reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mdłości

Na logikę to może powinnam zrobić ten test tylko ja się boję, zwyczajnie boję się go zrobić. Boję się zobaczyć te 2 kreski, wiem, że to nic nie zmieni, że ciąża się nie dematerializuje i to nie jest tak, że jak nie widzę to tego nie ma ale mam potwornego pietra. To bardzo, bardzo ale naprawdę bardzo skomplikowałoby mi życie.
Oczywiście u mnie nic, rano jakieś mdłości i te kłucie w jajniku. Nic innego u mnie nie ma a dzisiaj mam 25dc, zwykle dostaję 25-26dc.

A z ciekawości ile masz lat i w jakim wieku dzieci?
 
reklama
Hej Kochana, mam nadzieję że u was to jednak nie ciąża. Te mdłości mogą być również że stesu, sama wiesz że organizm wariuje jak na coś czeka. Pamiętasz te wszystkie symptomy na ciążę a tu zonk i okres przychodził?
Może faktycznie zrób test? Albo betę. Może coś już wyjdzie. Wiem co czujesz
 
Może dla własnego spokoju zrób test i wtedy będziesz wiedziała na czym stoisz, bo jeśli to nie jest ciąża to będziesz mieć zmęczona głowę przez kolejne dni a jeśli to faktycznie objawy ciąży to warto wiedzieć i zacząć planować co dalej
Znalazłam jakiś super stary test ciążowy, przeterminowany na maksa ale mogłam wyrzucić albo go zrobić, zrobiłam i wyszła jedna gruba krecha. Mam jeszcze 1 czy 2 takie testy. Najwyżej zrobię jutro albo w poniedziałek.
 
Hej Kochana, mam nadzieję że u was to jednak nie ciąża. Te mdłości mogą być również że stesu, sama wiesz że organizm wariuje jak na coś czeka. Pamiętasz te wszystkie symptomy na ciążę a tu zonk i okres przychodził?
Może faktycznie zrób test? Albo betę. Może coś już wyjdzie. Wiem co czujesz
Pamiętam, człowiek sobie do głowy dobiera, logicznie myśląc to ile razy się rozczarowałam kiedyś jak się starałam i człowiek robił wszystko, żeby tylko zajść a tutaj tak prosto by było, wiek już też inny więc liczę, że to jakiś fejk z tymi objawami :)
Póki co nic się nie dzieje. Test - przeterminowany lata całe - negatywny ale czekamy dalej. Choć już tak nie świruję ;)
 
U mnie dalej nic choć wieczorem pobolewał mnie brzuch okresowo, może z minutę i to wszystko. Zrobiłam jeszcze rano ten super stary test i wyszedł negatywnie więc chyba czekam na @

Magnat a kiedy masz termin tej pierwszej operacji?
 
Niestety nie mam ani jednego symptomu, że zbliża się okres a jeśli miałby być jutro to powinien mnie już brzuch pobolewać. W zamian za to bolą mnie jajniki i mam znowu mdłości, mam tylko rano i wieczorem. Nie wiem czy to jest symptomatyczne bo się obawiam się tej ciąży czy jest coś na rzeczy.
Myślę że na mdłości to trochę za wcześnie.
Nie ma co się nakręcac bo i dlatego może Ci się okres spóźniać.
Ja już 14 tydzień i szczerze? Żadnych objawów no oprócz tkliwych piersi.
Z dwa razy wymioty ale szczoteczka do zębów za daleko pojechałam 🤣

Odczekać parę dni jak nie przyjdzie dla pewności zrobić test.
 
U mnie dalej nic choć wieczorem pobolewał mnie brzuch okresowo, może z minutę i to wszystko. Zrobiłam jeszcze rano ten super stary test i wyszedł negatywnie więc chyba czekam na @

Magnat a kiedy masz termin tej pierwszej operacji?
Ja też jeszcze okresu nie dostałam ale czuje, że to będzie dzisiejszy dzień. Teraz były ostatnie badania i czekam na e-mail obstawiam 2/3 miesiące - tak mówił doktor.
 
Ja też jeszcze okresu nie dostałam ale czuje, że to będzie dzisiejszy dzień. Teraz były ostatnie badania i czekam na e-mail obstawiam 2/3 miesiące - tak mówił doktor.
Mam nadzieję, że termin przyjdzie szybko i poprawi Twoją sytuację.
Chciałabym też czuć, że to ten dzień ale nic tego nie zapowiada :/
 
reklama
Myślę że na mdłości to trochę za wcześnie.
Nie ma co się nakręcac bo i dlatego może Ci się okres spóźniać.
Ja już 14 tydzień i szczerze? Żadnych objawów no oprócz tkliwych piersi.
Z dwa razy wymioty ale szczoteczka do zębów za daleko pojechałam 🤣

Odczekać parę dni jak nie przyjdzie dla pewności zrobić test.
Właśnie to jest problem, że obawiam się, że moje nakręcanie się i stres z tego wynikający opóźni mi jeszcze ten okres i wtedy dopiero będę świrować. No widzisz, czyli praktycznie żadnych objawów nie masz bo wymioty po szczoteczce możemy wyeliminować ;)
Też mi się wydawało, że na mdłości za wcześnie, po prostu nigdy nie miałam takich objawów, albo ich nie kojarzę. Zwykle dzień przed lub w "ten" dzień pojawiał mi się okresowy ból podbrzusza i nic więcej a tutaj ból głowy, zawroty, mdłości, kłucie w jajnikach, zimno mi choć chyba nie powinno. Dziwnie się czuję. Rano zrobiłam test choć był przeterminowany więc nie wiem czy to jeszcze działa (choć kiedyś znajoma mi powiedziała, że te testy nie mogą się przeterminować), ale pokazał 1 kreskę. Może za wcześnie go zrobiłam bo dzisiaj 26dc. choć zazwyczaj tak dostawałam @ w ostatnich miesiącach. Rano po teście ucieszona byłam i stwierdziłam, że na pewno nie jestem w ciąży a teraz znowu mi się kręci w głowie, okresu jak nie było tak nie ma, bólu brzucha wcale więc znowu mam czarne myśli i taka huśtawka u mnie od kilku dni. W ciągu jednego dnia zmieniam zdanie po 5 razy :) Niech już ta @ przyjdzie i żeby się już to skończyło.
 
Do góry