reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

mdłości

Wercia92

Zaangażowana w BB
Dołączył(a)
26 Lipiec 2018
Postów
144
Na początku w ciąży był etap, że ciągle byłam głodna i jadłam, później zaczęło mi się robić nie dobrze, jakoś ciężko na żołądku, a teraz ciągle mam uczucie ciężaru na żołądku, chęci wymiotować, ale nie mogę. Co jeść, pić jak sobie z tym radzić
 
reklama
Hej ja pocztake miałam podobny strasznie duzo jadłam jak tylko czułam lekki głód to robiło mi się niedobrze.
Ale dzisiaj to mam jakąś masakrę już się zastanawiam czy to mdłości czy może jakieś zatrucie od samego rana rzygam jak kot. I nic nie mogę zjeść. Czy to możliwe że przez cały dzień męczą mnie mdłości? Przy poprzednich ciążach tak nie miałam więc nie bardzo wiem co z tym fantem robić.
 
Hej ja pocztake miałam podobny strasznie duzo jadłam jak tylko czułam lekki głód to robiło mi się niedobrze.
Ale dzisiaj to mam jakąś masakrę już się zastanawiam czy to mdłości czy może jakieś zatrucie od samego rana rzygam jak kot. I nic nie mogę zjeść. Czy to możliwe że przez cały dzień męczą mnie mdłości? Przy poprzednich ciążach tak nie miałam więc nie bardzo wiem co z tym fantem robić.

Ja w dwóch ciążach miałam wymioty całodobowe do tego do końca ciąży po kilka, kilkanaście razy dziennie. Nikomu nie życzę. Do tego ślinotok ciężarnych...
 
miałam mdłości w ciąży z synkiem , ale takie " normalne " ;) a z córeczką to myślałam , że padnę . nic nie jadłam tylko bułkę z masłem w małych ilościach mdliło mnie cały czas , rano w południe i wieczorem , masakra , zaczęło się na początku ciąży , liczyłam , że pod koniec 3 miesiąca minie a minęło dopiero w 6 miesiącu . przez to nabawiłam się anemii :( nadrobiłam dopiero pod sam koniec ciąży i córeczka też się z nią niestety urodziła .
 
Ja mam ten sam problem cokolwiek zjem czuje taki ogromny ciężar na żołądku jakbym zjadła konia z kopytami i te okropne mdłości ale bez wymiotow. Już nie wiem co jeść zeby nie czuć się tak ciężko
 
Żyje nadzieją, że mi to przejdzie po pierwszym trymestrze, bo jak będę tak całą ciąże miała to się chyba załamie
 
reklama
Przeważnie korzystałam z rozwiązań ziołowych - melisa, rumianek. Mięta za to dawała przeciwny efekt, co w sumie dziwne. Ale no, mdłości są normalne w takim stanie i trzeba się z tym pogodzić.
 
reklama
Do góry