mnie chyba jakieś przekwitanie weszło albo coś bo mi się miesza w cyklach, teraz dostałam po 23 dniach @ Zwykle dostawałam tak 26-28. Moja babcia nie ma @ od 41 roku życia, moja matka tylko z uwagi chyba na to, że brała tabletki anty nie ma od 54 roku życia i tak u nas podobno w rodzinie jest. Ja mam 41 lat więc zastanawiam się nad tym.
 
A mnie chyba jakieś przekwitanie weszło albo coś bo mi się miesza w cyklach, teraz dostałam po 23 dniach @ Zwykle dostawałam tak 26-28. Moja babcia nie ma @ od 41 roku życia, moja matka tylko z uwagi chyba na to, że brała tabletki anty nie ma od 54 roku życia i tak u nas podobno w rodzinie jest. Ja mam 41 lat więc zastanawiam się nad tym.

To juz tylko lekarz po badaniach moze odpowiedziec na to pytanie. Takie rzeczy czesto ida w parze z genami.
 
reklama
To juz tylko lekarz po badaniach moze odpowiedziec na to pytanie. Takie rzeczy czesto ida w parze z genami.
No właśnie, podobno to jest też genetycznie. Wizytę u ginekologa miałam mieć dopiero w lutym ale może jeszcze pod koniec roku się umówię jeśli sytuacja będzie się powtarzać. A najlepiej jakbym szła już z jakimiś wynikami badań tylko nie wiem jakie zrobić.
 
Do góry